321. Gouache, Ernst Vijlbrief
Schilderij met kat door Ernst Vijlbrief (1934-2010), gouache op papier. Rechtsonder gemonogrammeerd, vierde kwart 20e eeuw.
Collectie Galerie Muskee Groningen.
Huidig bod: € 10
322. Gouden polshorloge, Certina
Een 18 karaat gouden polshorloge van het merk Certina met Zwitsers quartz uurwerk, gemaakt midden jaren 80 van de vorige eeuw. Water resistent tot 30 meter, registratiecode 115.9199.65. Met inscriptie aan de achterzijde. Swiss Made.
Huidig bod: € 5
323. Aquarium
Glazen dikwandige vis, een aquarium op groter formaat. 21e eeuw.
Huidig bod: € 5
324. Kris, Indonesië
Javaanse kris met Djokja zilveren schede, ijzeren lemmet, houten greep en Wranka. BWG-gehalte zilver. Indonesië, eerste helft 20e eeuw.
325. Bedstee bankje
Houten bedstee bankje, eind 19e eeuw.
Huidig bod: € 5
326. Beeld, Andrzej Gombos
Houten gestoken beeld van een overpeinzende, zittende Jezus Christus door Andrzej Gombos (Polen 1921-2007). Aan de achterzijde gesigneerd A. Gombos en gedateerd 1978.
327. Schilderij, Freek van den Berg
Schilderij van Hollands landschap met koeien door Freek van den Berg (1918-2000), aquarel op papier. Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw.
328. Tapijt
Handgeknoopt blauw wollen Herati tapijt, 20e eeuw
Huidig bod: € 10
329. Beeld, Hans van Eerd
Bronzen beeldje van Hans van Eerd (1941) getiteld “Gevleugelde figuur”. Brons op houten basement, vierde kwart 20e eeuw.
330. Etsplaat
Zinken etsplaat met gebeelde fantasiewezens. Rechtsonder gemonogrammeerd, tweede helft 20e eeuw.
331. Aquarel, Maya Wildevuur
Aquarel van een bloemstilleven door Maya Wildevuur (1944-2023). Rechtsonder gesigneerd M.L. Wildevuur en gedateerd 1994.
332. Gereedschap
Gereedschap; een waterpas van Stanley USA, twee handbijlen en lijmtang. 20e eeuw.
333. Serveerschaaltje, Japan
Glazen cloisonné serveerschaaltje gedecoreerd met twee mandarijn eenden in het water. Japan, omstreeks 1950.
334. Vaas, Japan
Japanse porseleinen vaas met handbeschilderd floraal en botanisch decor met goudaccenten. Meiji periode, eind 19e eeuw.
335. Halskettingen
Halskettingen; een zilveren ketting met malachiet hanger, een zilveren halsketting met Willem II stuivers (omstreeks 1850), twee zilveren kettingen en een parelketting. Hierbij een Spaans armbandje.
Huidig bod: € 35
336. Broche met smaragd en diamant
Antiek goud met zilveren broche gezet met smaragd en single cut diamanten. voorzien van bolhaaksluiting. Goudgehalte 585/1000-14 karaat geelgoud, zilvergehalte 800/1000. Eerste helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 60
337. Scheepsbel
Bronzen scheepsbel met datering 1839 en embleem. Vierde kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
338. Telefoon
Bakelieten zwarte PTT telefoon, aan de onderzijde gedateerd 1970.
Huidig bod: € 5
339. Gouden pijlbroche
18 karaat geelgouden pijlbroche Franse lelie, voorzien van haaksluiting met brug. Goudgehalte 750/1000-18 karaat geelgoud. Midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 120
340. Vaas, Mobach
Keramieken unica beige-bruin geglazuurde vaas van Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt, vermelding modelnummer 201 en Unica. Jaren 70.
Huidig bod: € 5
9725 CT Groningen