341. Vaasje, Kurt Severin
Porseleinen Art Deco vaasje naar ontwerp van Kurt Severin gedecoreerd met een abstract botanisch motief en uitgevoerd door Rosenthal. Aan de onderzijde gemerkt Rosenthal Selb-Bavaria. Duitsland, omstreeks 1927.
Huidig bod: € 5
342. Art Deco vaas, Val Saint Lambert
Glazen okerkleurige Art Deco vaas naar ontwerp van Charles Graffart en René Delvenne door Val Saint Lambert. Uit de serie Luxval ontworpen voor de Olympische spelen van 1936, modelnaam “Olympic”. Opgenomen in de catalogus van Val Saint Lambert, Luxval uit 1935, pagina 1.
343. Sieradendoosje, Art Nouveau
Glazen amethistkleurige Art Nouveau sieradendoosje met geëmailleerde floraal en stippen decor. Frankrijk, omstreeks 1900.
Huidig bod: € 20
344. Kalenders
Drie kalenders, een Senefelder kalender uit 1934 met illustraties van Raadzalen door Johannes Jossead. Een Kunst-kalender uit 1932 en een Penteekening-kalender uit 1933 met illustraties van Anton Jakma.
345. Gouden broche
14 karaat filigraan gouden broche met haak sluiting, met centraal een gouden vijf gulden munt Wilhelmina met opgestoken haar uit 1912.
Huidig bod: € 240
346. Schilderij, Bernardus Beuninck
Schilderij van meerdere platbodems op het water door Bernardus Bueninck (Arnhem, 1864 - Groningen, 1933), verso naamsvermelding. Olieverfschilderij op board, eind jaren 20.
347. Zilveren aspergeschep, Zilverfabriek H. Hooikaas
Zilveren aspergeschep met ajour bewerkt vlak van Zilverfabriek H, Hooikaas, gemerkt meesterteken H.H. (Hubert Hooikaas), lopende leeuw 2, minervakop met M (Schoonhoven) en jaarletter Y (1933).
Huidig bod: € 25
348. Zilveren aansteker, lipstickhouder en pillendoosje
Lot zilver met een aansteker Imco Oostenrijk, gekeurd 800, een zilveren lipstickhouder met agaat, gekeurd 800 en pillendoosje gemerkt aan de onderzijde. 20e eeuw.
Huidig bod: € 35
349. Zilveren schakelarmbanden
Twee zilveren schakelarmbanden, een smalle armband gekeurd 835 en een brede Sterling zilveren schakelarmband gekeurd 925. 21e eeuw.
Huidig bod: € 45
350. Gemberpotten, China
Zeven porseleinen polychroom beschilderde Chinese gemberpotten. 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
351. Zilveren schakelarmband
Sterling zilveren schakelarmband van het merk Buddha to Buddha, serie Heritage, Esther.
Armband gemerkt op de sluiting en gekeurd 925. 21e eeuw.
Huidig bod: € 95
352. Accordeon, Galotta
Zilverkleurige Galotta accordeon, 96 bas. Type Solist II, met originele koffer. Italië, eind jaren 60.
Huidig bod: € 5
353. Zilveren schakelarmband
Zilveren schakelarmband, gekeurd 835. 21e eeuw.
Huidig bod: € 15
354. Schilderij, Jack Liemburg
Schilderij met hart getiteld voor Thim door Jack Liemburg (1967), begin 21e eeuw.
Collectie Galerie Muskee Groningen.
355. Kunstprent, Maya Wildevuur
Kunstprent van een bloemenlandschap door Maya Wildevuur (1944-2023). Rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd 2016. E.A. (Épreuve d'Artist).
357. Schilderij
Schilderij in een pasteus geschilderde polychrome stijl van een bruid in trouwjapon. Anoniem, derde kwart 20e eeuw.
358. Aquarel, Ab van Ree
Aquarel van een staand naakt in landschap met schilderspalet door Ab van Ree. Gebaseerd op Sparkenbroke van Charles Morgan. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1957.
359. Zeefdruk, Ria Valk
Zeefdruk met een figuur omgegeven door licht door Ria Valk (1941). Rechtsonder met potlood gesigneerd, linksonder vermelding van oplagenummer 344/1250. Verso informatie.
360. Gouache
Gouache van de kerk Saint-Pierre met kerkhof te Argentiére. Anoniem, Frankrijk, vierde kwart 20e eeuw.
9725 CT Groningen