661. Presse-papier, Isle of Wight Glass

Kristallen presse-papier van Isle of Wight Glass in wit-, groen- en goudkleur. Aan de onderzijde voorzien van sticker. Engeland, vierde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

662. Wandbord, Japan

Japans porseleinen Imari wandbord, floraal gedecoreerd met gecontourneerde rand. Omstreeks 1900.

663. Vazen, Ravelli en Schlossberg Keramik

Twee keramieken vazen door Ravelli te Valkenburg, aan de onderzijde gesigneerd Ravelli en vermelding van modelnummer 536. Uitgevoerd omstreeks 1950/60. Tevens een Mid Century vaas naar ontwerp van Liesel Spornhauer en uitgevoerd door Schlossberg Keramik, decornaam Kuba. Duitsland, omstreeks 1955.

Huidig bod: € 5

664. Borden, Japan

Drie porseleinen handbeschilderde Japanse Imari borden, omstreeks 1900.

665. Icoon, Roemenië

Roemeens achter glas geschilderde Icoon van Het Laatste Avondmaal, rechtsonder gedateerd 1997.

666. Herdenkingspenningen

Drie bronzen herdenkingspenningen, een medaille voor de inhuldiging van koningin Wilhelmina naar ontwerp van Bart van Hoven. Voorzijde; borstbeeld van koningin Wilhelmina met omschrift, keerzijde; koningin Wilhelmina reikt haar hand aan de Nederlandse Maagd aan wier voeten de Nederlandse leeuw staat. Tekst in afsnede; "Ingehuldigd den 6 september 1898".
Tweede bronzen penning naar ontwerp van Pier Pander; Dr. J.A. Korteweg, Hoogleraar in de Heelkunde 1912. Derde penning; Frederic Mistral, Nobelwinnaar literatuur 1904. Te dateren 1914.

Huidig bod: € 5

667. Stoommachine attributen

Vier metalen speelgoed attributen behorend bij een stoommachine door H. Langes Legetøj, Copenhagen, met onder meer een draaimachine en boor. Denemarken, jaren 50/60.

Huidig bod: € 5

668. Penning, Chris van der Hoef

Zilveren penning naar ontwerp van Chris van der Hoef namens Verkade's Fabrieken N.V. te Zaandam, medaille voor 25-jarige dienstvervulling. Voorzijden Klaroenblazer te paard, achterzijde tekst binnen krans van lauwer- en eikenbladeren. Gemerkt C.I. Begeer, Utrecht. Omstreeks 1940.

669. Keramiek, Hannie Mein

Vaasje en twee keramieken potjes door Hannie Mein (Utrecht 1933-2003 Vinkega). Aan de onderzijde gemonogrammeerd, jaren 70.

670. Vazen, Cor Unum

Drie keramieken vazen van de firma Cor Unum. Modelnaam "De Kardinaalsmuts van Zweitse Landheer", jaren 80.

671. Borduurwerk, China

Chinees zijde geborduurd doek met floraal decor. 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

672. Vazen

Twee keramieken vazen; een beige bolvaas met horizontaal ribbelpatroon door Brouwer’s Aardewerkfabriek, aan de onderzijde gestanst merk en vermelding van modelnummer 882. Tevens een groen kleurige vaas. Derde kwart 20e eeuw.

673. Vaas, Alexandre de Wemmel

Keramieken groene-beige vaas met optische ringen bovenzijde door Alexandre de Wemmel (1909-1962). Aan de onderzijde gemerkt Alexandre, Made in Belgium en vermelding van modelnummer 26. België, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

674. Kris, Indonesië

Javaanse kris met zeskantige houten greep en schede met messing overschede. Indonesië, 19e eeuw.

Huidig bod: € 10

675. Beelden, Thailand

Twee Thaise beelden van een tempelwachter en een fluitspeler, uitgevoerd in een metaallegering. Beelden zijn groen, bruin en goudkleurig gepatineerd, Thailand, 21e eeuw.

676. Beeld Shou Xing

Groen faux-jade beeldje van Shou Xing met vogel, uitgevoerd in glas. 21 eeuw.

677. Gouden vulpotlood

14 karaat gouden vulpotlood, zes kantig met korrel guilloché gravure en pocketclip, gemerkt 585. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 100

678. Schalen, Ravelli

Twee keramieken schalen in donkerbruine kleurslag met crèmekleurige binnenzijde gefabriceerd door Ravelli te Valkenburg, midden jaren 50. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding van modelnummers 265 en 275.

Huidig bod: € 5

679. Kaststel, Kaiser Porzellan

Porseleinen kaststel van Kaiser Porzellan met vogel motief naar ontwerp van K. Noussek, modelnaam Nautika. Gefabriceerd in West Duitsland, jaren 70.

680. Tafel- en plafondlamp

Chinese houten tafellamp met goudkleurig gepatineerd pagode decor en een Art Deco glazen plafondlamp met bessen motief en verchroomde montuur. Jaren 30-50.

Huidig bod: € 5

9725 CT Groningen