Plastiek

Keramieken abstract brutalistisch plastiek met vlierhouten stok behangen met keramische schijven. Ongesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Theepot, China, Kangxi periode

Chinese porseleinen theepot met handbeschilderde blauwe florale decoratie. Schenktuit is voorzien van een zilveren tuitstuk. China, Kangxi periode, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 170

Peper-en zoutstel, Lustreware Japan

Porseleinen lustreware peper-en zoutstel met apen, thema horen, zien en zwijgen. Aan de onderzijde gemerkt met Made in Japan, tweede kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Schaal met zilveren hengsel, Meissen

Porseleinen ajour bewerkte schaal met blauw-witte florale decoratie van Meissen. Hengsel is zilver gekeurd met lopende leeuw 2 en voorzien van zwaardje. Schaal aan de onderzijde gemerkt met modelnummer 69 en de kenmerkende Meissen gekruiste zwaarden en in het florale centrale gedeelte tevens gemerkt met gekruiste zwaarden. Duitsland, omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 90

Kunstobject, Patty Wouters

Keramisch puntvormig kunstobject met hardstenen toevoeging, hangend aan metalen draad in ijzeren kader. Gemaakt door Patricia (Patty) Wouters (Wilrijk, 1957). België, circa 2000.

Verkocht voor: € 25

Wandpaneel, China

Chinees zwart gelakt wandpaneel gedecoreerd met botanische voorstelling in sierstenen en vogels van ingelegd parelmoer. China, eerste helft 20ste eeuw.

Verkocht voor: € 25

Kettingen, Afrika

Twee tribale Afrikaanse kettingen waarvan een ketting voorzien van Venetiaanse glazen export kralen en houten masker en tweede ketting met handbeschilderde stenen kralen. Omgeving Ghana, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Beeld, Maria Wojtiuk

Beeld van geabstraheerde mens, samengesteld uit brons en hardsteen. Gemaakt door Maria Wojtiuk (1953), achterzijde beeld gesigneerd met monogram MW95. Gdańsk, Polen 1995.

Verkocht voor: € 130

Beeld

Gestileerde pinguïn met ingelegde ogen, beeld is van walrustand en staat op een ebbenhouten basement. Eerste helft 20ste eeuw.

Verkocht voor: € 130

Vaas, A.D. Copier

Flessengroene unica vaas, ontwerp Andries Dirk Copier en gemaakt door glasfabriek Leerdam. Aan de onderzijde op de kenmerkende wijze gegraveerd met “Leerdam-Unica” en genummerd W 1682, A.D. Copier. Deze unica vaas is gefabriceerd in 1944.

Verkocht voor: € 150

Kutani theekommen, Japan

Vijf Kutani porseleinen theekommen met deksel voorzien van florale beschildering met vlinders. Japan, begin 20e eeuw

Verkocht voor: € 30

Hollandse huisjes

Negen miniatuur Amsterdamse grachtenpanden met bijbehorend grachtenaanzicht, basis in polystone. 21e eeuw.

Dekselpot, Groninger Steenfabriek, ADCO

Aardewerken ADCO dekselpot met teakhouten deksel, aan de onderzijde gemerkt met ADCO en modelnummer 192. Groningen, jaren 60/70.

Verkocht voor: € 25

Ijscoupe met inhoud

Saphira oranje ijscoupe met blauwe voet, daarbij drie Murano stijl wikkelsnoepjes en zes polychrome glazen tolletjes. Gemerkt Saphira met sticker, Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Karaf, ontwerp Jacob. E. Bang voor Holmegaard

Danish Royal blue glazen Holmegaard karaf met heldere stop. Modelnaam Kluk Kluk, ontwerp Jacob E. Bang. Denemarken, jaren 50.

Verkocht voor: € 35

Ketting, Afrika

Tribale Afrikaanse ketting bestaande uit Venetiaanse glazen export kralen en handbeschilderde stenen kralen. Omgeving Ghana, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Schaal, Vallauris

Vallauris keramieken schaal op groot formaat met polychroom geglazuurd oppervlak. Frankrijk, jaren 50.

Verkocht voor: € 25

Waterkan

Koperen gepatineerde Perzische waterkan met handvat voorzien van duimrust, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Borden, China, 18e eeuw

Zes handbeschilderde Chinese porseleinen borden met griffioen en botanische decoratie. China, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 470

Schilderij, Marie Henri Mackenzie

Schilderij van Marie Henri Mackenzie (1878-1961) van een aangelijnd paard in havengebied met op de voorgrond twee havenarbeiders. Olieverfschilderij op paneel, rechtsonder gesigneerd. Jaren 40-50.

Verkocht voor: € 800

9725 CT Groningen