781. Dames blazer
Militair geïnspireerd zwart velours dames blazer gemerkt Josef Weinberg, Köln am Rhein. Duitsland, derde kwart 20e eeuw.
782. Theestoof met ketel
Biedermeier houten theestoof met messing binnenbak en koperen ketel met messing/houten handvat en messing komfoor met kolentang. 19e eeuw.
783. Analytische balans
Analytische balans in eikenhouten en glazen behuizing. Nederland, begin 1900.
Huidig bod: € 10
784. Scheepskompas, Bergen Nautik
Nautisch messing scheepskompas, gemerkt Bergen Nautik Norway. Noorwegen, midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 20
785. Druppelmina’s
Twee tinnen Hollandse zwart gelakte kraantjeskannen, goudkleurig gedecoreerd met cherubijn. Messing en koperen kooltjeskomfoor op bolpootjes. 19e eeuw.
Huidig bod: € 10
786. Lot tin
Convoluut Hollands tin met twee kraantjeskannen met onderstel, een tinnen Amsing Groningen theepot met theelicht, suikerpot, melkkan en lepelvaasje. 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
787. Curiosa
Convoluut curiosa met een gipsen beeld van een brandweerman, twee metalen kandelaars, houten tabaksdoos, Chinese vaas en een porseleinen trechter/zeef Haldenwanger Berlin. 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
788. Servies, Apilco en Pillivuyt
Convoluut Apilco en Pillivuyt porseleinen thee- en koffieservies. Frankrijk, jaren 60-80.
789. Servies
Convoluut servies met zes gebaksbordjes met fruitdecor van Tirschenreuth, creamware keramieken schaal met onderzetter, theepot en aspergeschotel met deksel, glazen serveerplaat, goudkleurig kop-en-schotel en glazen geslepen karaf. 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
790. Bajonet, Frankrijk
Frans bajonet compleet met ijzeren schede. Bajonet op meerdere wijzen genummerd, gemerkt en voorzien van een gravering met datering 1816.
Huidig bod: € 55
791. Wandkandelaren
Vier messing wandkandelaren in twee- en driepits variant. Vierde kwart 20e eeuw.
792. Servies, Petrus Regout
Convoluut Petrus Regout Maastricht keramieken servies bestaande terrines, sauskommen, borden, schalen, soeplepels en aspergeschotel. Aan de onderzijde gemerkt, begin 1900.
Huidig bod: € 5
793. Replica walrustand
Scrimshaw walrustand replica met afbeeldingen van vangst op potvis en walvis. Naamsvermelding The Ship Charles B. Morgan. New Bedford. Reproductie van composiet, laatste kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
794. Sabel
Sabel met smeedijzeren kling, houten handvat en messing pareerstang, eind 18e eeuw.
795. Stijgbeugels
Twee smeedijzeren Camargue paarden stijgbeugels. Zuid-Frankrijk/Spanje, 18e/19e eeuw.
Huidig bod: € 5
796. Theeservies
Porseleinen theeservies met goudkleurig floraal decor, set bestaande uit theepot, melkkan, suikerdoos, tien theekoppen en vijf schotels. Ongemerkt, omstreeks 1900.
797. Fotolijsten
Elf verzilverde fotolijsten en een luciferhouder met Nachtwacht decor. Tweede helft 20e eeuw.
799. Beelden
Twee beelden, een marmeren olifant en een spekstenen Boeddha op marmeren basement. 20e eeuw.
800. Armband met gouden slot
Armband met drie-rijig geknoopte cultivé parels voorzien van 18 karaat floraal vormgegeven bakslot gezet met briljant geslepen robijn rondom centrale parel. Goudgehalte 750/1000-18 karaat geelgoud.
Huidig bod: € 95
9725 CT Groningen