861. Vloerlamp, Mario Barbaglia en Marco Colombo
Italiaanse metalen design vloerlamp naar ontwerp van Mario Barbaglia en Marco Colombo, modelnaam Gordon. uitgevoerd door PAF Studio Milano. Made in Italy, midden jaren 80.
Huidig bod: € 10
862. Vruchtbaarheidspop Namchi, Afrika
Houten Namchi vruchtbaarheidspop gedecoreerd met kralen. Poppen als deze werden door jonge meisjes met zich meegedragen en verzorgd als voorbereiding op het moederschap. Kameroen, 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
863. Hanglamp, Art Deco
Art Deco hanglamp met verchroomde en houten elementen. Gemarmerde glazen lampenkappen, in totaal negen lichtpunten. Frankrijk, jaren 30.
Huidig bod: € 10
864. Draaiorgel
Houten model draaiorgel “Grote Doris”. Midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 10
865. Prenten, Eric Scheurs
Acht prenten door Eric Schreurs met teksten van Theo van Gogh. Uitgegeven in 1985 door Van Wulften.
Huidig bod: € 5
866. Butlertray
Houten butlertray op drie niveaus met vilten inleg. Vierde kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 10
867. Vaas, Martin Freyer
Antracietgrijze biscuit porseleinen vaas naar ontwerp van Martin Freyer en uitgevoerd door Rosenthal uit de Studio-Line, modelnaam “Plissee”. Duitsland, ontwerp stamt uit de jaren 60.
868. Propaganda poster 1975, Oekraïne
Oekraïense communistische propaganda poster 1975 met de tekst "20e CONGRES VAN DE CPSU - ONZE ARBEIDSRESULTATEN HET NEGENDE VIJFJARENPLAN IS VERVULD, HET TIENDE ZAL WORDEN UITGEVOERD". Kunstenaars Chernukh Valentyn Dmytrovych, Eremenko Mykola Mykhailovych Redacteur Datsenko L. EN. © Politvydav van Oekraïne, 1975
869. Vloerlamp, Mario Barbaglia en Marco Colombo
Italiaanse metalen design vloerlamp naar ontwerp van Mario Barbaglia en Marco Colombo, modelnaam Gordon, uitgevoerd door PAF Studio Milano. Made in Italy, midden jaren 80.
Huidig bod: € 10
870. Lot curiosa
Curiosa met onder meer metalen auto’s, theelicht, bakelieten veldfles en deurbel. 20e eeuw.
Huidig bod: € 20
871. Vazen, Roger Guérin
Twee geglazuurde keramieken vazen naar ontwerp en uitgevoerd door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gesigneerd met vermelding modelnummer 024/B en een onleesbaar nummer. Vervaardigd in België in de jaren 30.
Huidig bod: € 15
872. Propaganda poster 1981, Sovjet-Unie
Propaganda poster Sovjet-Unie uit 1981 met de tekst “LENIN REGIO SOVJETAM VREDE VOOR HET VOLK BOEREN FABRIEKEN ARBEIDERS”. Uitgeverij Plakat, Moskou, 1981.
Huidig bod: € 5
873. Zeilboot, Art Deco
Art Deco zeilboot met kajuit, vernikkelde romp en verchroomde mast en zeilen. Jaren 30-40.
Huidig bod: € 5
874. Poefen, Pierre Paulin
Twee rode stoffen Mushroom poefen naar ontwerp van Pierre Paulin en gefabriceerd door Artifort, jaren 70.
Huidig bod: € 120
875. Vaas, Art Deco
Art Deco keramieken vaas met drie hengsels voorzien van een polychrome druipglazuur. Aan de onderzijde genummerd 1690. België, jaren 20/30.
Huidig bod: € 5
876. Vaas, Roger Guérin
Blauw geglazuurde aardewerken vaas naar ontwerp en uitgevoerd door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gesigneerd met vermelding modelnummer 205/C. Vervaardigd in België, jaren 30.
Huidig bod: € 15
877. Vloerlamp, Italië
Italiaanse metalen design vloerlamp met blauwe lampenkap. Uplight lamp met modelnummer 2209. Made in Italy, midden jaren 80.
878. Propaganda poster 1981, Sovjet-Unie
Propaganda poster Sovjet-Unie uit 1981 met de tekst "WIJ VOLGEN DE BESLISSINGEN VAN HET CONGRES!". Kunstenaar V. Kostyushin, redacteur L. Rudakova-technologie. redacteur E. Vladimirskaja. Uitgeverij Plakat. Moskou, 1981 Nr. 18-951. Oplage 200.000 (1e editie 1-100.000) exemplaren. Drukkerij Kommunar.
879. Lot zilver
Convoluut zilver met twee dasspelden, asbak, strooier, wijnstop, servetringen, vingerdopjes en een bijbelvormig, deels verguld doosje, met inwendig opbergsysteem voorzien van Barokke zilveren applicaties. Op verschillende wijze gekeurd, 20e eeuw.
Huidig bod: € 60
880. Zilveren sieraden
Sterling zilveren ring en hanger met ketting, gekeurd 925. Schakelarmband, zilver gekeurd 835. Eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 35
9725 CT Groningen