1162. Gouden broche
14 karaat geelgouden broche, gemodificeerd boekslot, voorzien van haaksluiting met niet edele pin. Goudgehalte 585/1000-14 karaat, 20e eeuw.
Huidig bod: € 60
1163. Glas-in-loodraam
Driehoekig glas-in-loodraam met cirkel en bladmotief, 21e eeuw.
Huidig bod: € 5
1164. Vazen
Twee keramieken vazen; een mintgroene vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland en een beigekleurig horizontaal geribbelde vaas met vlekkerig decor. Midden 20e eeuw.
1165. Art Nouveau jardinière, WMF
Tinnen Art Nouveau jardinière met geslepen glasinzet door WMF (Württembergische Metallwarenfabrik). Gemerkt op pootje binnenzijde WMF B AS. Duitsland, eind 19e eeuw.
1166. Gouden broche
Gouden broche met centraal geplaatst een gouden tien gulden munt Wilhelmina met los hangend haar uit 1897. Broche getoetst 14 karaat, eerste helft 20e eeuw
Huidig bod: € 240
1167. Boterdoos en sauskom, China
Chinese porseleinen landschappelijk gedecoreerde jus/sauskom, Canton export en een porseleinen floraal beschilderde boterdoos. China, 18/e19e eeuw.
1168. Gouden medaillon met diamant
14 karaat geelgouden ovalen medaillon hanger met gravure en emaille details, gezet met roos geslepen diamanten circa 0.20 ct. Goudgehalte 585/1000-14 karaat geelgoud, eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 140
1169. Gouden collier
14 karaat geelgouden jasseron schakel collier voorzien van veerringsluiting. Goudgehalte 585/1000-14 karaat geelgoud, eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 160
1170. Zilveren sinaasappel schilmessen
Zes zilveren sinaasappel schilmessen waarvan vijf met Art Deco heft. gemerkt 835s en twee overige Duitse keuren. Duitsland, tweede kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
1171. Vijzel, Frankrijk
Marmeren Franse vijzel, 19e eeuw.
Huidig bod: € 5
1172. Doofpot
Koperen doofpot met messing deksel en greep. Begin 20e eeuw.
1173. Lithografie
Lithografie getiteld “Schovenbindende boerin” naar Vincent van Gogh oorspronkelijke werk uit 1885. Jaren 20/30.
1174. Dameshorloge, Omega
Omega Türler, 14 geelgouden dames polshorloge, voorzien van lederen band met plaque Omega gespsluiting. Materiaal kast 14 karaat geelgoud (585/1000). Zwitserland, jaren 50.
Huidig bod: € 30
1176. Vaas
Keramieken bolvaas voorzien van blauw-grijze glazuur. Derk Holman, aan de onderzijde genummerd 1945-1.
1177. Schotel, China. Kangxi periode
Chinees porseleinen schotel met floraal decor in Imari kleurstelling met goudaccenten voorzien van kapucijnerrand. Aan de onderzijde gesigneerd met Chinees karakter en dubbel ring. Kangxi periode, 18e eeuw.
1179. Barometer
Messing bronskleurige barometer gedecoreerd met adelaar. Nederlandse weersaanduiding met thermometer, begin 1900.
1180. Vijzel
Gietijzeren vijzel en stamper, aan de zijkant vermelding 20K. Betreft een vijzel op groot formaat, te dateren omstreeks 1850.
9725 CT Groningen