461. Schilderij, Parscha Mirghawameddin
Schilderij getiteld “Abstract No. 1363” door Parscha Mirghawameddin. Acrylverf, gemengde techniek op doek. Verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 2019. Betreft een werk op groot formaat.
Collectie Galerie Muskee Groningen.
462. Gouache, Ernst Vijlbrief
Schilderij van Boeddha met lotusbloem door Ernst Vijlbrief (1934-2010), ouache op papier. Ongesigneerd, vierde kwart 20e eeuw. Betreft een werk op groot formaat.
Huidig bod: € 10
463. Schilderij, Ernst Vijlbrief
Schilderij met abstracte compositie in Cobra stijl door Ernst Vijlbrief (1934-2010), olieverf op linnen. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1963. Verso informatie.
Huidig bod: € 15
464. Gouache, Ernst Vijlbrief
Schilderij met een Oosters mythologische sfeer door Ernst Vijlbrief (1934-2010). Gouache op papier. Ongesigneerd, vierde kwart 20e eeuw. Betreft een werk op groot formaat.
Huidig bod: € 10
465. Gouache, Ernst Vijlbrief
Schilderij in een Oosters mythologische sfeer door Ernst Vijlbrief (1934-2010), gouache op papier. Ongesigneerd, vierde kwart 20e eeuw. Betreft een werk op groot formaat.
Huidig bod: € 15
466. Gouache, Ernst Vijlbrief
Schilderij met een Oosters mythologische sfeer door Ernst Vijlbrief (1934-2010), gouache op papier.
Ongesigneerd, vierde kwart 20e eeuw. Betreft een werk op groot formaat.
Huidig bod: € 10
467. Gouache, Ernst Vijlbrief
Schilderij met een Oosterse sfeer door Ernst Vijlbrief (1934-2010), gouache op papier. Ongesigneerd, vierde kwart 20e eeuw. Betreft een werk op groot formaat.
Huidig bod: € 10
468. Schilderijlijst
Houten schilderijlijst met gipsen opbouw, goudkleurig gepatineerd. Eerste helft 20e eeuw.
469. Schilderijlijst
Houten goudkleurige schilderijlijst. Vierde kwart 20e eeuw.
470. Schilderij, Peter Klashorst
Schilderij met portret van jonge vrouw door Peter Klashorst (1957-2024), acrylverf op doek. Ongesigneerd, 21e eeuw
471. Schilderij, Peter Klashorst
Schilderij met naaktportret door Peter Klashorst (1957-2024), acrylverf op doek. Links boven gesigneerd en gedateerd. 21e eeuw.
472. Schilderij, Tehos Frederic Camilleri
Schilderij in Urban Art Stijl getiteld “The traveller” door Tehos Frederic Camilleri (Frankrijk, 1966). Gemengde techniek op papier, gesigneerd aan de achterzijde en vermelding van oplagenummer 25/30. 21e eeuw.
473. Schilderij, Wilhelmus Heinecke
Schilderij getiteld “Markt te Rotterdam” door Wilhelmus Hendrikus Heinecke (1895-1978), olieverf op linnen. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 50
474. Schilderij, Jan Knikker
Schilderij van een rivierlandschap met koe door Jan Knikker (1889-1957), olieverfschilderij op triplex. Linksonder gesigneerd, tweede kwart 20e eeuw.
475. Aquarel, Freek van den Berg
Aquarel van een Zuid-Europees havengezicht door Freek van den Berg (1918-2000), aquarel op papier. Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw.
476. Schilderij, Wietse Hoving
Schilderij met blauwe compositie door Wietse Hoving (1911-1998). Compositie van geschilderd foam op linnen. Op de achterzijde gesigneerd en gedateerd 1972.
477. Schilderij, Parscha Mirghawameddin
Schilderij met abstracte polychrome compositie door Parscha Mirghawameddin, acrylverf op doek. Ongesigneerd, omstreeks 2019. Betreft een werk op groot formaat.
478. Schilderij, Espen Greger Hagen
Schilderij in graffiti stijl van man in vliegtuig door Espen Greger Hagen (Trondheim 1964-2008 Amsterdam). Gemengde techniek op doek, links gesigneerd. Eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
479. Schilderij, Jan Kagie
Schilderij met twee figuren in abstracte compositie door Jan Kagie (1901-1991), olieverfschilderij op triplex. Linksonder voluit gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.
480. Schilderij, Pioch
Schilderij in graffiti stijl door Pioch (Olivier Piechon, Frankrijk 1980), gemengde techniek op doek. Gesigneerd linksonder, verso getiteld en gedateerd april 2019 met authenticiteitsverklaring door Olivier Piechon. Betreft een werk op groot formaat.
9725 CT Groningen