621. Vaas, Japan

Japans porseleinen vaas met decor van figuren in cartouche, vogels en flora. Aan de onderzijde gemerkt met zes Japanse karakters. Japan, eind 19e eeuw.

622. Vaas, Hannie Mein

Unica aardewerken blauw geglazuurde vaas met een trechtervormige bovenzijde van Hannie Mein (Utrecht 1933-2003 Vinkega). Aan de onderzijde gemonogrammeerd HM, jaren 70.

Huidig bod: € 5

623. Schilderij

Schilderij van een bloemstilleven met margrieten, olieverfschilderij op triplex. Anoniem, midden 20e eeuw.

624. Icoon, Roemenië

Achter glas geschilderde icoon met afbeelding van de Heilige Drie-eenheid. Roemenië, gedateerd 1996.

625. Vazen, Ravelli

Drie gegoten keramieken vazen in donkerbruine-crèmekleurige kleurslag gefabriceerd door Ravelli te Valkenburg, omstreeks 1957. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding van modelnummers 49 en 29.

Huidig bod: € 50

626. Lampenvoet

Bronzen lampenvoet, dame met hooggeheven fruitmand in classicistische stijl. Geheel staande op marmeren basement, vierde kwart 20e eeuw.

627. Beeld

Hardstenen beeld van vijf samenhangende personen. Afrika, 21e eeuw.

628. Bord en pattipan, China

Porseleinen bord en pattipan in Imari kleurstelling met goudaccenten. China/Japan eind 19e eeuw.

629. Mantelklok, Junghans

Houten mantelklok van Junghans met wit geëmailleerde wijzerplaat en aan weerszijden pilasters. Uurwerk aan de achterzijde gemerkt. Duitsland, begin 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

630. Schilderij, Sam Schellink

Schilderij van waterlelies door Sam Schellink (1878-1958). Olieverfschilderij op linnen, linksonder gesigneerd. Schellink is tevens bekend als plateelschilder bij onder meer Plateelbakkerij Rozenburg en Goedewaagen. Tweede kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

631. Tafelklok, Junghans

Duitse houten Junghans tafelklok met deels verzilverde en messing wijzerplaat met applicaties. Duitsland, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 10

632. Boek en aantekeningenboek

Twee antiquarische boeken; een Franstalige leder gebonden uitgave van Les Della Robbia door Marcel Reymond uit 1897 en een ongeschreven schets, aantekeningenboek (dummy) met lederen kaft, 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

633. Halskettingen

Twee halskettingen met een veelheid aan ingesloten natuurstenen plus vier losse elementen. Eind 20e eeuw.

634. Schilderij

Schilderij met een portret van een dame in blauwe jurk, blouse met ruches. Olieverfschilderij op linnen. Anoniem, midden 20e eeuw.

635. Schalen en asbak, Ravelli

Twee keramieken schalen en een asbak in donkerbruine kleurslag met crèmekleurige rand gefabriceerd door Ravelli te Valkenburg, midden jaren 50. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding van modelnummers 262 en 242.

Huidig bod: € 5

636. Beeld

Aardewerken donkerbruin beeld van een dame met mantel, hoofdbedekking en schoudertas. Anoniem, vierde kwart 20e eeuw.

637. Schilderij, Wim Nefkens

Schilderij van een kerkinterieur door Wim Nefkens (1899-1982). Olieverfschilderij op linnen, linksonder voluit gesigneerd. Derde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

638. Ets

Ets in aquatint techniek naar het schilderij van George Hendrik Breitner “Lauriergracht in de sneeuw”. Met plaatje voorzien van datering 1931.

Huidig bod: € 10

639. Borden, China

Drie Chinees porseleinen borden, een famille verte floraal beschilderd bord op poederblauwe ondergrond, Kangxi periode omstreeks 1720,. Een famille rose bord met landschappelijk decor en florale rand en een Chinees porseleinen bord in Imari kleurstelling met goudaccenten, 19e eeuw.

Huidig bod: € 20

640. Slagwapen Kanak, Nieuw-Caledonië

Houten slagwapen (Massue Kanak) in vogelvorm van de Kanak stam Nieuw-Caledonië. 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

9725 CT Groningen