Kaasstolp, Bořek Šípek

Kaasstolp met een porseleinen basis en een glazen stolp met groen handvat, naar ontwerp van Bořek Šípek (1949-2016). Aan de zijkant basis gesigneerd, jaren 80.

Verkocht voor: € 60

Gouden zakhorloge

Gouden 14 karaat zakhorloge, het horlogekast is rijkelijk geciseleerd met florale decoratie en ongegraveerd wapen. Aan de binnenzijde vermelding Remontoir cylindre 10 rubis en een persoonlijke annotatie met datering 1899. Gemerkt K14, eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 180

Vaas, Carlo Moretti

Glazen Murano vaas door Carlo Moretti, in blauw-oranje kleurslag op opaline basis. Venetië, jaren 70.

Verkocht voor: € 40

Fauteuil, Schuitema

Decoforma fauteuil door Meubelfabriek Schuitema, Stadskanaal, modelnaam Julius hoog. In beige leder, hout en metaal. 21e eeuw.

Verkocht voor: € 900

Art Deco schenkkan, Pottenbakkerij De Vier Paddenstoelen

Aardewerken Art Deco schenkkannetje met horizontaal lijnenpatroon door Pottenbakkerij De Vier Paddenstoelen te Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt Utrecht, logo en voorzien van modelnummer D 131. Jaren 20/30.

Verkocht voor: € 50

Murano object

Glazen Murano stijl hoofd, groot formaat object. 21e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Eetkamerstoel, Schuitema

Eetkamerstoel uit de Decoforma serie met gele stoffen bekleding door Meubelfabriek Schuitema, modelnaam Susan. 21e eeuw.

Verkocht voor: € 170

Fantasiedier

Fantasiedier met de huid van een gordeldier. Afkomstig uit het voormalig museumgedeelte van het Noorder Dierenpark te Emmen. Vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Jugendstil schenkkan, Mobach

Mat groen geglazuurde keramieken Jugendstil schenkkan met geometrische decoratie door aardewerkfabriek Mobach te Utrecht. Ontwerp Klaas Mobach, omstreeks 1910-1920.

Verkocht voor: € 30

Beeld, Art Deco

Art Deco polychroom beschilderd gipsen beeld van dame met twee Mechelse herders. Aan de achterzijde vermelding modelnummer 502. België, jaren 30-50.

Verkocht voor: € 35

Lithografie, H.N. Werkman

Lithografie van Hendrik Nicolaas Werkman (1882-1945) met de titel "Vrouweneiland 12". Oorspronkelijke druk stamt uit juli 1942, vermelding rechtsonder copyright S.M.A., derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 110

Beeld, Royal Dux

Porseleinen geglazuurd beeld van moeder met kind, uitgevoerd door Royal Dux. Aan de onderzijde gemerkt met modelnummer, made in Czechoslovakia en het roze driehoekmerk van Royal Dux. Bohemen, begin jaren 60.

Verkocht voor: € 25

Nestkommen

Drie vintage oranje keramieken nestkommen. Aan de onderzijde gemerkt met modelnummers, jaren 70.

Verkocht voor: € 30

Momento Mori

Victoriaans Memento Mori haarwerk verwerkt tot bloemcompositie met de initialen AB. Frankrijk, einde 19e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Stoel, Scandinavië

Houten Scandinavisch design stoel van wengéhout met eiken en een gevlochten zitting en rugleuning van sisal touw. Jaren 50.

Verkocht voor: € 140

Jugendstil vaas, Mobach

Donkergroene mat geglazuurde Jugendstil vaas met drie handvatten, voorzien van geometrisch patroon motief. Ontwerp Klaas Mobach, aan de onderzijde gemerkt. Utrecht, omstreeks 1910-1915.

Verkocht voor: € 25

Murano vaas, Mandruzzato

Kristallen Murano vaas, gefaceteerd geslepen in Sommerso techniek in een gele-groene kleurslag, ontwerp Mandruzzato. Venetië, jaren 60/70.

Verkocht voor: € 70

Beeld, Jema Holland

Aardewerken teckel door keramisch atelier Jema uit Maastricht. Aan de onderzijde gemerkt Jema Holland en vermelding van modelnummer. Jaren 70.

Verkocht voor: € 60

Murano vaas

Aquablauwe glazen verticaal geribbelde Murano vaas, omwonden met witte glasdraad. Venetië, jaren 60/70.

Verkocht voor: € 35

Zeilboot

Helderglazen Murano stijl glazen zeilboot met heldergroen kleurige fok, 21e eeuw.

Verkocht voor: € 70

9725 CT Groningen