761. Tafel
Teakhouten ronde tafel inklapbaar tot halve maantafel. Vierde kwart 20e eeuw.
762. Glaswerk
Convoluut geslepen glaswerk met bokaal, dekselschaal, schaal op voet, schotel en kom. 20e eeuw.
Huidig bod: € 10
763. Borden, Frankrijk
Zes keramieken borden in visvorm voor het serveren van schelpdieren. Frankrijk, eind 20e eeuw.
764. Ketels met komforen
Drie koperen ketels met komforen. Eind 19e eeuw
Huidig bod: € 5
765. Glasobject, Marta Marzotto
Murano glasobject naar ontwerp van Marta Marzotto en uitgevoerd in Venetië. Aan de onderzijde gesigneerd. Italië, begin 21e eeuw.
Huidig bod: € 10
766. Curiosa
Convoluut curiosa met twee geslepen karaffen, een Jugendstil stijl wandplaquette, porseleinen schaal met feniks, floraal decor op metalen losse basis, zestien voornamelijk Franse Art Deco messen en een vleesvork. 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
767. Hanglamp, Leclercq & Bouwman
Hanglamp opgebouwd uit draaibare rechthoeken met zeven lichtpunten van Leclercq & Bouwman, 21e eeuw.
768. Lampenvoet, Engeland
Houten Victoriaanse lampevoet staande op drie leeuwenpoten. Engeland, begin 1900.
770. Treinonderdelen, JEP
Blikken treinonderdelen bestaande uit elektrische SNCF locomotief, vijf wagons en spoor. Gefabriceerd door speelgoedfabrikant JEP, Frankrijk, jaren 30.
Huidig bod: € 10
771. Lampenvoet
Houten crèmekleurige lampenvoet met goudkleurig. Italiaanse stijl, derde kwart 20e eeuw.
772. Kist
Houten Neogotische dekselkist met geborduurde florale band. Begin 20e eeuw.
773. Kandelaar
IJzeren achtpits kandelaar met ajour gezaagd zinken invulling van centraal gedeelte. Groter formaat kandelaar, begin 21e eeuw.
774. Wandelstokken
Drie houten wandelstokken met ijzeren bijl kop, 21e eeuw.
Huidig bod: € 5
775. Krukken
Twee vintage eikenhouten brutalistisch ontwerp krukken. Ongemerkt, jaren 70.
Huidig bod: € 20
776. Servies, Jaeger & Co
Wit porseleinen dinerservies met gouden bies, PMR van Jaeger & Co. Set bestaande uit vier terrines, drie sauskommen, schotels, kommen en borden in verschillende formaten. Aan de onderzijde gemerkt, Duitsland, derde kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 45
777. Vloerlamp, Frandsen
Scandinavische vintage vloerlamp met twee aluminium ronde bollen, modelnaam Ball Double. Aan de onderzijde gemerkt en gefabriceerd door Frandsen, Denemarken in de jaren 70.
Huidig bod: € 10
778. Sofa
Miniatuur houten sofa met rode bekleding, eventueel voor hond of kat, 21e eeuw.
Huidig bod: € 5
779. Vloerlamp, Studio Naço
Franse gietijzeren design vloerlamp naar ontwerp van Studio Naço voor Maison Lucien Gau (Paris) met gepolijst aluminium bovenzijde, modelnaam Manta. Frankrijk, jaren 80.
9725 CT Groningen