241. Pennen, Diplomat

Convoluut van veertien Diplomat ballpoints, zes vulpennen van Diplomat en een merkloze groen gemarmerde vulpen met een 14 ct gouden nip. Geheel in kunstlederen Diplomat presentatie map. Duitsland, begin 21e eeuw.

242. Eierstandaard en menagerieset, Huttensteinach

Porseleinen eierstandaard en een menagerieset (peper/zout/mosterd) gedecoreerd met het zwiebelmuster door Huttensteinach Porzellan. Eierstandaard aan de onderzijde gemerkt. Duitsland, begin 1900.

243. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit een pepermuntdoosje gemerkt met meesterteken, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter U (1979), een parfumflesje gemerkt met meesterteken en zwaardje en een kralenbeurs met beugel gemerkt met meesterteken, lopende leeuw 2 en minervakop.

Huidig bod: € 30

244. Beelden

Drie metalen beelden met messing van muzikanten. Afrika, 21e eeuw.

245. Metronoom

Metronoom in houten piramidevormige kast, Maelzel Paquet patent. Made in France, midden 20e eeuw.

246. Bijl

IJzeren bijl met houten greep, 19e eeuw.

247. Tegels

Zevenendertig mangaankleurige aardewerken oud-Hollandse wandtegels met landschappelijke voorstelling en personen. 18e/19e eeuw.

248. Tafeltextiel

Convoluut tafeltextiel met geborduurde kleedjes, kleedjes met gehaakte randen, kantkloskleedjes en geborduurde onderzetters. 20e eeuw.

249. Vaas, Jasba

Keramieken vintage West-Germany vaas door Jasba. Aan de onderzijde gemerkt Jasba met vermelding van modelnummer N 602 10 45. Duitsland, jaren 70.

Huidig bod: € 10

250. Stolpen, Frankrijk

Drie glazen stolpen met florale stoffen kunstbloemen in porseleinen vaasjes met beeldje. Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

251. Vaas, Art Deco

Persglazen roze Art Deco vaas met floraal decor. Frankrijk, jaren 30.

Huidig bod: € 5

252. Vaasjes, China

Vijf Chinees porseleinen miniatuur vaasjes waarvan vier met opgelegde salamander en floraal gedecoreerd. Kleinste vaasje voorzien van een landschappelijk motief. China, 19e eeuw.

253. Bijzettafel

Houten Engelse bijzettafel op driespant, 19e eeuw.

254. Lithografie, Jan ten Have

Lithografie met hooibergen door Jan ten Have (1901-1993). Rechtsonder met potlood gesigneerd, midden 20e eeuw.

255. Curiosa

Convoluut curiosa met onder meer een Chinees porseleinen theebus, kristallen botervloot en koekjespot, notenkraker, messing dekseldoos, hoekprisma, tinnen fruitschaal, Delftsblauwe kerstbal, WMF Ikora messing schaaltje, theelicht, wekker en klok. 20e eeuw.

256. Damast

Damasten tafellaken met twaalf servetten met een subtiel ingeweven floraal motief. Eerste helft 20e eeuw.

257. Icoon, Rusland

Russische icoon met afgebeelde Jezus Christus; schildering op paneel. Rusland, 19e eeuw.

258. Schilderij, Daniël Been

Schilderij van een Zuid-Frans landschap “Gezicht op Cape d’Antibes” door Daniël Been (1885-1967). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

259. Schilderij

Schilderij van een boerenkar, boer en zijn paard op een zandweg, olieverfschilderij op triplex. Linksonder gesigneerd, 20e eeuw.

260. Damast

Damasten tafellaken met twaalf servetten met ingeweven floraal motief. Eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen