441. Keramiek, Potterie De Driehoek
Convoluut Potterie De Driehoek Huizen keramiek, bestaande uit een schenkkan, mokken, serveerschaal en kom. Aan de onderzijde gemerkt. Holland, jaren 60.
442. Karaf, Spanje
Groene glazen mondgeblazen karaf gedecoreerd met zwaan in Spaanse 18e-eeuwse stijl.
443. Asbak
Metalen asbak in de vorm van een bloem. Aan de onderzijde gemonogrammeerd G.J. Midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
444. Himba pop, Afrika
Stof omwonden Himba pop met oker bewerkt en geitenleren schort. Regio Kunene, Namibië. 20e eeuw.
445. Bijbel
Tweedelige Engelstalige Bijbel met lederen banden; “The Royal Standard Devotion Family Bible” 19e eeuw.
446. Etnografica, Peru
Zes rijkelijk gedecoreerde kalebassen, dekseldozen en schalen. Omgeving Peru, 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
447. Wandplaquette, Peru
Houtgestoken wandplaquette, de builenpest uitbeeldend. Peru, gedateerd 1977.
448. Boeddha, Thailand
Bronzen beeld, een staande Boeddha. Thailand, eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
451. Schilderij, Pioch
Schilderij door Pioch (Olivier Piechon, Frankrijk 1980), gemengde techniek op papier. Gesigneerd, verso informatie en gedateerd april 2019. Verso authenticiteitsverklaring door Olivier Piechon.
Collectie Galerie Muskee Groningen.
452. Schilderij
Schilderij met dames portret in graffiti stijl. Acrylverf, gemengde techniek op spaanplaat. Anoniem, 21e eeuw.
453. Schilderij, Parscha Mirghawameddin
Schilderij uit de ABC Collection No. 58, getiteld “Werk” door Parscha Mirghawameddin. Acrylverf, gemengde techniek op doek. Verso gesigneerd en gedateerd 2018. Betreft een werk op groot formaat.
454. Schilderij, Nomen
Schilderij van een dames portret in graffiti stijl door Nomen (Nuno Reis 1974-2022). Acrylverf, gemengde techniek op doek. Rechtsonder gesigneerd, omstreeks 2018. Betreft een werk op groot formaat.
455. Schilderij, Nomen
Schilderij van een dames portret in graffiti stijl door Nomen (Nuno Reis 1974-2022). Acrylverf, gemengde techniek op doek. Overal gesigneerd, omstreeks 2018. Betreft een werk op groot formaat.
456. Schilderij, Freek van den Berg
Schilderij getiteld “Meisje in groene jurk” door Freek van den Berg (1918-2000), acrylverf op linnen. Rechtsonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw. Betreft een schilderij op groot formaat.
Huidig bod: € 80
457. Schilderij, Nomen
Schilderij van een jonge vrouw in graffiti stijl door Nomen (Nuno Reis 1974-2022). Acrylverf, gemengde techniek op doek. Rechtsonder gesigneerd, omstreeks 2018. Betreft een werk op groot formaat.
458. Schilderij, Thim Muskee
Schilderij in graffiti stijl door Thim Muskee. Acrylverf, gemengde techniek op doek. Rechts gesigneerd en gedateerd 1996. Verso informatie.
459. Schilderij, Parscha Mirghawameddin
Schilderij met abstracte compositie getiteld “Abstract No. 1389” door Parscha Mirghawameddin, acrylverf op doek. Verso gesigneerd met vermelding van de titel en datering 2019. Betreft een groter formaat doek.
460. Schilderij, Nomen
Schilderij getiteld “Tribute to Tokyo” in graffiti stijl door Nomen (Nuno Reis 1974-2022). Acrylverf, gemengde techniek op doek, rechtsonder gesigneerd. Omstreeks 2018. Betreft een werk op groot formaat.
9725 CT Groningen