381. Art Deco theeservies, Plateelbakkerij Zuid-Holland
Art Deco mintgroen keramieken theeservies van Plateelbakkerij Zuid-Holland bestaande uit negen kop-en-schotels, serveerschaal, theepot, suikerpot en melkkan. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 30.
Huidig bod: € 30
382. Keramiek, Han Cornelissen
Vier keramieken objecten door keramist Han Cornelissen (H.C.) Bronckhorst, twee schenkkannen, kom en kommetje op voet voorzien van een gestileerd decor. Aan de onderzijde gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
383. Herinneringspenningen
Bronzen, messing en koperen herinneringspenningen waaronder een bronzen Holle Bolle Gijs penning, koperen penning Beethoven (1970), prijspenning Bethmers & Co 1926 en een plaatje Staverden Kastelenrit 1956.
Huidig bod: € 5
384. Cassettebandjes
Cassettebandjes in verschillende genres met twee kunststoffen cassettebandjeshouders. Jaren 70/80.
385. Frenologie hoofd
Frenologie, porseleinen hoofd met snor en tatoeages optiek en weergave emotionele zones. Eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 20
386. Koffer, Gelo
Bruine kunststoffen (Vulcan Fiber) koffer van Gelo. Made in Germany, jaren 50/60.
387. Scherm attributen
Twee lederen schermmaskers met metalen rooster en twee degens. Tweede kwart 20e eeuw.
388. Schaakstukken
Eikenhouten kerfsnede dekseldoos met complete set (32) hoornen schaakstukken, 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
389. Replicamodel geweer
Replicamodel van een Winchester geweer, model 1886 in een display voorzien van glas. Vierde kwart 20e eeuw.
390. Kerkkandelaar
Messing Gotische kerkkandelaar voor zeven kaarsen, omstreeks 1900.
391. Bierpullen
Vier tinnen Franse bierpullen met deksel, maataanduidingen en keuren. Aan de onderzijde gemerkt, waaronder Toulouse. Frankrijk, 19e eeuw.
392. Art Deco lampen
Twee Art Deco lampen; een hanglamp met bronskleurig montuur en spatterglas lampenkap en een plafondlamp met mintgroene lampenkap door Thabur, Den Haag. Jaren 30.
Huidig bod: € 10
393. Pijpen, Duitsland
Twee Duitse pijpen met porseleinen polychroom gedecoreerde pijpenkoppen. Duitsland, eerste helft 20e eeuw.
394. Porselein, Azië
Convoluut porselein met vier famille rose schoteltjes, Japanse krab kom, floraal beschilderde kommen en een beige craqueléglazuur kom. 19e/20e eeuw.
395. Standaard, China
Chinees houten standaard op groot formaat. Eind 20e eeuw.
397. Glas-in-loodraamhanger
Glas-in-loodraamhanger met tulp motief, 21e eeuw.
Huidig bod: € 20
398. Karafstoppen
Convoluut kristallen- en glazen karafstoppen, 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
399. Kerststalfiguren
Negentien polychroom beschilderde gipsen kerststalfiguren. Sommige stukken gemerkt AB met modelnummers. Duitsland, begin 1900.
Huidig bod: € 35
400. Servies, China, Qianlong periode
Chinees porseleinen theepot waarvan de buik gedecoreerd is met bloeiende pioenrozen omgeven door prunus. De rand is versierd met servetwerk met een golfpatroon. Het oor en de tuit zijn gedecoreerd met rankwerk. Het deksel heeft decors van prunus en een rand van servetwerk met een golfpatroon. Tezamen met vier theekommen, vijf schotels en zes theekopjes landschappelijk gedecoreerd. China, midden 18e eeuw, Qianlong periode.
Huidig bod: € 5
9725 CT Groningen