561. Beeld, Art Deco

Bronzen, deels verguld Art Deco beeld van vrouw met floraal gedecoreerde sluier. Frankrijk, jaren 30.

Huidig bod: € 35

562. Glasobject, Robert Ljubez

Kristallen glasobject met tulp door Robert Ljubez. Gemonogrammeerd aan de onderzijde, Målerås, nummering 34013. Zweden, 21e eeuw.

Huidig bod: € 5

563. Zeilschip, Art Deco

Art Deco metalen tweemaster met houten romp en verchroomde zeilen. Omstreeks 1930-1940.

Huidig bod: € 5

564. Gouden broche met diamant

18 karaat geelgouden palmblad broche gezet met briljant geslepen diamanten, G/VS, totaal circa 0.60 ct. Voorzien van bicolor kanonsluiting, goudgehalte 750/000-18 karaat geelgoud.

Huidig bod: € 15

565. Icoon, Rusland

Russische icoon met afbeelding van Onze Lieve Vrouw van Kazan geschilder op houten paneel en zilverkleurige metalen bedekking op de rand. 19e eeuw.

Huidig bod: € 20

566. Bokaal, Zweden

Kristallen kobaltblauwe bokaal op trompetvormige heldere voet. Zweden, omstreeks 1960.

567. Theepot James Herriot, The Teapottery

Porseleinen zwarte theepot in bureauvorm door The Teapottery, Leyburn. Uitgave voor The World of James Herriot, gelimiteerde uitgave; nummer 241 van 6000 stuks. 21e eeuw.

Huidig bod: € 15

568. Zeilboot, Art Deco

Art Deco model zeilboot met bronskleurige zeilen, houten romp op marmeren basement. Jaren 30-40.

Huidig bod: € 5

569. Zilveren munthouders met 5 centen

Twee zilveren munthouders met op boven-en onderzijde 5 cent munten uit 1850. Gevuld met drieëntwintig Willem III zilveren stuiver munten. Derde kwart 19e eeuw.

Huidig bod: € 50

570. Dameshorloge, Raymond Weil

Verguld dameshorloge Raymond Weil Geneve, met datumaanduiding. Type Fidélio, met certificaat en gedateerd 2001.

Huidig bod: € 15

571. Ets, Hans van Dokkum

Ets met muzikanten door Hans van Dokkum (Rotterdam 1908-1995). Linksonder vermelding Eigen druk met oplagenummer 12/18., rechtsonder met potlood gesigneerd, jaren 70/80.

572. Wandbord, Ambacht Haalderen

Keramieken Mid-Century bruin wandbord met wit geglazuurd abstract decor van antilopen met zon door Ambacht Haalderen. Aan de achterzijde gemerkt Amha, Holland, jaren 50/60.

573. Boekensteun, Art Deco

Messing Art Deco boekensteun gedecoreerd met fluit spelende faunen. Omstreeks 1930.

Huidig bod: € 30

574. Vaas

Glazen Gallé stijl camee vaas met een decor van zeilschepen, bergen en wolken. Gallé gemerkt, 20e eeuw

575. Gouden horloge, Omega

Geelgouden Omega polshorloge, handopwinder. Goudgehalte kast en band 585/1000-14 karaat geelgoud. Milanese band met verstelbare klapsluiting, 20e eeuw.

Huidig bod: € 400

576. Schilderij

Aquarel van zeegezicht met rotspartijen. Linksonder gemonogrammeerd GW en gedateerd 1995.

577. Vaas, Ravelli

Bruine aardwerken vaas met wit geglazuurd decor, gefabriceerd door Ravelli te Valkenburg omstreeks 1955. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding van modelnummer 37.

Huidig bod: € 5

578. Vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland en Gero

Zwart geglazuurde aardewerken Plazuid bolvaas met Gero tin montuur. Uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland en Gero tussen 1930/1933. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 2344.

579. Zilveren draaiorgel

Sterling zilveren miniatuur draaiorgel met inwendig speeldoosje. Gekeurd Z1 met meesterkeur v/d V, eerste gehalte zilver, tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

580. Icoon, Rusland

Russisch icoon van de heilige martelares Evgenia, deels vergulde schildering op paneel. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 20

9725 CT Groningen