541. Penning Vindicat 1954
Bronzen Vindicat penning ter gelegenheid van het 68e lustrum van de Rijksuniversiteit Groningen in 1954. In een cirkel twee op de grond zittende en zingende studenten, getooid met de corpsmuts. Omschrift buitenste ring: IN MEM.DEDICATIONIS AEDIVM SOC.STVD.GRON:VINDICAT ATQUE POLIT.
Huidig bod: € 5
542. Gouden ring met diamant en parel
Witgouden ring tahiti parel en circa 0.35 ct briljant geslepen diamant H/SI. Goudgehalte 585/1000-14 karaat witgoud, eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 40
543. Murano drinkglas
Mondgeblazen Murano filigrain drinkglas met amberkleurige voet en kelk. Venetië, jaren 30-50.
Huidig bod: € 15
544. Nubische bok, Soedan
Houten koperkleurig gepatineerde Nubische bok met metalen applicaties. Soedan, 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
545. Gouden zakhorloge, Buren
Buren Precision Grand Prix zakhorloge 17 22/12, gemerkt 14 karaat. Inscriptie binnenkant "Aan Gysbert Leyenaar voor 25 jarigen trouwen dienst 1916-18 september - 1941 Verkade's Fabrieken N.V. Zaandam". Swiss Made, jaren 40.
Huidig bod: € 70
546. Gouden ring met diamant en edelstenen
18 karaat geelgouden fantasiering met circa 0.90 briljant- en baguette geslepen diamant H/VS en ovaal cabochon geslepen robijn en saffier. Goudgehalte 750/000-18 karaat geelgoud, eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 45
547. Schets, A. Pevsner
Schets van een accordeonspeler, gesigneerd A. Pevsner en gedateerd 1912. Onderin vermelding Antoine Pevsner, 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
548. Inktschildering
Inktschildering van lachend meisje. Anoniem, tweede helft 20e eeuw.
549. Schenkkannetje, Makkum
Makkumer polychroom beschilderd aardewerken schenkkannetje uit een kinderservies. Aan de onderzijde gedateerd 1872.
550. Vazen, Ravelli
Twee keramieken brutalistisch vormgegeven vazen gefabriceerd door Ravelli te Valkenburg, midden jaren 60. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummers 107 en 109.
Huidig bod: € 100
551. Satyr wandmasker
Keramieken, groen geglazuurd Satyr wandmasker, gemonogrammeerd ZT. Tweede helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
552. Fotoalbum familie Dozy
Fotoalbum met velours kaft van de familie Dozy gevuld met onder meer foto’s uit de periode garnizoensstad Assen, eerdere familiefoto’s, kinderfoto’s van Reinhart Dozy en zijn zus Ella en vele overige portretten. Eind 19e eeuw.
Huidig bod: € 10
553. Art Nouveau vaas, Jean Garnier
Art Nouveau goudkleurig gepatineerde witmetalen vaas “Nymphs” door Jean Garnier (1853-1910), met elven gedecoreerd. Frankrijk, eerste kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 30
554. Vaas, Groninger Steenfabriek ADCO
Gele keramieken vaas met horizontaal geribbelde structuur door de Groninger Steenfabriek ADCO. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 1012, jaren 50/60. Betreft een groter formaat vaas.
Huidig bod: € 20
555. Schilderij, J.M. Rogers
Schilderij van kind en hond door J.M. Rogers. Olieverfschilderij op linnen, linksonder gemonogrammeerd. Eerste helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
556. Art Deco beeld, J. Sijs
Houten Art Deco beeld van een slapend meisje door J. Sijs. Gesigneerd op de achterzijde. Jaren 30.
Huidig bod: € 5
557. Dekseldoosje, Frankrijk
Bronskleurig dekseldoosje met porseleinen handbeschilderd rozen oplegwerk op het deksel. Frankrijk, eind 19e eeuw.
Huidig bod: € 10
558. Tempelklok, Indonesië
Houten, rijkelijk gestoken Balinese tempelklok. Indonesië, midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
559. Gouden broche met parels
18 karaat geelgouden kroonbroche gezet met zaadparels, voorzien van haaksluiting. Goudgehalte 750/1000-18 karaat geelgoud., eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
560. Amsterdamse School vaas, Chris van der Hoef
Tinnen Amsterdamse School vaas met geometrische elementen naar ontwerp van Chris van der Hoef (1875-1933) voor Gero, Zeist. Gemerkt aan de onderzijde met monogram CJH, Holland en GERO. Gefabriceerd begin jaren 30.
Huidig bod: € 5
9725 CT Groningen