401. Theewagen, Bovenkamp
Scandinavisch design theetafel door meubelfabriek Bovenkamp. Aan de onderzijde gemerkt. Gefabriceerd bij CFC Silkeborg, Denemarken, jaren 60.
Huidig bod: € 15
402. Propaganda poster 1976, Sovjet-Unie
Propaganda poster Sovjet-Unie uit 1976 met de tekst “Wij zullen het besluit van het XXVe Congres van de CPSU uitvoeren". Ontwerp Zhila Viktor Stepanovich.
403. Glazen, A.D. Copier
Set van twee kristallen limonadeglazen en twee bierglazen naar ontwerp van A.D. Copier (1901-1991). Serviesnaam Smeerwortel, aan de onderzijde geëtst CL merk. Gefabriceerd door de Glasfabriek Leerdam omstreeks 1923.
Huidig bod: € 5
404. Masker, Indonesië
Houten Balinees masker van Ranga. Indonesië, midden 20e eeuw.
405. Beeld Mrewa, Afrika
Serpentijnen beeld met gestileerd hoofd door Ngoni Mrewa (1958). Aan de onderzijde gesigneerd. Zimbabwe, begin 21e eeuw.
406. Chesterfield bank
Bruin lederen Chesterfield 3-zitsbank op houten poten met messing wieltjes. Eind 20e eeuw.
407. Schilderij, Henriette de Vries
Schilderij van een meisje met schort door Henriette de Vries (1867-1942) olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder voluit gesigneerd, omstreeks 1900.
Huidig bod: € 80
408. Vlag-en-boek, Productiehuis Extrapool
Vlag-en-boek met dertig vlaggen in een kartonnen omslag, vlaggen met prints naar ontwerp van negentwintig kunstenaars. Uitgegeven door Extrapool, Nijmegen in 2011.
409. Vazen
Twee turquoise kleurige keramieken vazen van Mosa Maastricht en Kunstaardewerkfabriek Zwing, Noordwijk. Aan de onderzijde gemerkt, midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
410. Albums met plaatjes en foto's
Acht albums gevuld plaatjes en foto’s van internationale en nationale filmsterren, muzikanten en acteurs uit de periode 1930-1970. Om en nabij de vijfhonderdvijftig stuks.
411. Horlogebandjes
Twintig horlogebandjes in metaal en leder uitvoering. Tweede helft 20 eeuw.
412. CDI speler, Philips
Philips spelcomputer CDI speler, type CDI220. Cd-i (compact disc-interactive) was een multimediasysteem van Philips dat uitgebracht werd in 1991, het werd aangesloten op een tv. Naast de speciale cd-i's konden ook audio-cd's, foto-cd's en, in combinatie met een videocartridge, video-cd's (vcd) worden afgespeeld.
413. Beeld, Indonesië
Balinees houten gestoken beeld van Wisnu en Garuda, betreft een groter formaat beeld. Indonesië, begin 1900.
Huidig bod: € 45
414. Schilderskoffer, Talens
Talens schilderskoffer gevuld met vijfentwintig tubes olieverf uit de Van Gogh serie, kwasten, paletmes, palet en flacons. 21e eeuw.
Huidig bod: € 5
415. Beeld, Indonesië
Houten Balinees beeld met mythologische voorstelling. Indonesië, jaren 20-30.
416. Verkiezingsposter 1973, Sovjet-Unie
Verkiezingsposter Sovjet-Unie 1973. Tekst “Alle macht in de USSR behoort aan de stads- en dorpswerkers in de persoon van de Raad van Arbeidersafgevaardigde”. Ontwerp Kozjoechov Anatoly Dmytrovych.
417. Vaas, Jan van der Vaart
Keramieken vaas uitgevoerd door Jan van der Vaart (1931-2000). Aan de onderzijde gesigneerd en gedateerd 1958.
418. Veldtelefoon, landmeter en waterpas
Bakelieten militaire veldtelefoon type TA-3017, daarbij een Cowley Automatic Level landmeter, Made In England en een messing waterpas. 20e eeuw.
419. Vazen, Plateelbakkerij De Distel
Twee keramieken vazen van Plateelbakkerij De Distel, een vaas met griffioen naar ontwerp van C.A. Lion Cachet. Aan de onderzijde gemerkt Goedewaagen Distel Gouda met vermelding van modelnummer 410/8, te dateren omstreeks 1925. Alsook een bolvaas van Plateelbakkerij De Distel uit de Amsterdamse periode. Gemerkt aan de onderzijde met monogram A.N, eerste kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 35
420. Messenset
Edelstalen messenset, tiendelige set met koffer. 21e eeuw.
Huidig bod: € 5
9725 CT Groningen