Beelden, Potterie Oud Delft

Twee keramieken Delftse polychroom beschilderde koeien met florale decoratie van Potterie Oud Delft, Nijmegen. Aan de onderzijde gemerkt met de dubbele draaischijf en initialen van de keramiekschilder WR, Wim Rietbergen. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Theepotten, China

Twee Chinese famille rose porseleinen theepotten, waarvan de grote theepot met florale decoratie en vogels. Een tweede theepot met aan een zijde Chinese figuren en andere zijde floraal gedecoreerd met vlinders en vogels. China, 19e eeuw en begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 100

Glasobject, Stefan Sadowski

Kristallen object met figuratieve voorstelling van een menselijke gezicht door Stefan Sadowski (1941). Met een donker roodbruine kleursliert en gedeeltelijk gematteerd. Op de basis gesigneerd, Polen en gedateerd 1993.

Verkocht voor: € 25

Masker, Mexico

Handgemaakt Mayakrijger begrafenismasker van geometrisch geassembleerde halfedelstenen, Chihuahua Mexico. Circa 1960.

Verkocht voor: € 50

Cache-pot, Japan

Bronzen cloisonné cache-pot met florale decoratie. Japan, Meiji periode, circa 1900.

Verkocht voor: € 60

Likeurset, Bohemen

Kristallen robijnrode handgeslepen likeurset bestaande uit zes glazen en een karaf. Bohemen, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Vaas

Helder glazen geslepen kristallen vaas met floraal slijppatroon en aangebrachte Alexandrite glazen applicaties van bloemen. Derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Vaas, Mdina

Turquoise kleurige Mdina bolvaas met zeegroene taps toelopende en weer uitlopende bovenzijde. Malta, derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Presse-papier, Caithness Glass

Presse-papier "Millennium Fantasy", design Colin Terris voor Caithness Glass Limited Inveralmond Scotland. Gelimiteerde oplage nummer 360 van de 500.

Verkocht voor: € 30

Jambiya

Jambiya dolk met benen heft en schede met Damascus stalen lemmet. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 80

Botervloot, Fris Edam

Gele aardewerken botervloot van N.V. Keramische Industrie Fris uit Edam. Aan de onderzijde gemerkt Made in Holland en Fris Edam. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

Lampen, ontwerp Luciano Pagani en Angelo Perversi voor Fontana Arte

Twee Candle 2000 buggy lampen, ontwerp door Luciano Pagani en Angelo Perversi voor Fontana Arte Italia. Uitgevoerd in metaal met kunststof. Made in Italy, omstreeks 2000.

Verkocht voor: € 180

Kaarsenhouder, Koste Boda

Donker paarsblauwe glazen kaarsenhouder van Kosta Boda naar ontwerp van Anna Ehrner, modelnaam Atoll. Zweden, eind jaren 90.

Verkocht voor: € 10

Beeld, Lomonosov

Porseleinen beeldje van Yakut kind met hond van Lomonosov, Leningrad. Aan de onderzijde gemerkt Lomonosov, modelnummer en Made in de USSR, jaren zestig.

Verkocht voor: € 40

Kettingen

Twee glazen kettingen waarvan een ketting met gestreepte rood-blauw-witte kralen en een tweede ketting met blauwkleurige glazen kralen met kleurmotief. Vermoedelijk Venetiaans, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Schaal

Glazen design schaal met ijsachtige uitstraling met een geribbeld middenstuk voorzien van bladgoud. Vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Aquarel, Ben van Londen

Aquarel met een landschappelijke voorstelling, Ben van Londen (1907-1987) Linksonder gesigneerd en gedateerd 1964.

Verkocht voor: € 60

Vazen, Art Deco

Twee Art Deco vazen van Plateelbakkerij Zuid-Holland, gedecoreerd met abstract decor. Ontwerp Gerda van der Velde, aan de onderzijde gemerkt met G. v.d V., Plazuid symbool, modelnummer 858, decornummer HV1 en initialen schilder. Eerste helft 20ste eeuw.

Verkocht voor: € 300

Zeefdruk

Zeefdruk op papier met abstracte voorstelling in vier kleuren. Oplagenummer 4/30, rechtsonder gesigneerd met Ron en jaartal 1990.

Verkocht voor: € 10

Theekommen en schotels, China, Kangxi revival

Vijf Chinese porseleinen theekommen met bijbehorende schotels, handbeschilderd met florale en landschappelijke decoraties. Aan de onderzijde gemerkt met vier Chinese karakters. China Kangxi revival 19e eeuw.

Verkocht voor: € 130

9725 CT Groningen