541. Penning Vindicat 1954

Bronzen Vindicat penning ter gelegenheid van het 68e lustrum van de Rijksuniversiteit Groningen in 1954. In een cirkel twee op de grond zittende en zingende studenten, getooid met de corpsmuts. Omschrift buitenste ring: IN MEM.DEDICATIONIS AEDIVM SOC.STVD.GRON:VINDICAT ATQUE POLIT.

Huidig bod: € 5

542. Gouden ring met diamant en parel

Witgouden ring tahiti parel en circa 0.35 ct briljant geslepen diamant H/SI. Goudgehalte 585/1000-14 karaat witgoud, eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 40

543. Murano drinkglas

Mondgeblazen Murano filigrain drinkglas met amberkleurige voet en kelk. Venetië, jaren 30-50.

Huidig bod: € 15

544. Nubische bok, Soedan

Houten koperkleurig gepatineerde Nubische bok met metalen applicaties. Soedan, 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

545. Gouden zakhorloge, Buren

Buren Precision Grand Prix zakhorloge 17 22/12, gemerkt 14 karaat. Inscriptie binnenkant "Aan Gysbert Leyenaar voor 25 jarigen trouwen dienst 1916-18 september - 1941 Verkade's Fabrieken N.V. Zaandam". Swiss Made, jaren 40.

Huidig bod: € 70

546. Gouden ring met diamant en edelstenen

18 karaat geelgouden fantasiering met circa 0.90 briljant- en baguette geslepen diamant H/VS en ovaal cabochon geslepen robijn en saffier. Goudgehalte 750/000-18 karaat geelgoud, eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 45

547. Schets, A. Pevsner

Schets van een accordeonspeler, gesigneerd A. Pevsner en gedateerd 1912. Onderin vermelding Antoine Pevsner, 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

548. Inktschildering

Inktschildering van lachend meisje. Anoniem, tweede helft 20e eeuw.

549. Schenkkannetje, Makkum

Makkumer polychroom beschilderd aardewerken schenkkannetje uit een kinderservies. Aan de onderzijde gedateerd 1872.

550. Vazen, Ravelli

Twee keramieken brutalistisch vormgegeven vazen gefabriceerd door Ravelli te Valkenburg, midden jaren 60. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummers 107 en 109.

Huidig bod: € 100

551. Satyr wandmasker

Keramieken, groen geglazuurd Satyr wandmasker, gemonogrammeerd ZT. Tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

552. Fotoalbum familie Dozy

Fotoalbum met velours kaft van de familie Dozy gevuld met onder meer foto’s uit de periode garnizoensstad Assen, eerdere familiefoto’s, kinderfoto’s van Reinhart Dozy en zijn zus Ella en vele overige portretten. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 10

553. Art Nouveau vaas, Jean Garnier

Art Nouveau goudkleurig gepatineerde witmetalen vaas “Nymphs” door Jean Garnier (1853-1910), met elven gedecoreerd. Frankrijk, eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

554. Vaas, Groninger Steenfabriek ADCO

Gele keramieken vaas met horizontaal geribbelde structuur door de Groninger Steenfabriek ADCO. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 1012, jaren 50/60. Betreft een groter formaat vaas.

Huidig bod: € 20

555. Schilderij, J.M. Rogers

Schilderij van kind en hond door J.M. Rogers. Olieverfschilderij op linnen, linksonder gemonogrammeerd. Eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

556. Art Deco beeld, J. Sijs

Houten Art Deco beeld van een slapend meisje door J. Sijs. Gesigneerd op de achterzijde. Jaren 30.

Huidig bod: € 5

557. Dekseldoosje, Frankrijk

Bronskleurig dekseldoosje met porseleinen handbeschilderd rozen oplegwerk op het deksel. Frankrijk, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 10

558. Tempelklok, Indonesië

Houten, rijkelijk gestoken Balinese tempelklok. Indonesië, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

559. Gouden broche met parels

18 karaat geelgouden kroonbroche gezet met zaadparels, voorzien van haaksluiting. Goudgehalte 750/1000-18 karaat geelgoud., eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

560. Amsterdamse School vaas, Chris van der Hoef

Tinnen Amsterdamse School vaas met geometrische elementen naar ontwerp van Chris van der Hoef (1875-1933) voor Gero, Zeist. Gemerkt aan de onderzijde met monogram CJH, Holland en GERO. Gefabriceerd begin jaren 30.

Huidig bod: € 5

9725 CT Groningen