Wandplaquette, Plateelbakkerij Zenith

Wandplaquette met boeier in polychroom beschilderd keramiek van Plateelbakkerij Zenith, Gouda. Aan de achterzijde gemerkt en voorzien van modelnummer. Vermelding Souvenir Dedemsvaart, jaren 50-60.

Verkocht voor: € 25

Vaas, Plateelbakkerij Flora Gouda

Keramieken witte vaas met craquelé glazuur van Plateelbakkerij Flora uit Gouda. Aan de onderzijde gemerkt met Flora Gouda, modelnummer 1828 en porcelina. Jaren 60.

Verkocht voor: € 25

Cache-pot, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Lichtgroene keramieken cache-pot van Plateelbakkerij Zuid-Holland uit Gouda. Aan de onderzijde gemerkt met N.V. Koninklijke Plateelbakkerij Zuid Holland. Derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Borduurwerk, India

Indiaas borduurwerk met reliëf op groot formaat, dierenriem weergave met de twaalf sterrenbeelden. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

Peper-, zout- en mosterdstel

Porseleinen peper-, zout- en mosterdstel met mosterdlepel in Lustreware techniek met metaalkleurige paars aangebrachte glazuur. Aan de onderzijde gemerkt met modelnummer 1538 en Germany. Duitsland, eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Beeld, Goebel

Porseleinen beeld van een blonde d'Aquitaine rund voor slagerij gebruik, ontwerp Gerhard Wittmann voor Goebel. Aan de onderzijde gemerkt met Goebel en modelnummer 32 056 36. Duitsland, gefabriceerd in 1981.

Verkocht voor: € 80

Borduurwerk

Borduurwerk in kruisteek met afbeelding van meisje en boek lezende jongen, geheel voorzien van floraal geborduurde rand. Circa 1900.

Verkocht voor: € 10

Sierschotels

Vier porseleinen sierschotels met oriëntaalse decoratie. Aan de achterzijde gemerkt met Arabisch schrift en China. Vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Vaas

Murano stijl mond geblazen tulpenvaas in de kleuren geel en blauw met spatter glas effect. Omstreeks 2000.

Verkocht voor: € 35

Dekselpot

Porseleinen dekselpot in romantische sfeer met twee musicerende putti op het deksel omringd door florale elementen. Gemerkt aan de onderzijde met drie cirkels, derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Apothekerspot

Aardewerken apothekerspot met gele en blauwe decoratie en vermelding van het jaartal 1714.

Verkocht voor: € 60

Lot Delfts aardewerk

Handbeschilderd Delfts aardewerk met florale decoratie bestaande uit drie vazen en een dekselpot, aan onderzijde gemerkt met kroon (Goedewaagen's Koninklijke Hollandsche Pijpen- en Aardewerkfabrieken) en een wandbord van de Porceleyne Fles, gemerkt aan de onderzijde CR (1972). Tweede helft 20ste eeuw.

Verkocht voor: € 30

Schilderij Port Said

Schilderij met Egyptisch straattafereel getiteld “Loven en bieden Port Said”. Olieverfschilderij op paneel, linksonder gesigneerd P. van Mierop. Verso vermelding titel en datering 1950.

Beeld, Marlies Noordkamp

Donker gepatineerd massief bronzen beeld van een tegelzetter op marmeren basement, door Marlies Noordkamp-Drummen Een relatiegeschenk uit 1996 van bouwbedrijven Jongen BV.

Verkocht voor: € 25

Zeefdruk, Kor Hendriks

Zeefdruk van Kor Hendriks met afbeelding van bebouwing met boom en boerenkar. Oplagenummer 3/135, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990.

Verkocht voor: € 15

Waterkaraf met glas, A.D. Copier

Groen glazen waterkaraf met bijbehorend drinkglas. Ontwerp Andries Dirk Copier voor Glasfabriek Leerdam, jaren 30.

Verkocht voor: € 45

Beelden mopshonden

Een paar geglazuurde porseleinen mopshonden met in de bek gedragen mand met jongen. Duitsland, tweede kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Sigarendoos, Wümak

Messing Jugendstil sigarendoos met geometrische decoratie. Aan de onderzijde in het gehamerde vlak gemerkt Wümak, Duitsland, eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Snuisterijendoos

Porseleinen oranje snuisterijendoos gevat in bronskleurig metalen deksel ornament en omranding voorzien van klassieke acanthusbladeren. Op het deksel een ivoorkleurig knopje, aan de binnenzijde gedecoreerd met een bloemenboeket. Omgeving Oostenrijk, eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Murano schaal

Murano dubbellaags meerkleurige glazen serveerschaal met spetter effect, Italië, jaren 60.

Verkocht voor: € 30

9725 CT Groningen