1. Schilderij, Reinhart Dozy

Schilderij van Drents landschap met koeien door Reinhart Dozy (Nijmegen, 28 september 1880 – Elp, 27 januari 1947). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd Dozy en datering 1925. Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.

2. Banieren Groningen

Door Groninger kunstenaars ontworpen vlaggen in verband met 950-jarig bestaan van de stad Groningen in 1990, vergezeld van poëzie van Groninger dichters. Vijfentwintig originele banieren, gezeefdrukte kunstwerken op vlaggendoek met bijbehorende catalogus. Gelimiteerde uitgave van 38 sets, waarvan tien voor de Stad Groningen, dit betreft set nummer zeventwintig. Alle vijfentwintig banieren in een plexiglazen, transparante cassette. Afzonderlijke banieren hebben een formaat van 100 x 140 cm.
Met medewerking van onder meer de kunstenaars Matthijs Röling, Olga Wiese, Wout Muller en Siep van den Berg.

3. Bokaal, 18e eeuw

Gegraveerde kristallen bokaal op een cirkelvormige spreidvoet met gefacetteerde knoppen, gegraveerd met wapen, geflankeerd door botanische takken. 18e eeuw.

4. Schilderij, Piet van Wijngaerdt

Schilderij getiteld “Het Gein bij Abcoude" door Piet van Wijngaerdt (1873-1964), olieverf op linnen. Linksonder voluit gesigneerd, midden 20e eeuw.

5. Beeld, Marie Luisa Berti

Bronzen beeld getiteld “Piaggo” door Marie Luisa Berti (1947). Aan de basis gesigneerd, 20e eeuw.

Provenance: Galerie & Beeldentuin La Lanka, Gorredijk.

6. Gouden collier

14 karaat gouden collier met vier-rijige schakels, uitlopend model. Gemerkt 585, 20e eeuw.

7. Beeld

Bronzen Art Deco stijl beeld van dame met twee barzois in de geest van Chiparus, eind 20e eeuw.

8. Witgouden ring met diamant en robijn

18 karaat witgouden ring met vijfenzeventig lab grown diamanten en een lab grown robijn. Diamanten circa 0,68 ct, kleur DEF fijn wit tot fijnste wit, zuiverheid VVS en robijn circa 1,62 ct. 21e eeuw.

9. Gouache, Henri de Wolf

Schilderij getiteld “Dennen II” door Henri de Wolf (1938-1986), gouache op papier. Rechts in het midden gesigneerd en gedateerd 1983.

10. Album amicorum, Adriaan Dozy 1890

Album amicorum met lederen kaft van de Kanoclub “De Batavier te Nijmegen” van Adriaan Dozy (1851-1934) met begin datering Nijmegen 1890. Album gevuld met foto’s, persoonlijke gedichten, lithografieën en tekeningen. Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.

11. Gouden broche/hanger

14 karaat geelgouden ovale schilder emaille gravé broche/hanger. Goudgehalte 585/1000- 14 karaat geelgoud, voorzien van oog- en bolhaaksluiting. Midden 20e eeuw.

12. Schilderij, Jelle Troelstra

Schilderij van boothuis met punter en schuur, vermoedelijk Giethoorn, door Jelle Troelstra (1891-1979)., olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd voluit gesigneerd, midden 20e eeuw.

Troelstra was lid van de kunstenaarsverenigingen De Onafhankelijken, St. Lucas en Arti et Amicitiae te Amsterdam, de Bergense Schildersvereniging in Bergen en het Amersfoorts Kunstenaarsgenootschap in Amersfoort.

13. Zilveren dienblad 1908

Zilveren Louis Seize stijl dienblad met ajour opengewerkte galerie met parelbekroning en grepen. Meerdere keuren waaronder meesterkeur vdW ster, lopende leeuw 2 en jaarletter y (1908). Achterzijde gegraveerd in verband met 25-jarig doctoraat Geneeskunde 29 October 1908.

14. Sculptuur Bodhisattva, China

Bronzen beeld van Bodhisattva met Chinese karakters achterzijde. China, 19e eeuw.

15. Witgouden ring met diamant en robijn

18 karaat witgouden ring met acht lab grown diamanten en een lab grown robijn. Diamanten circa 4,84 ct, kleur DEF fijn wit tot fijnste wit, zuiverheid VVS, robijn circa 3,22 ct. 21e eeuw.

16. Houtsnede, Siemen Dijkstra

Kleurenhoutsnede getiteld “Aekinger Zand. vlieg-den", subtitel "Avond valt, laatste licht”. Rechtsonder met potlood voluit gesigneerd en gedateerd november 2013 met oplagenummer 1/28.

17. Beeld, Emile Adrien Trodoux

Bronzen beeld van een cavalier King Charles spaniël door Henri Emile Adrien Trodoux (1815-1881). Aan de achterzijde gesigneerd Trodoux. Frankrijk, omstreeks 1880.

18. Schilderij, Gerda Onnes

Schilderij van de Hoge der Aa met platbodems te Groningen door Gerda Onnes (1956), acrylverf op linnen. Rechtsonder monogram en gedateerd 2012. Verso naamsvermelding.

19. Likeurstel, Daum Nancy

Bruine glazen likeurstel; karaf met stop en zes glaasje gedecoreerd met een abstract goudkleurig decor door Daum, Nancy. Aan de onderzijde twee maal gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1920.

20. Zilveren theeservies 1917

Sterling zilveren theeservies bestaande uit theepot, theedoos met sleutel, melk- en suikerstel, voorzien van ebbenhouten knoppen en handvat. Gekeurd meesterkeur P, staande leeuw 1 en jaarletter H (1917).

9725 CT Groningen