281. Eetkamerstoelen

Zes houten eetkamerstoelen met gestreepte velours bekleding en messing intarsia in de rugleuning. Midden 20e eeuw.

282. Beeld

Houten beeld van Madonna met kind, eerste helft 20e eeuw.

283. Bijzettafel

Neogotisch eikenhouten bijzettafel met vier gestoken vrouwenfiguren op de poten, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

284. Schilderij Le pont de Marne

Schilderij naar het werk van Paul Cezanne “Le pont de Marne a Cretiel”, olieverfschilderij op linnen. Anoniem, midden 20e eeuw.

285. Schilderij

Schilderij van een straatscène in de stijl van Gerard Pieter Adolfs, olieverfschilderij op linnen. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

286. WC opzet, Duitsland

Duitse opzet Hygiea-Klosett met houten ombouw en porseleinen pot, rondom de belettering een Jugendstil decor. Vermelding van Deutsches Reichspatent D.R.G.M. 184491. Duitsland omstreeks 1900.

287. Murano oceaangolf, Gambaro & Poggi

Kristallen Murano oceaangolf door Gambaro & Poggi. Aan de onderzijde informatie met signering, tevens sticker Vetro Artistico Murano. Venetië, 21e eeuw.

Huidig bod: € 25

288. Beeld, Lomonosov Porcelain Factory

Porseleinen beeld van een tijger door de Lomonosov Porcelain Factory. Gemerkt met V. Sint Petersburg, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

289. Melkbus

IJzeren Hindelooper beschilderde melkbus met deksel, vierde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

290. Vloerlamp, Edward Geluk

Design zwarte vloerlamp met geïntegreerde bijzettafel naar ontwerp van Edward Geluk en gefabriceerd door lampenfabrikant Arco. Eind jaren 80.

Huidig bod: € 10

291. Armstoel, Gispen

Blauwe armstoel naar ontwerp van Willem Hendrik Gispen, model Kembo 302. Ontwerp stamt uit 1952, latere uitvoering.

Huidig bod: € 30

292. Paspop, Frankrijk

Zwarte vrouwelijke paspop met een wespentaille op houten driespant. Frankrijk, begin 1900.

Huidig bod: € 5

293. Schilderij

Schilderij in Mid Century stijl met vogels, olieverf op linnen. Anoniem, jaren 50/60.

294. Vaas

Kristallen object/vaas in groene-blauwe kleurslag met geschulpte elementen. Mogelijk Chřibská Glassworks, jaren 60/70.

Huidig bod: € 25

295. Vloerlamp

Vintage metalen vloerlamp met plexiglazen beige lampenkap. Ongemerkt, jaren 60/70.

Huidig bod: € 5

296. Schilderij

Schilderij van een Zuid-Franse markt scène, olieverfschilderij op linnen. Linksonder gesigneerd, jaren 50/60.

297. Theestoof met ketel

Houten theestoof op Queen Anne pootjes tezamen met een messing ketel en spiritus komfoor. 20e eeuw.

298. Wandplaquette, Hanna Mobach

Aardewerken wandplaquette van moeder met kind naar ontwerp van Hanna Mobach (1934-2024) en uitgevoerd door Mobach, Utrecht in de jaren 60.

Huidig bod: € 5

299. Armbanden en oorbellen

Tien armbanden waaronder armbande met carneool, parels en lapis. Tevens een set oorbellen. Eind 20e eeuw.

300. Boekenplank, Amsterdamse School

Amsterdamse School eikenhouten boekenplank, jaren 30.

Huidig bod: € 5

9725 CT Groningen