601. Onderzetters

Twee porseleinen onderzetters met Jugendstil en bessen decor, voorzien van vernikkeld montuur. Aan de onderzijde vermelding van modelnummers. Jaren 20/30.

Huidig bod: € 5

602. Schilderij, Jan Theodorus Giesen

Schilderij van vrouw en man in expressionistische stijl door Jan Theodorus Giesen (1900-1983). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder verticaal gesigneerd en gedateerd 1957.

Huidig bod: € 5

603. Wandplaquette en lakdoos

Hardhouten Balinese wandplaquette met badende dame in botanisch decor door K.T. Kerna (Peliatan). Tevens een houten dekseldoos met ingelegd floraal parelmoer met muis, tweede helft 20e eeuw.

604. Dienblad, Jugendstil

Porseleinen Jugendstil dienblad met vernikkelde omranding en handvaten. Aan de onderzijde vermelding Decor 2325. Jaren 20/30.

Huidig bod: € 15

605. Theekommen en schotels, China, Kangxi/Yongzheng periode

Vijf Chinees porseleinen kapucijner theekommen met binnenin blauw-wit schildering met landschappelijk decor en florale rand. Tezamen met vijf schotels. Kangxi/Yongzheng periode, begin 18e eeuw.

Huidig bod: € 35

606. Schilderij

Schilderij van man met pet en gevlochten mand. Olieverfschilderij op schilderskarton, midden 20e eeuw.

607. Vaas, Josef Hospodka

Kristallen vaas naar ontwerp van Josef Hospodka, uitgevoerd in een donkerroze-kobaltblauwe kleurslag. Tsjechoslowakije, jaren 60.

Huidig bod: € 10

608. IJsemmer

Chinese stijl, groen gepatineerde, gietijzeren ijsemmer met kunststoffen binnenbak. Vierde kwart 20e eeuw.

609. Aquarel, Carel Hendrik Phaff

Schilderij, aquarel van een bosgezicht met kerktoren door Carel Hendrik Phaff (1792-1870), aquarel op papier. Linksonder gesigneerd, midden 19e eeuw.

610. Mantelklok, Art Deco

Art Deco eikenhouten met coromandel fineer mantelklok met bronskleurige wijzerplaat en wijzers. Uurwerk van Duitse herkomst; Junghans, Württemberg. Jaren 20/30.

Huidig bod: € 15

611. Schilderij

Schilderij van een dorpsgezicht met trekkar, olieverfschilderij op linnen. Anoniem, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

612. Icoon, Rusland

Russische-Orthodoxe icoon van de Conventie van Heiligen, geschilderd op houten paneel. Rusland, 19e eeuw.

Huidig bod: € 15

613. Wijnstoppers en kurkentrekker

Houten rekje met vijf flessenstoppers en kurkentrekker met mensfiguren, uitgevoerd in hout en kunststof. Hierbij een flesstop met amethist. Zuid-Duitse en Italiaanse herkomst, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

614. Tijdschriften

Twaalf pocket formaat tijdschriften waaronder Engelstalige Pan Records uitgaven, Nederlandstalige Prismaboeken en Collins Fontana books. Jaren 50.

615. Beeld, Indonesië

Houten beeld van twee steigerende paarden. Bali, eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

616. Pasteltekeningen, Dekker

Twee pasteltekeningen van vijverpartij met brug en paddenstoelen door Dekker. Beide pasteltekeningen rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

617. Schilderij, L. Wageneire

Schilderij van een dorpsgezicht door L. Wageneire, olieverfschilderij op board. Linksonder gesigneerd, Belgische School, midden 20e eeuw.

618. Kandelaar

Helderglazen vijfpits kandelaar op conische voet. Betreft een kandelaar op groter formaat, begin 21e eeuw.

Huidig bod: € 5

619. Vogel, Oiva Toikka

Oranje-zwarte vogel naar ontwerp van Oiva Toikka, modelnaam "Summer Grouse " en uitgevoerd door Iittala, Finland. Ongesigneerd, sticker onderzijde Iittala, jaar van ontwerp 2006.

Huidig bod: € 90

620. Schilderij

Schilderij van een paard en wagen in Iberisch landschap, olieverfschilderij op schilderskarton. Anoniem, derde kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen