481. Schilderij, Nomen

Schilderij in graffiti stijl door Nomen (Nuno Reis 1974-2022), acrylverf, spuitbus op doek. Rechtsonder gesigneerd, omstreeks 2018. Betreft een werk op groot formaat.
Collectie Galerie Muskee Groningen.

482. Schilderij, Andries van den Bergh

Schilderij van interieur scène met moeder en kinderen door Andries van den Berg (1852-1944), olieverfschilderij op linnen. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

483. Presse-papier, Studio Åhus

Kristallen presse-papier met roze vormsel en ingesloten luchtbel naar ontwerp van Hanna Dreutler door Studio Åhus in Zweden. Aan de onderzijde gemerkt en datering 1992.

Huidig bod: € 5

484. Schilderij, Espen Greger Hagen

Schilderij getiteld “Twee Indianen” door Espen Greger Hagen (Trondheim 1964-2008 Amsterdam), gemengde techniek op doek. Ongesigneerd, eind 20e eeuw. Betreft een werk op groot formaat.

Huidig bod: € 5

485. Schilderij, Marcus Delanjo

Schilderij getiteld “Lazarus kom naar buiten” door Marcus Delanjo (1948), olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd, getiteld en gedateerd 1980.

Huidig bod: € 5

486. Ets, Jan Montyn

Ets/aquatint getiteld “Avatar” door Jan Montyn (1924-2015). Rechtsonder met potlood gesigneerd en datering 1975, linksonder vermelding van het oplagenummer 32/190.

487. Schilderij, Arie van Geest

Schilderij getiteld “Totempaal” door Arie van Geest (1948), tempera op linnen. Op de achterzijde dubbel gesigneerd met dateringen 1993/1995.

488. Schilderij

Schilderij met abstracte compositie. Verso naamsvermelding Dibbits - Noordhoek Hegt, 20e eeuw

489. Tafellamp

Opalineglazen Art Deco stijl tafellamp. Vierde kwart 20e eeuw.

490. Kruikje Chancay, Peru

Aardewerken kruikje, regio Chancay, Peru. Vruchtbaarheidssymbool kruik met oorspronkelijke beschildering.

Huidig bod: € 5

491. Voorraadbus en trommel

Houten met dierenhuid omwonden voorraadbus/koffiebus (Buna) uit Ethiopië. Daarbij een houten en lederen etnografische trommel. 20e eeuw.

492. Art Deco champagnecoupes, A.D. Copier

Negen kristallen Art Deco champagnecoupes naar ontwerp van A.D. Copier. serviesnaam Rex, champagnecoupe modelnummer VS5181. Gefabriceerd door de Glasfabriek Leerdam, ontwerp stamt uit 1947.

Huidig bod: € 20

493. Wandplaquette

Art Nouveau stijl aardewerken wandplaquette met een afbeelding van een vrouw en profil. Anoniem, jaren 70/80.

494. Wandplaquette

Art Nouveau stijl aardewerken wandplaquette met een afbeelding van een vrouw. Anoniem, jaren 70/80.

Huidig bod: € 5

495. Art Deco bierbekers, Jan Eisenloeffel

Zes kristallen Art Deco bierbekers met geslepen details naar ontwerp van Jan Eisenloeffel. Ongesigneerd, gefabriceerd door de Kristalunie Maastricht omstreeks 1928.
Literatuur: afgebeeld in Kristalunie Maastricht, A. v.d.Kley-Blekxtoon, pagina 33, afbeelding 24.

Huidig bod: € 5

496. Singles

Lot met twintig singles, nationale en internationale pop en klassiek. Jaren 60-80.

497. Schoener

Houten model tweemaster schoener op losse staander. Betreft een groot model boot, vierde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

498. Gitaar, Fender

Fender elektrische gitaar met applicaties, omstreeks 1985.

499. Imari theepot, China, Kangxi periode

Chinese Imari porseleinen theepot met florale decoratie. Kangxi periode, omstreeks 1700.

Huidig bod: € 5

500. Wandklok, Rexite

Rexite design wandklok in Memphis stijl naar ontwerp van Raul Barbieri en Georgio Marianelli, modelnaam Contrattempo. Made in Italy, omstreeks 1990.

9725 CT Groningen