Vaas, Willem Heesen

Petrolblauwe persglazen vaas uit de "Industriële serie", ontwerp van Willem Heesen en uitvoering Glasfabriek Leerdam. Jaar van ontwerp 1961.

Verkocht voor: € 40

Musket, Frankrijk

Frans infanteriemusket, model 1777 met bajonet, Napoleontische periode, 1806.

Verkocht voor: € 650

Vaas, Floris Meydam

Helder met blauw kristallen Serica vaas naar ontwerp van Floris Meydam, modelnaam Tortuga. Ontwerp stamt uit 1963 en is uitgevoerd door de glasfabriek Leerdam. Betreft een goot model vaas.

Verkocht voor: € 120

Schaal, China, Queng Long periode

Chinees blauw-witte porseleinen schaal met landschappelijke voorstelling. Queng Long periode, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 240

Karaf, ontwerp Paloma Picasso voor Villeroy & Boch

Kristallen karaf naar ontwerp van Paloma Picasso en uitgevoerd door Villeroy en Boch. Aan de onderzijde geëtste signatuur, vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Schilderij, Siep van den Berg

Schilderij van wintersfeer van huizen met schuurtjes in achtertuinen en aan de achterzijde van het schilderij een portret van heer. Olieverf op linnen, toegeschreven aan Siep van den Berg. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 300

Theekommen en schotels, China

Zes Kantonese theekommen met schotels, gedecoreerd met bloemen en vogel. China, omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 360

Potten, Thailand

Twee Thaise Sawankhalok celadon potten gedecoreerd met draak, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Aquarel, Dicky Bijlstra-Van der Zee

Aquarel met abstracte compositie in blauw en oranje door Dicky Bijlstra-Van der Zee (1926-2022). Aquarel op papier, rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd juni 1992.

Verkocht voor: € 75

Wandplaquette, ontwerp Renate Rhein voor Rosenthal

Keramieken wandplaquette met veelkleurige vogel door Renate Rhein (1925-2020) en uitgevoerd door Rosenthal. Aan de achterzijde gesigneerd met vermelding modelnummer 9010 en gedateerd 1963, aan de voorzijde gemonogrammeerd R.

Verkocht voor: € 90

Sweet meat set, China

Chinese porseleinen Sweet meat set, bestaande uit negen op elkaar aansluitende porseleinen schaaltjes beschilderd met floraal en vogel decor. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 340

Ets, Otto Eerelman

Ets getiteld “ Studie van een boer” met een zittende man met een stokje in zijn hand en een hoed op door Otto Eerelman (1839-1926). Rechtsonder in de ets gesigneerd, omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 60

Schilderij

Schilderij van een Zuiderzee dorp, getiteld “Uithoorn aan de Amstel”, olieverfschilderij op linnen. Anoniem, begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Ets, Jan Altink

Ets van landschap met paard door Jan Altink (1885-1971). Rechtsonder gemonogrammeerd, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Gobelin, Alonso Perez

Wandkleed in romantische stijl met lampionnen ophangende personen naar Alonso Perez (1881-1914). Uitgevoerd in gobelin techniek en rechtsonder gesigneerd, verso informatie. Frankrijk, begin 1900.

Verkocht voor: € 30

Aquarel met abstracte blauwe compositie door Dicky Bijlstra-Van der Zee (1926-2022). Aquarel op papier, verso informatie. Rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd 1990.

Verkocht voor: € 75

Teddybeer, Steiff

Teddybeer met Indonesische dracht van Steiff, modelnaam Sarong beer. Met gouden Knopf in het oor en met label, nummer 985 van 1500 geproduceerde beren. Duitsland, gefabriceerd in 2003.

Verkocht voor: € 50

Kommen Vung Tau Cargo, Vietnam

Drie Chinese porseleinen kommen afkomstig van het scheepswrak de Vung Tau Cargo Vietnam, circa 1690. Provenance: veiling Christie’s, zie sticker onderzijde kom.

Verkocht voor: € 65

Fauteuil, Nova Styl

Lederen fauteuil op chromen metalen viersprant, gemerkt met label Nova Styl Collection. 21e eeuw.

Verkocht voor: € 300

Vaas, Wim Visser

Geglazuurde aardewerken vaas met ingegrifte decoratie van ophaalbrug, molen en boot. Naar ontwerp van Wim Visser 1950-'54, aan de onderzijde genummerd V9 en uitvoering de Sphinx Maastricht. Betreft een vaas op groot formaat.

Verkocht voor: € 15

9725 CT Groningen