421. Lakdoos met theelepeltjes

Oriëntaalse houten lakdoos gevuld met zilveren en verzilverde theelepels, gebaksvorken en suikerlepel. 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

422. Art Deco bestek, Georg Nilsson

Twaalf persoons verzilverd Art Deco bestek naar ontwerp van Georg Nilsson, gefabriceerd door Gero te Zeist. Modelnaam Nordique, 76-delige set. Geproduceerd tussen 1939-1958.

423. Vaasjes, Martin Freyer

Twee biscuit porseleinen vaasjes in zwart en wit naar ontwerp van Martin Freyer (1909-1975), gefabriceerd door Rosenthal Germany, uit de Studio-Linie. Aan de onderzijde gemerkt. Duitsland, ontwerp stamt uit de jaren 60.

424. Boeken - Voor 't Jonge Volkje en De Vriend des Huizes

Convoluut van vier geïllustreerde uitgaven van Voor 't Jonge Volkje en drie de Vriend des Huizes. Grotendeels laatste kwart 19e eeuw.

425. CDI speler, Philips

Philips CDI speler, multimediasysteem en spelcomputer, type CDI450. Gefabriceerd omstreeks 1994.

426. Beeld, Indonesië

Tropisch hardhouten Balinees beeld met “De gier Jadagu beschermd Sinta en Rahwana”. Indonesië, tweede kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

427. Etagèremeubel, Art Nouveau

Mahoniehouten Art Nouveau etagèremeubel met spiegelinzet en gefacetteerde randen. Begin 1900.

428. Kruk, Philip Starck

Kunststoffen kruk naar ontwerp van Philippe Starck en gefabriceerd door Kartell, modelnaam Gnomes Attila. Made in Italy, jaren 90.

Huidig bod: € 85

429. Hanglamp

Scandinavisch design vintage metalen hanglamp met verchroomd tussenstuk. Jaren 60.

Huidig bod: € 5

430. Kruik

Pre Colombiaanse aardewerken Olla kruik met vogel detail.

431. Schilderij, Gunther Borst

Schilderij met een abstracte polychrome compositie door Gunther Borst (1938), olieverf op doek. Verso gesigneerd G. Borst. Vierde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

432. Kopergravure Bali

Kopergravure getiteld “Ile de Baly ou Petit Java” van het eiland Bali door Jacques Nicolas Bellin. Omstreeks 1750.

433. Muster-Ornamenten 1880

Boek "Muster-Ornamenten aus allen Stilen in historischer Anordnung" met 303 losbladige pagina's vol met bouwkundige illustraties. Uitgegeven in Gera bij Griesbach in 1880.

434. Horloges

Convoluut mechanische en quartz horloges waaronder Lorus, Ancre, Olympic en Guillaume. Tweede helft 20e eeuw.

435. Schilderij, D. van de Roon

Schilderij van een herder met schaapskudde door D. van de Roon, olieverfschilderij op triplex. Linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

436. Stads- en Dorpskroniek van Friesland, G.A. Wumkes

Tweedelige uitgave Stads- en Dorpskroniek van Friesland door Dr. G.A. Wumkes. Uitgegeven doorboor W.A. Eisma Cz in 1930.

Huidig bod: € 5

437. Vaas, Regina Junge

Porseleinen Mid-Century vaas naar ontwerp van Regina Junge door Meissen, modelnaam “Herbst”. Aan de onderzijde gemerkt met de kenmerkende Meissen gekruiste zwaarden en Weifs vermelding. Voormalig Oost Duitsland, jaren 60.

Huidig bod: € 5

438. Houtsnede, Utagawa Hiroshige

Japanse houtsnede van Utagawa Hiroshige (1797-1858), ukiyo-e print. Verso informatie en datering 1855.

Huidig bod: € 50

439. Ontwerp filmaffiche

Collage ontwerp voor een filmaffiche van de film “Southern Comfort”, uitgekomen in 1981. Eind jaren 70.

440. Kopergravure Atjeh

Kopergravure getiteld “Gezigt op Achin” (Atjeh) uitgegeven door Petrus Conradi, graveur Dirk de Jonge. Omstreeks 1784.

9725 CT Groningen