161. Portretfoto’s

Convoluut portretfoto’s omgeving Sneek en Groningen, begin 20e eeuw.

162. Struisvogeleieren

Twee struisvogeleieren, 20e eeuw.

163. Schilderij

Schilderij van een Hollands landschap met koeien, bloeiende boom en schuur. Olieverfschilderij op doek, rechtsonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

164. Flesje

Blauw glazen met glasdraad omwonden flesje naar antiek Romeins voorbeeld.

165. Beeld

Keramieken, bruin geglazuurd beeld op marmeren sokkel van een vrouw achterover gebogen. Gesigneerd, 21e eeuw.

166. Champagne flûtes, Jan Eisenloeffel

Vijf kristallen champagne flûtes naar ontwerp van Jan Eisenloeffel. Ongesigneerd, gefabriceerd door de Kristalunie Maastricht omstreeks 1928.

167. Wandbord, Ilsemarie Höbbelmann

Keramieken wandbord naar ontwerp van Ilsemarie Höbbelmann en gefabriceerd door Ruscha Keramik. Uit de Bauhaus model lijn, aan de achterzijde gemerkt. Duitsland, jaren 70.

168. Schilderij

Schilderij van stadsgezicht in pasteuze schilderstijl, olieverfschilderij op schilderskarton. Rechtsonder gemonogrammeerd JS. Derde kwart 20e eeuw.

169. Wajangpoppen

Twee houtgestoken wajangpoppen waaronder een Raden Gatot Kaca pop door houtsnijder Encang. Indonesië, eerste helft 20e eeuw.

170. Pauwenborden

Drie handbeschilderde Delftse aardewerken pauwenborden waaronder twee borden van Plateelbakkerij De Drie Klokken. Delft, omstreeks 1800.

171. Zilveren becak

Een zilveren model van een becak ofwel een fietstaxi, gemerkt 800. Djokjakarta, midden 20e eeuw.

172. Schilderij, Willem Jan Willemsen

Schilderij van een dorpsgezicht met korenschoven door Willem Jan Willemsen (1866-1914). Olieverfschilderij op board, linksonder gesigneerd. Verso informatie, begin 20e eeuw.

173. Heftruck, Dinky Toy

Metalen heftruck met houten pallet “Coventry Climax Fork Lift Truck” van Dinky Toy. Aan de onderzijde gemerkt, Made in England, Meccano LTD, derde kwart 20e eeuw.

174. Beeld, Afrika

Houten geëboniseerd Afrikaans beeld van zittende mannenfiguur. Afrika, 20e eeuw.

175. Vaas, Ravelli

Bruine aardewerken vaas met geblokt decor van vogels in reliëf gefabriceerd door Ravelli te Valkenburg omstreeks 1955. Aan de onderzijde gesigneerd.

176. Schilderij, Hallásy

Schilderij van een jonge wol spinnende vrouw. Olieverfschilderij op linnen, Hongaarse School. Linksboven gesigneerd Hallásy S. en gedateerd 1902.

177. Schilderij

Schilderij van bosgezicht met solitaire boom in herfstsfeer, olieverfschilderij op schilderskarton. Verso plaatje Van der Linde, Amsterdam, jaren 30/40.

178. Zeefdruk, Henk de Bouter

Zeefdruk van een tazza gevuld met fruit en bloemen door Henk de Bouter (1968). Rechtsonder gesigneerd, linksonder vermelding van het oplagenummer 160/200. Verso informatie met datering 2004.

179. Hanglampen, Phillipe Starck

Twee hanglampen naar ontwerp van Phillipe Starck, modelnaam KTRIBE Suspension 2, uitgevoerd door lampenfabrikant Flos. Jaar van ontwerp 2005.

180. Vazen en asbak

Twee glazen vazen, een Murano stijl spatterglas vaas en een vaas in slingersliert decor door Glaswerk Nieuw-Buinen. Hierbij een kristallen asbak met ingesloten paarse slinger naar ontwerp van Max Verboeket, gesigneerd Maastricht Holland. Derde kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen