201. Bloemstekers, Hannie Mein

Drie aardewerken bloemstekers met floraal en gestileerd decor van Hannie Mein (Utrecht 1933-2003 Vinkega). Aan de onderzijde gemonogrammeerd, jaren 70.

Huidig bod: € 5

202. Dekselpot, Roger Guérin

Aardewerken dekselpot met blauw druipglazuur door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer. België, tweede kwart 20e eeuw.

203. Beeldjes

Houtgestoken beeldje van een Franciscaner monnik en een polychroom beschilderd Koningsfiguur, 19e eeuw.

204. Elven poppen, Goodwill M&G

Twee handgemaakte elven poppen door Goodwill M&G uit de serie “Forest Fairy”. 21e eeuw.

205. Tikar zwaard en zweep

Tribaal ijzeren en houten Tikar zwaard met lederen foedraal, Kameroen (Afrika). Daarbij een een dressuur zweep uit de hippische sport. Eerste helft 20e eeuw.

206. Weegschaal met gewichten

Gietijzeren weegschaal gemerkt To Weich 718 met vijf gietijzeren Engelse Siddons stapelgewichten. 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

207. Vazen

Twee mondgeblazen zwarte glazen vazen met opgelegde witte glasdraad. Weggeslepen pontil onderzijde. 21e eeuw.

208. Vaas, Glassworks Svoboda

Kristallen dubbellaags donkergele vaas met ingesloten luchtbel van Glassworks Svoboda. Tsjechoslowakije, jaren 60/70.

209. Beeldje

Glazen Murano stijl gorilla beeldje. Begin 21e eeuw.

Huidig bod: € 5

210. Schilderij

Schilderij naar “De Stier” van Paulus Potter, olieverf op linnen. Rechtsonder gesigneerd, 20e eeuw.

211. Murano schaaltje

Blauw glazen Murano schaaltje met ingesloten bladgoud en kleurelementen. Venetië, derde kwart 20e eeuw.

212. Jugendstil borden, Steinguttfabrik Mehlem

Drie Duitse Jugendstil keramieken borden met Nederlandse spreuken door Steinguttfabrik Mehlem uit Bonn. Aan de onderzijde gemerkt, Duitsland, jaren 20.

Huidig bod: € 5

213. Theekommen en schotels

Vijf creamware theekommen en drie schotels voorzien van een transferprint floraal decor met vogels. In de stijl van Royal Crown Derby, Red Aves. Engeland, 19e eeuw.

214. Schaal, Vicke Lindstrand

Kristallen ijsblauwe schaal met plooiende rand naar ontwerp van Vicke Lindstrand en gefabriceerd door glasfabriek Orrefors. Modelnaam van "Stella Polaris", aan de onderzijde gemerkt en genummerd 2611. Kleiner model schaal, Zweden, ontwerp eind jaren 30.

215. Wandtegel, Westraven

Aardewerken cloisonné tegel van de Universiteit te Utrecht door Faience- en tegelfabriek Westraven, Utrecht. Aan de achterzijde gemerkt, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

216. Sabel, Frankrijk

Frans ijzeren artillerie sabel met messing handvat, model 1831. 19e eeuw.

Huidig bod: € 10

217. Halskettingen

Drie halskettingen met glazen meerkleurige kralen, waarvan één halsketting in Engelse drop optiek. 21e eeuw.

218. Porselein, China

Convoluut Chinees porselein met meerdere dekselpotjes, schotels en Imari trekpotje, 19e eeuw.

219. Keramiek, Wedgwood

Keramieken Jasperware borden, pintrays en asbak in lichtblauwe en groene kleurslag met classicistisch opgelegde decor. Aan de onderzijde gemerkt Wedgwood, Made in England. Jaren 70/80, 20e eeuw.

220. Speelgoed

Blikken opwindbaar speelgoed met vogels, kever, haas, kikker, politieagent, voertuigen en landschap met twee treinen. Made in Korea, Japan en China, derde kwart 20e eeuw

9725 CT Groningen