Bord, China, Yongzheng periode
Porseleinen famille rose handbeschilderd bord met florale decoratie en centraal gepositioneerde haan. China, Yongzheng periode, eerste helft 18e eeuw.
Verkocht voor: € 150
Schilderij
Schilderij van een bloemstilleven met narcissen in blauwe omgeving. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd. Verso vermelding titel “Le bouquet de jonquille” en op spieraam Maison Franco, Paris en persoonlijke annotatie. Gedateerd 1994.
Verkocht voor: € 50
Vaas, Deruta
Aardewerken vaas met botanisch decor. Fabrikant Deruta, Italië, vierde kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Ketting, Italië
Ketting met glazen Venetiaanse ambachtelijk gevormde kralen, waaronder Millefiori in vele kleurschakeringen. Italië, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 60
Vaas
Smaragdgroen glazen Sommerso bolvaasje met helderglazen overlay. Jaren 70/80.
Verkocht voor: € 25
Uil
Glazen veelkleurige ambachtelijk gevormde uil in Murano stijl, 21e eeuw.
Verkocht voor: € 40
Eierstel
Keramieken oranje-crèmekleurige eierstel bestaande uit zes eierdopjes, zoutschaaltje en een onderzetter. Midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 20
Vaas, K.P.C. de Bazel
Kobaltblauwe persglazen vaas, ontwerp K.P.C. de Bazel. Aan de onderzijde gemerkt met geëtste monogram van ontwerper. Gefabriceerd bij Glasfabriek Leerdam tussen 1917-1920.
Verkocht voor: € 170
Lot zilver plate
Verzilverd bestekdoosje met negen verzilverde Sola theelepels, twaalf gebaksvorken, suikerlepel en twee Art Deco theelepels. Tweede helft 20ste eeuw.
Verkocht voor: € 30
Kettingen, Afrika
Twee Afrikaanse tribale kettingen met kralen, een ketting is samengesteld uit bruine houten kralen en de tweede kleurrijke ketting is opgebouwd uit Venetiaanse glaskralen in verschillende vormen. 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Beelden Staffordshire
Een paar polychroom handbeschilderde Staffordshire porseleinen beelden van dames in amazonezit op geit. Begin 20e eeuw.
Verkocht voor: € 20
Kandelaar, Krosno
Glazen ambachtelijk gevormde meerkleurige kandelaar, Krosno Polen, vierde kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 70
Vaas, Jaap Ravelli
Aardewerken vaas met geometrisch patroon in donkerbruin en wit, gefabriceerd door Jaap Ravelli te Valkenburg. Aan de onderzijde gemerkt Ravelli en modelnummer 4. Nederland, jaren 60.
Verkocht voor: € 15
Inktstel, Indonesië
Messing inktstel gedecoreerd met wajangpoppen en florale elementen, voorzien van twee inktpotten en opberggedeelte. Indonesië, eerste helft 20ste eeuw.
Verkocht voor: € 110
Vaas, Gerard Thomassen
Blank glazen serica vaas van Royal Leerdam met zwarte spiraal en donkergeel glas, ontwerp Gerard Thomassen en jaar van ontwerp 2002. Aan de onderzijde gegraveerd Royal Leerdam, oplagenummer 250-26, G.T. en 2002.
Verkocht voor: € 40
Ketting, Afrika
Tribale Afrikaanse ketting met handbeschilderde stenen kralen. West Afrika, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 25
Voorraadpotten, Herr Fayence
Drie retro keramieken handbeschilderde voorraadpotten voor koffie, thee en suiker. Aan de onderzijde gemerkt Herr Fayence, Handmalerei. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 15
Kettingen, Italië
Glazen Venetiaanse kralen kettingen met zwart-wit streep effect, Italië, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Schilderij, Sjouke Heins
Schilderij in gemengde techniek op papier van Sjouke Heins (1943-2020), getiteld “Agrarisch luchtdoosje”. Verso vermelding data, jaren 90.
Verkocht voor: € 110
Confituurpotten
Drie keramieken confituurpotten bestaande uit een fruitmand, mand met citrusvruchten en een floraal gedecoreerd potje met bijbehorende schotel. Onder andere Marutomoware, Made in Japan, jaren 50/60.
Verkocht voor: € 45
9725 CT Groningen