581. Zeilboot, Art Deco

Art Deco houten zeilboot met metalen masten en verchroomde zeilen. Jaren 30-40.

Huidig bod: € 10

582. Theekommen met schotels en deksels, China

Drie Chinees porseleinen theekomen met schotel en deksel, gedecoreerd met figuren en Chinese teksten. Aan de onderzijde gemerkt. China, begin 1900.

Huidig bod: € 10

583. Vaas, Porceleyne Fles

Porseleinen handbeschilderde vaas door Koninklijke Porceleyne Fles in Art Deco stijl vormgeving. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding TPD. Met certificaat van echtheid, jaar van uitgifte 1991.

Huidig bod: € 5

584. Glasobject, Cees van Olst

Ambachtelijk gevormde glasobject met inwendige kleurenspel in primaire tonen door Cees van Olst (1947-2014). Gesigneerd aan de zijkant, vierde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

585. Aquarel, Willem van den Berg

Aquarel van een Volendammer visser door Willem van den Berg (1886-1970). Rechtsonder gemonogrammeerd, te dateren omstreeks 1935.

586. Vaas, Carstens Tönnieshof

Vintage keramieken vaas door Carstens Tönnieshof in turquoise kleurslag met geel-groene druipglazuur. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 5007-50. Groot model West Germany vaas, jaren 70.

587. Vaas met zilveren opleg

Koperen vaas met zilveren opleg voorzien van een Egyptische decoratie, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

588. Icoon, Rusland

Russische icoon met Moeder Maria en Jezus, schildering op houten paneel. Begin 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

589. Beeld, Ek van Zanten

Cire perdue gegoten bronzen beeld van een pauw door Ernst Arnold Frederik Robert (Ek) van Zanten (1933). Beeld is aan de achterzijde op basement gemonogrammeerd en gemaakt omstreeks 1977.

Huidig bod: € 5

590. Kopergravure Maison de Trazegnies

Handgekleurde kopergravure van Maison de Trazegnies in België getiteld “Veüe et perspective du Chateau de Monseigr. Le Marquis de Tranzegnies”. Graveur S. De Bruijn, 18e eeuw.

591. Telescoop, H.C.R & Sons

Messing telescoop van H.C.R. & Sons LTD, typeaanduiding Tele.Sct.Regts Mk2. Gemerkt. Engeland, tweede kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

592. Vaas, Brouwer’s Aardewerkfabriek

Keramieken grijs-bruin geglazuurde vaas van Brouwer’s Aardewerk. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 94. Leiderdorp, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

593. Lithografie, Harry Elliott

Lithografie van een winterlandschap met Diligence York and London door Harry Eliott (1882-1959). Linksonder in de lithosteen gesigneerd, eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

594. Tazza, Thailand

Porseleinen Benjarong tazza met doorlopend floraal decor. Thailand, 19e/begin 20e eeuw.

595. Kris, Indonesië

Balinese rijkelijk en gedetailleerd gesneden benen kris met hand gesmeed lemmet. Indonesië, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

596. Art Deco vaas, Brouwer’s Aardewerkfabriek

Art Deco aardewerken vaas voorzien van druipglazuur door Brouwer's Aardewerkfabriek, Leiderdorp. Aan de onderzijde gesigneerd en voorzien van modelnummer 1513, Made in Holland, jaren 30.

Huidig bod: € 5

597. Dekselpot, Roger Guérin

Aardewerken dekselpot in zandkleurig-bruine druipglazuur door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer. België, tweede kwart 20e eeuw.

598. Bijbel met zilveren slot 1832

Bijbel met lederen kaft en zilveren sluiting. Uitgegeven door de Nederlandse Bijbel-Compagnie en gedrukt door Johannes Enschedé en zonen in 1832

Huidig bod: € 15

599. Schilderij, Clement van Vlaardingen

Schilderij van een Hollands landschap door Clement van Vlaardingen (1916-1972), olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

600. Etnografica, Afrika

Etnografische objecten; een houten Keniaanse neksteun, een tribaal houten beeld en een Afrikaanse kruk. 20e eeuw.

9725 CT Groningen