Houtsnede, Grietje Postma

Houtsnede getiteld "Groninger landschap", door Grietje Postma (1961). Rechtsonder vermelding houtsnede, met potlood gesigneerd en gedateerd 2005, linksonder vermelding oplagenummer 49/50.

Verkocht voor: € 120

Merklap 1704

Merklap op stramien van katoen gedecoreerd met florale afbeeldingen en gedateerd 1704. Ingelijst in geëboniseerde lijst.

Verkocht voor: € 500

Flesvaas, ontwerp Kjell Engman voor Kosta Boda

Kristallen flesvaas, ontwerp Kjell Engman uit de modelserie Heliopora en uitgevoerd door Kosta Boda. Aan de onderzijde gemerkt Kosta Boda, K. Engman en modelnummer 89710, sticker aan de voorzijde van de flesvaas. Jaar van ontwerp 1997.

Verkocht voor: € 60

Beeld, Ivoorkust

Houtgestoken beeld van man gehuld in kleding bezet met schelpen en hoornen. Ivoorkust, jaren 60. Het betreft een beeld op groot formaat.

Verkocht voor: € 65

Aquarel, Erasmus Bernhard Dulmen Krumpelman

Aquarel van een jachtscène met hond door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Aquarel op papier, rechtsonder gesigneerd v Dulmen en gedateerd 1974.

Verkocht voor: € 120

Schilderij, Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman

Portretschilderij van meisje met haarstrik en bloemboeket door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1946.

Verkocht voor: € 380

Vaas, Anna Torfs

Drielaags kristallen vaas naar ontwerp van Anna Torfs, modelnaam Flo. Aan de onderzijde gesigneerd, jaar van productie 2002.

Verkocht voor: € 240

Tortoise theedoosjes

Twee verschillende tortoise theedoosjes, een theedoosje ingelegd met parelmoer. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 100

Merklap 1841

Geborduurde merklap met onderin de naam Caroline Dufour, centraal uitgevoerd met een fruitmand met sinaasappelen geflankeerd door honden. Geheel geborduurd op een stramien van katoen, gedateerd 1841.

Verkocht voor: € 180

Beeld, Els van der Glas

Bronzen beeld van paard op granieten sokkel door Els van der Glas. Provenance: aanschaf 2005 Galerie Wildervuur, Hooghalen.

Verkocht voor: € 220

Object, Ozzaro Crystal

Kristallen object van Ozzaro Crystal in druppelvormige vormgeving met ingesloten roodoranje kleurelement met ingesloten luchtbellen. Aan de onderzijde gegraveerd, Tsjechië, 21e eeuw.

Verkocht voor: € 45

Fauteuil, ontwerp Pierre Paulin voor Artifort

Design lichtgroene fauteuil van Artifort naar ontwerp van Pierre Paulin, modelnaam Groovy chair, typenummer F598. Ontwerp stamt uit 1972.

Verkocht voor: € 1200

Wajangpop Prada Bomantara, Indonesië

Wajangpop voorstellende Prada Bomantara, houtsnijwerk door snijder Encang. Omgeving Padallarang, West-Java. Indonesië, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Vaas, Art Nouveau

Donkergrijs gepatineerde witmetalen Art Nouveau vaas met jonge vrouw aan de waterzijde naar Auguste Moreau. Frankrijk, eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Schilderij, Calvau

Schilderij van een stilleven met kersen en een aardewerken vaas getiteld “Les cerises” door Calvau. Olieverf op doek, linksonder gesigneerd. 21e eeuw.

Verkocht voor: € 140

Schilderij

Schilderij, gemende techniek op papier, met de titel “Winter Korenburg”. Rechtsonder gesigneerd, begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Schilderij, Leo de Raad

Schilderij van een Gronings landschap door Leo de Raad, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd en gedateerd 2006.

Verkocht voor: € 65

Plastiek, Aldo Londi

Keramieken plastiek van een gezadeld fantasiepaard, gebakken chamotteklei overdekt met glazuur. Ontwerp Aldo Londi, uitvoering Ceramiche Bitossi, Montelupo. Italië, eind jaren 60.

Verkocht voor: € 200

Kom, Japan

Japans blauw-witte geplooide porseleinen kom met een decor van karpers en in het midden een botanisch decor. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Theekommen met schotels, China, Yongzheng periode

Drie Chinese porseleinen famille rose theekommen met schotels. Yongzheng periode (1722-1735).

Verkocht voor: € 220

9725 CT Groningen