121. Atlassen
Vier atlassen waaronder twee Schoolatlassen der Gehele Aarde uitgegeven door Wolters en een Nederlandsche Historieprenten Platenatlas 1555-1900 uit 1910.
122. Aquarellen
Twee aquarellen met bloemstillevens. Anoniem, tweede helft 20e eeuw.
123. Aquarel
Aquarel van een figuur met masker in Venetiaanse stijl, aquarel en inkt op papier. Rechtsonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.
124. Borduursel, China
Chinees zijde borduursel, botanisch gedecoreerd met pagoden en Chinese karakters. China, derde kwart 20e eeuw.
125. Kom, China
Chinees aardewerken celadon kom met floraal lotus decor, 20e eeuw.
126. Tortoise lepeldoosje en armband
Tortoise lepeldoos op bolpootjes en een tortoise armband. Eind 19e eeuw.
127. Schilderij, Jacobus van Os
Schilderij met landschappelijke voorstelling en duinen door Jacobus Petrus Cornelis van Os (1969-1944). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd J.P.G van Os. Tweede kwart 20e eeuw.
128. Paardenboeken
Acht hippische Engelse en Nederlandstalige boeken, waaronder “The story of the Horse” en “Het Volbloed Fokwezen”, 20e eeuw.
129. Schaal, Hans Jürgen Richartz
Glazen schaal met grijs-wit decor en plooit element naar ontwerp van Hans Jürgen Richartz en uitgevoerd door de Mathildenhütte, Solingen. Gesigneerd Richartz Art Collection. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.
130. Imari scheerbekken, China, Kangxi periode
Chinees porseleinen Imari scheerbekken met floraal decor en een wilg bij een hek. Begin 18e eeuw, Kangxi periode.
131. Porselein, China
Convoluut van vijf Chinese handbeschilderde porseleinen schotels, borden en papbord. 18e/19e eeuw.
132. Lithografie, Honoré Daumier
Kleurenlitho getiteld “Adieu! ... A la grâce de dieu” uit de serie Les Musiciens de Paris door Honoré Daumier (1808-1879). Gepubliceerd in het magazine Le Cherivari in Augustus 1841.
133. Halskettingen
Vier malachiet kralen halskettingen, vierde kwart 20e eeuw.
134. Schilderij
Schilderij van een winterlandschap met boerderij, bomen en akker. Olieverf op board, rechtsonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.
135. Madura kris, Indonesië
Houten Madura kris met rijkelijk houtsnijwerk aan wranka, greep en schede. Indonesië, midden 20e eeuw.
136. Borden, China, Kangxi periode
Twee Chinees porseleinen borden gedecoreerd met rijkelijk gevulde vaas met bloemen. Aan de onderzijde gemerkt met dubbele ring en karakter. Kangxi periode, eind 17e eeuw.
138. Tegeltableau, Ad van Egmond
Sepiakleurig vierpas tegeltableau van boerderij met waterput door Ad van Egmond. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1941.
139. Schotel, China, Kangxi periode
Chinees porseleinen Imari schotel met floraal decor. Kangxi periode, begin 18e eeuw.
140. Imari borden, China
Drie Chinees porseleinen Imari borden met florale beschildering met goudaccenten. Begin 18e eeuw.
9725 CT Groningen