941. Gouden ringen

Twee 14 karaat gouden ringen met diamant, gemerkt 585, eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 70

942. Architectuurboeken, Otto Wagner en Joseph Maria Olbrich

Een convoluut met twee facsimile-uitgaven met werk van Oostenrijkse architecten:
Einige Skizzen, Projekte und Ausgeführte Bauwerke von Otto Wagner. Vollständiger Nachdruk der vier Originalbände 1889-1897-1906-1922. Tübingen: Wasmuth, 1987. Vele afbeeldingen van het werk van Wagner deels in kleur en paginagroot.
Joseph Maria Olbrich. Architektur. Vollständiger Nachdrück der Drei Originalbände von 1901-1914. Tübingen: Wasmuth, 1988. Vele afbeeldingen van het werk van Olbrich, deels in kleur en paginagroot.

943. Ets, Erik Bosma

Carborundum druk/ets van man met tas door Erik Bosma. Rechtsonder voluit met potlood gesigneerd en gedateerd 2004, oplagenummer 1/42.

944. Pop

Handbeschilderde houten en textiele fantasiepop met buidel. Anoniem, begin 21e eeuw.

Provenance: Galerie & Beeldentuin La Lanka, Gorredijk.

945. Locomotief, Bing

Blikken opwindbare locomotief. Gemerkt Bing W Bavaria, Duitsland, tweede kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

946. Vliegtuig

Houten model geïnspireerd op het vliegtuig “De Rode Baron”. Eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

947. Kaststel, Art Deco

Glazen oranje-zwart Art Deco kaststel in Loetz Tango stijl. Tsjechoslowakije, jaren 30.

Huidig bod: € 5

948. Scheepslantaarns

Nikkelen scheepslantaarns, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

949. Tin en messing

Convoluut tin en messing met een Duits tinnen bord, gemerkt Block Zinn, een soeplepel, bakje en messing tang. 19e/20e eeuw.

Huidig bod: € 5

950. Koffiepotten en theepot, Sheffield

Twee verzilverde koffiepotten en theepot met bakelieten greep in Empire stijl, gemerkt Sheffield. Engeland, tweede kwart 20e eeuw.

951. Kandelaren

Twee messing Barokke stijl kandelaren met kristallen geslepen hangelementen. Eerste helft 20e eeuw.

952. Fauteuil, Gerard van den Berg

Bordeauxrode lederen lounge stoel, model “Loge”, ontwerp van Gerard van den Berg voor Montis . Gemerkt met label, ontwerp stamt uit 1989, 21e eeuw.

Huidig bod: € 5

953. Stoel

Houten Scandinavisch design stoel met stoffen zitvlak en skai lederen rugvlak. Jaren 50/60.

954. Kapstok

Houten kapstok met houtsteekwerk van scheepsboeg met zeemeermin beeld, vissen en geflankeerd door gezichten. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

955. Nautica

Convoluut scheepsbenodigdheden met twee bronzen scheepsschroeven en twee bronzen bootlieren. 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

956. Hangkast en stoof, Staphorst

Staphorster houten beglaasde hangkast en stoof, 19e eeuw.

957. Beeld, Afrika

Groen hardstenen beeld van een olifanten hoofd. Afrika, 21e eeuw.

958. Plastiek

Keramieken gebroken witte geglazuurde plastiek met mond en lippen element. Anoniem, vierde kwart 20e eeuw

959. Vazen, Floris Meydam en Willem Heesen

Kristallen helderglazen vaas met ingesloten luchtbellen naar ontwerp van Floris Meydam en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam. Kleinere vaas met noppenstructuur door Willem Heesen, Leerdam. Beide vazen jaren 60.

960. Altaarfiguur, Benin

Een Asen altaarfiguur uitgevoerd in een bronskleurige metaallegering. Benin, 20e eeuw.

9725 CT Groningen