301. Houtskooltekening

Houtskooltekening van een mansportret. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

302. Kleurenprent

Kleurenprent naar een werk getiteld “The Flower Garden” uit 1777 door karikaturist Matthew Darly. Eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

303. Schilderij

Schilderij van een bloemstilleven met klaprozen en margrieten. Olieverfschilderij op triplex, rechtsonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

304. Schilderij

Schilderij, portret in groene Art Brut stijl. Anoniem, tweede helft 20e eeuw.

305. Pop, Armand Marseille

Pop van Armand Marseille met biscuit porseleinen hoofd en celluloid benen en armen. Aan de achterzijde hoofd gestanst Made in Germany en modelnummer 390 en 1.12.M. Duitsland, begin 1900.

306. Tapijt

Handgeknoopt wollen Perzisch tapijt. 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

307. Schaal, Gerard Hordijk

Glazen herinneringsschaal van de Nederlandse Spoorwegen naar ontwerp van Gerard Hordijk (1899-1958), in verband met elektrificatie van het spoor in Noord-Nederland. Gedateerd 18 Mei 1952 en uitgevoerd door de Glasfabriek Leerdam.

308. Masker, Afrika

Houten tribaal masker, omgeving Ivoorkust. Afrika, 20e eeuw.

309. Aansteker, Dunhill

Dunhill Rollagas aansteker met originele doosje. Zwart Chinees lak en metaal, bijgevoegd een strip originele vuursteentjes. Swiss Made, jaren 80.

310. Picknickset, Engeland

Picknickset Coracle met Paragon Arcadia porseleinen kopjes en schotels, theepot, theebus, suikerbus, theelepels en broodtrommel. Geheel in lederen koffer. Engeland, omstreeks 1930.

Huidig bod: € 100

311. Grammofoon

Eikenhouten grammofoon compleet met slinger en extra naalden. 78 toeren, jaren 20/30.

Huidig bod: € 10

312. Kris, Indonesië

Javaanse kris met Djokja zilveren schede, ijzeren lemmet, houten greep en Wranka. BWG-gehalte zilver. Indonesië, eerste helft 20e eeuw.

313. Tapijt

Huidig bod: € 15

314. Schilderij, Jan Damschreuder

Schilderij van een dorpsgezicht in wintersfeer met uitgaande school door Jan Jacobus Matthijs Damschreuder (1825-1905), olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd, eind 19e eeuw.
Collectie Galerie Muskee Groningen.

Huidig bod: € 5

315. Granaat collier met gouden sluiting

Nederlands collier met geslepen granaten en een 14 karaat gouden sluiting, gekeurd met eikenblaadje. Eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

316. Zilveren munthangers

Lot zilveren munthangers met twee zilveren 10 guldens uit 1973 en 1970, een rijksdaalder uit 1961, vier guldens uit 1931, 1955, 1956, 1957 en en halve gulden uit 1930.

Huidig bod: € 35

317. Braadspit

Gietijzeren braadspit met staander, aan de binnenzijde behuizing een opwindbaar uurwerk ter rotatie van het gebraad. Eind 19e eeuw.

318. Imari borden, China

Zes porseleinen Chinese Imari borden gedecoreerd met florale beschildering met goudaccenten. China, begin 18e eeuw.

Huidig bod: € 5

319. Zilveren sigarettendoos en theelepeltjes

Lot zilver bestaande uit een Chinese sigarettendoos gegraveerd met bamboe en inscriptie, gemerkt met silver en twee Chinese karakters, Hierbij zes theelepeltjes gemerkt met meesterteken, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter Z 1909.

Huidig bod: € 25

320. Kommen en vazen, Han Cornelissen

Vier keramieken objecten door keramist Han Cornelissen (H.C.) Bronckhorst, twee vazen en twee kommen voorzien van een gestileerd decor. Aan de onderzijde gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

9725 CT Groningen