81. Beeld

Beeld naar Gustav Klimt getiteld “Die Hoffnung II”. Uitvoering in parastone door Mouseion, 21e eeuw.

82. Borden, China

Twee Chinees porseleinen borden met floraal en landschappelijk decor, 18e eeuw.

83. Schaal en pijpvaasjes, China, Guangxu periode

Chinese ijzerrode porseleinen pijpvazen en een schaal gedecoreerd met feniksen. Pijpvazen gemerkt met dubbele blauwe standring en blad. Guangxu, 19/20e eeuw

85. Musées de la Hollande 1858 en 1860

Franstalige tweedelige uitgave Musées de la Hollande, Amsterdam et La Haye door W. burgers uit 1858 en Musées de la Hollande 1858; Musée van der Hoop a Amsterdam en Musée de Rotterdam uit 1860.

86. Aquarel, Harry Maas

Aquarel van een zittend vrouwelijk naakt op stoel door Harry Maas (1906-1982). Linksboven gesigneerd en gedateerd 1977.
Collectie Galerie Muskee Groningen.

87. Melkkan, China, Qianlong periode

Chinees porseleinen melkkannetje gedecoreerd met floraal motief. Qianlong periode, 18e eeuw.

88. Wandplaquette, Ravelli

Aardewerken wandplaquette met vogel in reliëf gefabriceerd door Ravelli te Valkenburg. Aan de achterzijde gesigneerd en vermelding van modelnummer, jaren 50.

89. Schaal, China

Chinees keramieken schaal met floraal handbeschilderd decor. Aan de onderzijde gemerkt met vier Chinese karakters. Tweede helft 20e eeuw.

90. Borden, China, Kangxi/Yongzheng periode

Twee Chinees porseleinen Imari borden met goud accenten; met floraal en botanisch decor. Kangxi/Yongzheng periode, eerste kwart 18e eeuw.

91. Icoon, Rusland

Russische icoon met vijf apostelen geschilderd op houten paneel, 19e eeuw.

92. Herdenkingstegel, Porceleyne Fles

Cloisonné aardewerken herdenkingstegel van de Porceleyne Fles getiteld “Eer aan Hollands vrouw voor Volharding Moed en Trouw 1944 Winter 1945". Delft, te dateren 1946.

93. Schilderskist, Reinhart Dozy

Houten schilderskist met onder meer aquarel benodigdheden van kunstschilder Reinhart Dozy. Schilders kist verkocht door G. Rodney & Co, London, eind 19e eeuw.
Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.

94. Kommen, China

Twee famille rose porseleinen floraal beschilderde kommen. China, 18e eeuw.

95. Halskettingen

Drie halskettingen waarvan twee met zwarte natuurstenen en één ketting met crèmekleurige natuurstenen. Twee van de kettingen met zilveren sluiting, eind 20e eeuw.

96. Schaal

Moderne rood-oranje-beige vierkante glazen schaal met ingesmolten elementen. Groter formaat schaal, 21e eeuw.

97. Wandplaquette, Afrika

Afrikaans keramieken wandplaquette voorstellende een vrouw. Aan de achterzijde genummerd 36.11, begin 21e eeuw.

98. Schenkkan

Delftsblauwe floraal beschilderde schenkkan. Aan de onderzijde gesigneerd, omstreeks 1900.

99. Bonsai, China

Bonsai jade perzikboom in hardstenen potje. China, 20e eeuw.

100. Satsuma vaas Wilhelmina

Japans porseleinen deels geëmailleerde export Satsuma herdenkingsvaas in verband met het 25-jarig Regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina 31 Augustus 1923. Aan de onderzijde gemerkt, begin jaren 20.

101. Comtoise, Frankrijk

Franse Comtoise klok met harpslinger, wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en datumaanduiding. Frankrijk, einde 19e eeuw.

9725 CT Groningen