181. Glasobject, Vetrarti

Glazen Murano stijl peer met gouden kern en ingesloten luchtbellen door Vetrarti. Gesigneerd aan de onderzijde met datering 1988 en met sticker Glass Italy.

Huidig bod: € 30

182. Keramiek

Convoluut keramiek met een dekselpot en dekseltje met zeilboot door Hannie Mein, Art Deco schenkkannetje Schoonhoven, vaas met vogel Ravelli en een vaasje H.C. Bronckhorst. Derde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

183. Icoon, Rusland

Russische icoon van de Heilige Maagd Maria met Jezus; schildering op houten paneel. 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

184. Tafellamp

Tafellamp in Tiffany stijl in de vorm van een schildpad, uitgevoerd in glas en brons. 21e eeuw.

Huidig bod: € 5

185. Schilderij

Schilderij van een bosgezicht met zandpad. Olieverf op triplex, rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

186. Hyacintvazen, Ravelli

Vijf keramieken hyacintvazen gefabriceerd door Ravelli te Valkenburg, jaren 60. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 280-1.

Huidig bod: € 30

187. Beeld, Thailand

Beeld van een knielende Thaise tempelwachter uitgevoerd in een metaallegering. Groen en goudkleurig gepatineerd beeld, 21e eeuw.

188. Vaas, Jaap Ravelli

Bruine aardewerken vaas met donkerbruin-okerkleurig blokdecor gefabriceerd en ontworpen door J.J. (Jaap) Ravelli te Valkenburg omstreeks 1960. Aan de onderzijde gesigneerd J.J. Ravelli.

Huidig bod: € 40

189. Keramiek, Hannie Mein

Vijf keramieken kopjes, beker en schenkkannetje door Hannie Mein (Utrecht 1933-2003 Vinkega). Aan de onderzijde gemonogrammeerd, jaren 70.

190. Visbestek, Richard Martin & Ebenezer Hall

Zespersoons Engels visbestek met Sterling zilveren grepen en parelrand, gekeurd 925 en RM EH in klaverblad (Richard Martin & Ebenezer Hall, Sheffield). Engeland, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 70

191. Imari melkkannetje, China

Chinees porseleinen melkkannetje floraal gedecoreerd in Imari kleurschakering met goudaccenten. China, begin 18e eeuw.

192. Vazen, Cor Unum

Twee keramieken vazen van de firma Cor Unum. Modelnaam "De Kardinaalsmuts van Zweitse Landheer", jaren 80.

Huidig bod: € 5

193. Vijzel

Messing vijzel met opschrift "Heinrick Ter Horst Me Fecit" en een datering ANNO 1576. Eind 19e-eeuwse uitvoering.

194. Kaarsenstandaard, Art Nouveau

Art Nouveau één pits witmetalen kandelaar met bronskleurige patina gesigneerd Madrassi. Lucas Madrassi (1848-1919). Geheel staande op marmeren en koperen basement, Frankrijk, omstreeks 1900.

195. Vazen

Keramieken vaas met handvat met een gemêleerd glazuur in de kleuren ijzerrood, geel en mintkleur door De Olde Kruyk (DOK), Milsbeek, jaren 60. Aan de onderzijde gemerkt DOK. Daarbij een keramieken crèmekleurige vaas met bruisglazuur. Gemerkt, jaren 60.

Huidig bod: € 5

196. Veldfles, Egypte

Een tinnen Noord-Afrikaanse veldfles naar antiek voorbeeld.

197. Imari vazen, Japan

Twee Imari porseleinen vazen, polychroom botanisch gedecoreerd met vogels. Japan, tweede helft 19e eeuw.

198. Vazen, Brouwer’s Aardewerkfabriek en Westraven

Twee groen-bruin geglazuurde keramieken vazen van Brouwer’s Aardewerkfabriek en Westraven. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummers. Jaren 50.

Huidig bod: € 35

199. Keramiek, Ravelli

Twee keramieken vazen, een beker en schenkkan gefabriceerd door Ravelli te Valkenburg, serienaam Colorite, omstreeks 1955. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding van modelnummer 16-1. Schenkkan gestempeld Camiz, betreft Ravelli.

Huidig bod: € 40

200. Fornuis, PEB Groningen

Emaille vintage fornuis met oven op elektriciteit, het elektrische fornuis werd gebruikt rond 1960. Het bedrijf PEB Groningen en N.V. Laagspanningsnetten heeft tot 1967 bestaan en is daarna opgegaan in de EGD.
.

9725 CT Groningen