Schenkkan, Francois-Theodore Legras

Art Nouveau schenkkan in spatterglas door Francois-Theodore Legras, Clichy. Frankrijk, begin 1900.

Verkocht voor: € 25

Speculaasplank

Een dubbelzijdig gesneden groot formaat vruchthouten speculaasplank/koekplank met aan een kant Maria Stuart met valk en aan de andere kant prins Willem III met hond aan zijn zijde. 19e eeuw.

Verkocht voor: € 120

Waterkan en glas, A.D. Copier

Groene glazen Art Deco waterkan met glas naar ontwerp van Andries Dirk Copier en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam. Jaren 30.

Verkocht voor: € 20

Theekommen met schotels, China, Kangxi periode

Een paar Chinees blauw-witte porseleinen theekommen en schotels met floraal decor. Kangxi periode, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 120

Teddybeer, Steiff

Teddybeer van Steiff, modelnaam "Steiff’s Watch Teddy”. Deze teddy was een displaymodel voor Steiff kinderhorloges, voorzien van originele label en Goldene Knopf. Gefabriceerd in Duitsland in 1992.

Verkocht voor: € 60

Schilderij, Willem Frederik Reinders

Schilderij van landschap met vissende man door Willem Frederik Reinders (1881-1960). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd W.F. Reinders, tweede kwart 20e eeuw. Willem Frederik Reinders was tussen 1918-1926 lid van de Vereniging Groninger Kunstkring de Ploeg.

Verkocht voor: € 160

Teddybeer, Steiff

Klassieke beer van Steiff, een hernieuwde uitgave van de in 1906 geproduceerde beer. Met origineel gele label, Goldene Knöpf en papieren label. Made in Germany, eind 20e eeuw. Betreft een groter model beer.

Verkocht voor: € 60

Beeld

Bronzen hoofd, bruin gepatineerd, op houten sokkel. Anoniem, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 280

Borden, China, Qianlong periode

Drie Chinees porseleinen blauw-witte borden met floraal decor. Qianlong periode, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Trekpotje, China

Chinees blauw-wit porseleinen trekpotje met florale decoratie en spelende zotjes, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 160

Beeld Shiva

Bruin gepatineerd bronzen beeld van Shiva met snaarinstrument. India, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Lithografie, Bram van Velde

Lithografie door Abraham Gerardus (Bram) van Velde (Zoeterwoude-Rijndijk 1895 - Grimaud Franrijk 1981). Linksonder gemonogrammeerd, derde kwart 20e eeuw

Verkocht voor: € 55

Schilderij

Schilderij met een berglandschap en waterval, olieverf op doek. Anoniem, 18e/19e eeuw.

Verkocht voor: € 100

Borden, China, Chien-lung periode

Zes Chinees blauw-witte porseleinen borden met landschappelijke decor. Chien-lung periode, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 280

Schilderij, Boris Valentinovich Shcherbakov

Schilderij met een stilleven door Boris Valentinovich Shcherbakov (1916), olieverf op doek. Rechtsboven gesigneerd, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 1700

Vaas, Brouwer’s Aardewerk

Aardewerken beige geglazuurde vaas door Brouwer’s Aardewerk. Aan de onderzijde gemerkt en voorzien van modelnummer 131, uitvoering jaren 30.

Verkocht voor: € 40

Kopergravure Den Haag

Ingekleurde kopergravure getiteld “Het Hof van Holland van buiten, te zien van de Gevangen-poort na den korten Vyverberg”. Naar een werk van Cornelis Pronk, deze gravure stamt uit 1742, graveur J.C. Philip 1745. Uitgeverij: Isaak Tirion (Amsterdam).

Verkocht voor: € 70

Aquarel, Erasmus Bernhard Dulmen Krumpelman

Aquarel van de Drentse Aa bij Schipborg door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.

Verkocht voor: € 220

Tegeltableau

Tegeltableau bestaande uit twintig Delfts blauw beschilderde Hollandse tegels met floraal motief, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 65

Miniatuur stoelen

Twee miniatuur Farao Toetanchamon stoelen van gepatineerd brons. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

9725 CT Groningen