361. Lakwerk kom, Japan
Japans houten groene lakwerk kom met deksel, goudkleurig gedecoreerd met draken. Meiji periode, omstreeks 1900.
362. Vaasje, Art Deco
Bruin keramieken Art Deco vaasje met roos motief. Frankrijk, jaren 30-40.
363. Lot bakeliet
Convoluut bakeliet met onder meer peper- en zoutstel, asbakken, sigarenhouders, scheerapparaat en dekseldoos. Tweede kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
364. Zilveren vorken, Van Kempen
Twaalf zilveren vorken model “Rondfilet”, gemerkt met meesterteken VK halve maan (Van Kempen), lopende leeuw 2, mivervakop en jaarletter Q (1900). In originele doos, vorken aan de achterzijde gegraveerd met monogram.
Huidig bod: € 5
365. Ikebana vaas, Japan
Bronzen Japanse Ikeabana vaas gedecoreerd met landschap en heiligen in cartouche. Meiji periode, omstreeks 1900.
366. Beeld, Indonesië
Balinees teakhouten beeld van Garuda en Wisnu door houtsnijder Djati. Indonesië, omstreeks 1930.
Huidig bod: € 15
367. Pers, Frankrijk
Franse houten, ijzeren en lederen pers, gemerkt Brevete S.G.D.G, Paris. Frankrijk, eind 19e eeuw.
Huidig bod: € 5
368. Espressokopje, Rosenthal
Porseleinen kopje, espresso sammeltasse Rosenthal, genummerd 160. Decornaam Vincent van Gogh en
gemerkt aan de onderzijde. Duitsland, jaren 90.
369. Vaas, Italië
Keramieken polychroom gedecoreerde vaas uit Montipoli Val d'Arno Italië, gedecoreerd met schorpioenen, eekhoorns en krokodillen. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding van modelnummer 138. Italië, 20e eeuw.
370. Beeld, China
Chinees rozenhouten gestoken beeld van een wijsgeer met ingelegde metaaldraad decoratie. China, begin 1900.
371. Bloempotten
Twee keramieken handbeschilderde bloempotten met bamboe decor. Eind 20e eeuw.
372. Art Deco vaas, Atelier d’Art
Keramieken Art Deco vaas met gestileerd decor van zeilboten, wolken en vogels door Atelier d’Art, Luxembourg. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van decornummer 202. Luxemburg, jaren 20/30.
Huidig bod: € 5
373. Puddingvormen, A.D. Copier
Drie persglazen puddingvormen naar ontwerp van Andries Dirk Copier. Colopal serie, gefabriceerd door Glasfabriek Leerdam, jaren 30.
Huidig bod: € 15
374. Stoel, Afrika
Afrikaanse demontabele houten stoel met gestoken giraffe motief. Eind 20e eeuw.
375. Vaas, Vicke Lindstrand
Kristallen vaas naar ontwerp van Vicke Lindstrand en uitgevoerd door Kosta Boda. Gesigneerd LH ID 14, tevens restant van sticker aanwezig. Zweden, omstreeks 1955
Huidig bod: € 15
376. Hanglamp
Messing hanglamp gedecoreerd met guirlandes en hangende glasstaafjes, hanglamp voorzien van vijf lichtpunten. Eerste kwart 20e eeuw.
377. Cassettebandjes
Cassettebandjes in verschillende genres. Jaren 70/80.
378. Vaasje, W. J. Rozendaal
Glazen Art Deco vaasje. modelnaam Mira, in rookglas kleur naar ontwerp van Willem Jacob Rozendaal. Uitgevoerd door de Kristalunie Maastricht, jaren 30.
379. Wandplaquette
Zwarte metalen wandplaquette van Adolf Hitler. 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
380. Mantelklok, Jugendstil
Eikenhouten Jugendstil mantelklok met verzilverde wijzerplaat. Eerste kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
9725 CT Groningen