Vaas, Wim Visser

Keramieken vaas met horizontaal ribbelpatroon in lichtgroene kleurslag met lichtbruin kleureffect. Ontwerp Wim Visser en uitgevoerd door Sphinx te Maastricht, halverwege 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Vaas, Jerzy Becela

Glazen vaas voorzien van geslepen en gesatineerde abstracte voorstelling door de Poolse glaskunstenaar Jerzy Becela (1947). Betreft een groot formaat vaas, gesigneerd en gedateerd aan de zijkant van de vaas, Becela, 1999.

Verkocht voor: € 50

Narcissen

Vier ambachtelijk gevormde glazen narcissen met groene steel. Tsjechië, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

Kralenbeursjes

Twee kralenbeursjes met zilversluitingen, beide voorzien van keuren. Kleinere beurs voorzien van meesterkeur K5 en lopende leeuw 2. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Zilveren zakhorloges

Vier zakhorloges bestaande uit een verzilverde Baume, Genève. een Sterling zilveren Engels zakhorloge en twee overige verzilverde zakhorloges. Omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 60

Presse-papier, Edinburgh Glass

Kristallen presse-papier in de vorm van een theepot met ingesloten blauwe werveling en luchtbellen, gefabriceerd door Edinburgh Glass. Schotland, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Wandlamp, Amsterdamse School

Amsterdamse School gehamerde koperen wandlamp met gedreven decoratie. Aan de achterzijde gemonogrammeerd AJ. Jaren 20/30.

Verkocht voor: € 35

Vaas, ontwerp Koen Mertens voor Potterij De Zwing

Aardewerken vaas met horizontaal streeppatroon, ontwerp Koen Mertens voor de Potterij De Zwing uit Noordwijk. Aan de onderzijde gemerkt De Zwing en voorzien van modelnummer 455/B. Eind jaren 20.

Verkocht voor: € 130

Object, Cees van Olst

Glazen object met inwendige blauwe werveling door Cees van Olst (1947-2014). Aan de zijkant onderin gemerkt door gravering Cees v Olst en gedateerd 1-11-68.

Verkocht voor: € 35

Lampenvoet, Plateelbakkerij Zenith

Keramieken lampenvoet van de Plateelbakkerij Zenith voorzien van florale decoratie. Aan de onderzijde gemerkt Zenith Gouda, voorzien van modelnummer 723 en monogram van de plateelschilder. Jaren 30.

Verkocht voor: € 20

Beeldje

Bronzen Etruskische votief figuur beeldje van langwerpige mannelijke gestalte op rode onyx basement. Jaren 70.

Verkocht voor: € 60

Vaas, Borske Sklo

Ronde urianiumglazen bolvaas door Borske Sklo gedecoreerd met cirkel patronen, modelnaam Olives. Tsjechoslowakije, jaren 50/60.

Verkocht voor: € 20

Jugendstil schenkkan, Mobach

Blauw met groen kleureffect mat geglazuurde Jugendstil schenkkan met crèmekleurige stip, decoratie door Klaas Mobach. Ongesigneerd, Utrecht, omstreeks 1910-1915.

Verkocht voor: € 50

Tegels, Art Nouveau

Twee keramieken Art Nouveau wandtegels, een groene tegel met gestileerde bloem van Duitse herkomst en een groene tegel met blad en florale elementen uit Engeland. Aan de achterzijde gemerkt met modelnummer en Copyright England. Eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Vaas, Gocce D’Arte

Vierkantige gekleurde mozaïek glazen vaas door Gocce d’Arte. Italie, 21e eeuw.

Verkocht voor: € 100

Plaatjesalbum

Plaatjesalbum gevuld met circa honderdeenentwintig plaatjes van kinderportretten en dierenafbeeldingen. Uitgegeven door onder meer de Jong’s, Bensdorp’s Cacao en Chocolaad, Westzaan Molenaar’s Kindermeel H. Van Toorn uit Vlaardingen en overige. Eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Mantelklok

Houten mantelklok met wekkerfunctie voorzien van wijzerplaat met geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse becijfering. Geornamenteerd met messing pilasters en messing elementen. Duitsland, eerste helft 20ste eeuw.

Verkocht voor: € 35

Schilderij, Jan ten Have

Schilderij van stilleven met gemberpot, glas en blik door Jan Ten Have (1903-1991). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd J. ten Have en gedateerd 1921

Verkocht voor: € 100

Spaans document, 17e eeuw

Spaans 17e eeuws perkamenten handelsdocument bestaande uit zes pagina’s.

Verkocht voor: € 70

Art Deco vaas, Gustave de Bruyn

Bruine Art Deco keramieken vaas met goudaccenten van Gustave de Bruyn, Faïencerie de Fives in Lille. Aan de onderzijde gemerkt met beeldmerk van de Bruyn, modelnummer, decornummer en Made in France. Frankrijk, jaren 30.

Verkocht voor: € 50

9725 CT Groningen