501. Beeld, Satoro Saegusa

Zilverkleurig ijzeren (Japans wit ijzeren) beeld van een ram door Sotaro Saegusa (1911-2006). Gesigneerd aan de achterzijde. Japan, omstreeks 1940.

Huidig bod: € 20

502. Gouden collier

Twee-rijig 18 karaat geelgouden kabelcollier, uitlopend model, voorzien van bakslot en veiligheidsachtje. Goudgehalte 750/1000-18 karaat geelgoud, eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 1200

503. Schilderij, Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman

Schilderij van twee meisjes badend aan de Drentse Aa door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd vDulmen en gedateerd 1973.
Collectie Galerie Muskee Groningen.

Huidig bod: € 500

504. Beeld, Naguib Moein

Houten met hardstenen beeld met gezicht door de Egyptisch kunstenaar Mohammed Naguib Moein (1981). Beschilderd hout met koperen details, hardstenen gezicht op marmeren basement, aan de achterzijde gesigneerd. Egypte, 21e eeuw.
Voor meer informatie zie www.naguibmoein.com.

Provenance: Galerie & Beeldentuin La Lanka, Gorredijk.

Huidig bod: € 40

505. Vaas, Ioan Nemtoi

Kristallen vaas in rood-oranje-bruine kleurslag met zwart slingerdecor door de Roemeense glaskunstenaar Ioan Nemtoi (1964). Aan de basis gesigneerd middels gravering, begin 21e eeuw.

Huidig bod: € 25

506. Schilderij, Arie van Geest

Schilderij getiteld “Barende dwerg” door Arie van Geest (1948), olieverf en tempera op linnen. Linksonder gesigneerd en gedateerd 2000. Verso informatie.

507. Edgar Allan Poe, Harry van Kruiningen

Harry van Kruiningen: Edgar Allan Poe. Amsterdam, De Driehoek. Compleet met de vier lithografieën bij tekstfragmenten. Tekst in het Engels. Handgenummerd voorin 413 van 500 exemplaren. Jaar van uitgifte 1977.

Lithografieën:
1. The Pit and the Pendulum
2. The Fall of the house of Usher
3. The Cask of Amontilladoe
4. A tale of the ragged mountains.

Huidig bod: € 5

508. Vaas, Siem van der Marel

Dikwandig kristallen serica vaas met paarse binnenzijde naar ontwerp van Siem van der Marel (1944), uitvoering Glasfabriek Leerdam, nummer 59 in een gelimiteerde oplage van 250 stuks. Gesigneerd aan de onderzijde Royal Leerdam, SvdM en oplagenummer. Eind 20e/begin 21e eeuw.

Huidig bod: € 10

509. Gouden armband met diamanten

18 karaat wigouden armband met tweeëndertig marquise geslepen lab grown diamanten, circa 14,25 ct, kleur E-F fijn wit tot fijnste wit, zuiverheid VVS-VS. 21e eeuw.

Huidig bod: € 450

510. Naaldkunst 1850

Verzameling naaldkunst van Celestine Cox met vijfentwintig voorbeelden van borduursels en poppenkleding op twaalf kartonnen bladen. Zeven complete poppenkostuums zijn ingelijst op zuurvrij papier achter museumglas. Vermoedelijk Belgisch, omstreeks 1850. Één borduursel gedateerd 1851.

Huidig bod: € 35

511. Vaas, Johan van Loon

Porseleinen vaas met iriserende glazuur naar ontwerp van Johan van Loon, gefabriceerd door Rosenthal Germany. Uit de Studio-Line, Handgemahlt H. Dressler. Aan de onderzijde gemerkt en genummerd. Duitsland, jaren 80/90.

Huidig bod: € 5

512. Noh masker, Japan

Houten Noh masker met beweegbare onderkaak, gesigneerd aan de binnenzijde. Onderdeel van het Noh theater. Japan, te dateren midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

513. Gouden broche met diamant

18 karaat geelgouden dubbele strikbroche gezet met circa 0.15 ct 8-kant geslepen diamant G/SI. Goudgehalte 750/1000-18 karaat geelgoud met witgouden element, voorzien van kanonsluiting. Eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

514. Bauhaus vaas, Carl Fischer

Keramieken Bauhaus vaas met gestileerd decor naar ontwerp van Carl Fischer (1891-1969) BKW Bürgel. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 531. Duitsland, jaren 20/30.

515. Vaas, Japan

Japanse bronzen cloisonné vaas met polychroom floraal decor met vogels en draken. Aan de onderzijde gemerkt, Meiji periode, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 10

516. Brommer, Moto Parilla

Italiaanse brommer van Moto Parilla, type Parilla 50. Tweetakt, 50cc met 2,4 PK. Made in Italy, omstreeks 1960. Compleet met Nederlands kentekenbewijs en overschrijf bescheiden.

Huidig bod: € 200

517. Vazen, Japan

Een paar koperen cloisonné vazen met polychroom geëmailleerd draak en vogel decor. Meiji periode, omstreeks 1880, Japan.

Huidig bod: € 10

518. Vazen, Art Nouveau

Twee glazen Art Nouveau vazen met geëmailleerd druiven motief met goud details. Frankrijk, omstreeks 1900.

Huidig bod: € 10

519. Schilderij, Ronald Chapeau

Schilderij van Jimmy Hendrix door Ronald Chapeau (Den Haag, 1969). Zeefdruk met acrylverf, gemengde techniek. Onderin gesigneerd, 21e eeuw.

Huidig bod: € 15

520. Art Nouveau vaas, Val Saint Lambert

Kobaltblauwe kristallen Art Nouveau vaas naar ontwerp van Leon Ledru in verzilverde galvanoplastiek techniek. België, omstreeks 1910.

Huidig bod: € 10

9725 CT Groningen