681. Schaal, China, Kangxi periode

Chinees porseleinen schaal met handbeschilderd decor. Betreft een schaal op groot formaat, Kangxi periode, begin 18e eeuw.

682. Schild, Indonesië

Bronzen schild van Atjeh, Sumatra, 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

683. Barometer

Wandbarometer met Nederlandse weersaanduiding met houten propeller optiek. Jaren 70/80.

Huidig bod: € 10

684. Vijzel

Bronzen vijzel met bronzen stamper, 18e eeuw.

Huidig bod: € 5

685. Vaas, Wim Visser

Geglazuurde aardewerken vaas met ingegrift abstract decor naar ontwerp van Wim Visser en gefabriceerd tussen 1950-'54 door de Sphinx te Maastricht, aan de onderzijde genummerd V7. Betreft een vaas op groter formaat.

686. Voorraadblikken Verkade

Drie voorraadblikken voor San Francisco en Patria biscuits van Verkade, Zaandam, blik met papieren omhulling. Eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

687. Beeld

Terracotta borstbeeld van Jan Królikowski (1820-1866), een Poolse acteur. Polen, begin 1900.

688. Schilderij, Krol

Schilderij van een bruggen met sloot te Giethoorn door Krol. Olieverfschilderij op board, linksonder gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.

689. Uil

Glazen Murano stijl uil. 21e eeuw.

Huidig bod: € 5

690. Kruiken

Drie aardewerken kruiken. 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

691. Karaf, Empoli

Italiaanse smaragdgroene mondgeblazen karaf met stop door Empoli, onderzijde pontil aanwezig. Italië, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

692. Halskettingen

Drie halskettingen waaronder een verzilverde ketting met filigrane elementen en een ketting met groene en gele natuurstenen. Eind 20e eeuw.

693. Glaswerk

Twee glazen spijkerbollen naar ontwerp van A.D. Copier uitgevoerd door de Glasfabriek Leerdam, jaren 50/60. Daarbij een Murano kristallen geslepen bowl van Oball, Murano met originele sticker. Venetië, jaren 70/80.

Huidig bod: € 10

694. Onderzetters, Art Deco

Twee porseleinen Art Deco onderzetters met vernikkeld montuur. Duitsland, jaren 20/30.

695. Vaas, Gubbels

Keramieken bolvaas met beige glazuur door Gubbels, Helden (Limburg). Aan de onderzijde gemerkt, jaren 60-80.

696. Dierenpoppen, Goodwill M&G

Drie handgemaakte dierenpoppen door Goodwill M&G uit de serie “Forest Fairy”. 21e eeuw.

Huidig bod: € 5

697. Imari cache-pots

Twee porseleinen Imari cache-pots met handgeschilderd botanisch decor. 20e eeuw.

698. Vazen

Twee helderglazen vazen met opgelegd zwart-wit decor van glasdraden. Weggeslepen pontil aan de onderzijde, 21e eeuw.

699. Jugendstil dienblad en onderzetter, Villeroy & Boch

Porseleinen Jugendstil dienblad en onderzetter van Villeroy & Boch met vernikkeld montuur. Duitsland, eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

700. Staffordshire beelden

Twee Staffordshire porseleinen handbeschilderde honden voorzien van een goudkleurig en groen decor. Engeland, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

9725 CT Groningen