Aquarel, A.W. Schreuder

Aquarel van een bloemstilleven door Abramine Willy Schreuder (1922-2012 Haren), linksonder gesigneerd A.W. Schreuder. Verso informatie en datering 1994.

Verkocht voor: € 40

Jugendstil schenkkan, Mobach

Donkerblauwe mat geglazuurde keramieken Jugendstil schenkkan met geometrische decoratie door aardewerkfabriek Mobach te Utrecht. Eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Lithografie, Jozef Israëls

Lithografie van een knapzak dragende vissersvrouw in de duinen door Jozef Israëls, in houten Jugendstil lijst. Linksonder gesigneerd Jozef Israëls, eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 130

Beeld, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Crèmekleurig keramieken beeld van een kalf gefabriceerd door Plateelbakkerij Zuid-Holland te Gouda. Omstreeks 1935.

Verkocht voor: € 70

Houtsnede, Bernard Essers

Houtsnede van Bernard Essers (1893-1945) getiteld “Winter”. Linksonder gemonogrammeerd en in originele lijst, datering 1927.

Verkocht voor: € 60

Lot glaswerk en zilver

Twee glazen kristallen serveerschalen met zilveren hengsels gemerkt lopende leeuw 2, een trompetvaas met zilveren voet, twee Sterling zilveren kandelaren (verzwaard), een kristallen dekselcoupe op zilveren poot, een tonnetje met dop en een draadglas stolp met zilveren knop gemerkt met zwaardje. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 90

Eetkamerstoelen

Vijf notenhouten Lodewijk XIV stijl eetkamerstoelen met paars velours bekleding, een stoel met armleuningen en vier stoelen zonder armleuning. Omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 220

Tulpenvaas, Marcel Wanders

Keramieken tulpenvaas, ontwerp van Marcel Wanders voor Randstad. Aan de onderzijde gemerkt, jaar van uitgave 2007.

Verkocht voor: € 45

Zeefdruk, Heleen van der Tuin

Zeefdruk door Heleen van der Tuin (1945) van het Peerd van Ome Loeks met het hoofdstation Groningen op de achtergrond. Titel “Peerd”, rechtsonder gesigneerd met potlood en vermelding van het oplagenummer 272/300 en gedateerd 1990.

Verkocht voor: € 60

Beeld, India

Indiaas houten polychroom beschilderd Rajasthani beeld van muzikant met trommel. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Dekseldoos, Amsterdamse School

Gehamerde koperen Amsterdamse School dekseldoos met gedreven motief op het deksel. Anoniem, jaren 20/30.

Verkocht voor: € 45

Beeld, Royal Crystal Rock

Kristallen beeld van een ballerina uitgevoerd door Royal Crystal Rock. Italië, jaren 80.

Verkocht voor: € 25

Zilveren borstelset, Davis Moss & Co.

Engelse Sterling zilveren borstelset bestaande uit vijf borstels en een kam. Gekeurd met Sterling leeuw (925 gehalte), jaarletter J (1933), anker (Birmingham) en meesterkeur DM Co. (Davis Moss & Co.). Geheel in originele kist.

Verkocht voor: € 90

Vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Keramieken polychroom handbeschilderde vaas met floraal decor van plateelbakkerij Zuid-Holland te Gouda. Aan de onderzijde gemerkt met het Lazarus poortje, decornaam Aurora, modelnummer en de initialen van de plateelschilder. Tweede kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Karaf, Semenescu

Gematteerd glazen vrij gevormde karaf met handvat door glaskunstenaar Semenescu. Geheel voorzien van glasdraden in meerdere kleuren. Roemenië, begin 21e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Vaas

Zwarte kubistisch vormgegeven hexagonale glazen vaas met subtiel oxidecraquelé effect. Vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Menage set

Glazen menage set met olie- en azijnkaraf, mosterdpot en peper- en zoutvaatje. Geheel in bootvormig glazen staander. Vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Fruittest, Pottenbakkerij De Vier Paddenstoelen

Beigekleurige geglazuurde aardewerken fruittest van pottenbakkerij De Vier Paddenstoelen. Aan de onderzijde gemerkt met het beeldmerk en het modelnummer 43 I en AU. Jaren 30/40.

Verkocht voor: € 25

Jardinières, Duitsland

Twee polychrome geglazuurde biscuit porseleinen jardinières gedecoreerd met ridder en deerne omringd door zwanen. Aan de achterzijde vermelding modelnummer 3929. Duitsland, eerste helft 20ste eeuw.

Verkocht voor: € 10

Portemonnees

Twee portemonnees bestaande uit een maliënkolderbeurs en een kraaltjesbeurs met zilveren sluiting. Gemerkt aan de binnenzijde sluiting met minervakop en onduidelijke keuren. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

9725 CT Groningen