981. Glaswerk

Convoluut glaswerk met Art Deco vazen, waaronder een blauwe kristallen Chris Lanooy vaas, wijnglazen, drinkglazen, karaf en beker, 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

982. Beeld

Aardewerken, donker geglazuurd beeld van voorlezende moeder met kinderen. Anoniem, vierde kwart 20e eeuw.

983. Schaal, Art Deco

Kristallen gematteerde Art Deco schaal met floraal decor, omstreeks 1930.

984. Slingerglazen

Twee Hollandse kristallen slingerglazen, 18e eeuw.

Huidig bod: € 5

985. Wandplaquette

Art Nouveau stijl aardewerken wandplaquette met een afbeelding van een vrouw. Anoniem, jaren 70/80.

986. Potten, Peru

Twee aardewerken potten Zuid Amerikaans, omgeving Peru.

987. Klokkenstel, Art Deo

Driedelig marmeren Art Deco klokkenstel op Belgisch zwart marmeren basement. Frankrijk, omstreeks 1925.

988. Vazen, Tegel- en Fayencefabriek Amphora

Twee keramieken vazen van de Tegel- en Fayencefabriek Amphora Oegstgeest, naar ontwerp van Roelof Sterken. Lusterglazuur in een grijze uitvoering. Beide gemerkt aan de onderzijde, modelnummer 308/R en gemonogrammeerd R.S. Omstreeks 1920.

Huidig bod: € 5

989. Gouden horloge, Anker

14 karaat gouden vintage herenhorloge van het merk Anker, 25 jewels incabloc. Automatisch horloge met een nieuw lederen horlogeband. Gemerkt achterzijde 14K (585), Swiss Made, jaren 60.

Huidig bod: € 30

990. Barometer

Houten banjomodel barometer met marqueterie en Engelse weersaanduiding. Datering tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

991. Beeld, Indonesië

Balinese gepatineerd bronzen beeld van een Naga boot voor de overtocht van de ziel naar het dodenrijk. Indonesië, tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

992. Service manual model 95 & 96, Saab

Saab werkplaatsboek voor de Saab modellen 95 en 96. Uitgave 1967 met supplementen van 1969 tot 1975. Toegevoegd een Saab embleem.

Huidig bod: € 5

993. Kommen, China, Republiek periode

Twee porseleinen Chinese gemerkte (Qianlong Revival) kommen op voet met polychrome voorstellingen. China, Republiek Periode, omstreeks 1940..

994. Slacouvert

Slacouvert van hoorn met zilveren handvaten in originele doos. Meerdere zilverkeuren, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

995. Tafelklok, Haid

Vintage tafelklok Haid Hermle, met gongfunctie. Duitsland, omstreeks 1960.

996. Murano glas, Gino Cenedese

Kristallen mondgeblazen Murano glas door glasblazer Gino Cenedese met roze kleurelement. Met origineel label. Venetië, omstreeks 1980-85.

997. Murano glas, Gino Cenedese

Kristallen Murano glas door glasblazer Gino Cenedese met oranje kleurelement. Met originele sticker. Venetië, omstreeks 1980-85.

998. Vaas, Bay Keramik

Keramieken vintage vaas met geometrische decor door Bay Karamik, sticker van Bay Keramik deels aanwezig. Aan de onderzijde gemerkt W-Germany en modelnummer 533-30. Duitsland, jaren 70.

Huidig bod: € 5

999. Beeld, Lode van den Brande

Houten beeld, hoofd van Christus door Lode van den Brande, voluit gesigneerd aan de achterzijde. Hout van dit beeld komt, naar verluidt, van een eeuwenoude eikenboom van de Abdij te Tongerlo, België, jaren 30.

Huidig bod: € 5

1000. Vaas

Glazen vaas in Art Nouveau stijl met diverse kleuren glaspasta en opgedampte metaaloxide. Mondgeblazen, weggeslepen pontil onderzijde, tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

9725 CT Groningen