901. Schaaltjes, Johan Broekema

Twee bruin-zwart geglazuurde porseleinen schaaltjes door keramist Johan Broekema (1943-2000). Aan de onderzijde gemonogrammeerd. Vierde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

902. Fotografie set, Pentax

Convoluut fotografie met Pentax Spotomatic SP spiegelreflexcamera, Pentax Espio Jr compact camera, drie lenzen 90-230 mm, 50mm en 55 mm en een Agfa flitser, met fotokoffer. Spotomatic, begin jaren 70.

Huidig bod: € 5

903. Bijbel 1880

Geïllustreerde bijbel met veertig gravures uitgeven door H.C.A. Campagne te Tiel getiteld “De Bijbel, prachtuitgave voor alle standen, van al de Kanonyke Boeken van het Oude en Nieuwe Testament, volgens de Staten-Overzetting”. Uitgegeven omstreeks 1880.

904. Art Deco vazen, Auguste Mouzin et Cie

Twee identieke keramieken Art Deco vazen door Auguste Mouzin et Cie, Wasmuel. Aan de onderzijde gemerkt A.M.C, Made in Belgium, modelnummer 208 en decornummer 739/X. België, jaren 30.

Huidig bod: € 10

905. L' Armorial Belge du Bibliophile

Convoluut boeken over familiewapens, vlaggen en wapenbanden:
1) L'Armorial Belge du Bibliophile. 1930, 3 delen compleet, genummerd 600 van 700 exemplaren.
2) Baron D'Ablaing van Giessenburg: Wapenboek ridders van de Duitsche Orde etc etc, 's-Gravenhage: C. van Doorn en Zoon, 1871.
3) Schweizer Fahnenbuch, 1942, in kartonnen cassette.

Huidig bod: € 25

906. Vaas, De Olde Kruyck

Terracotta vaas gedecoreerd met geometrisch decor door De Olde Kruyk, Milsbeek (Limburg). Aan de onderzijde gemerkt. Eind jaren 30.

907. Elektriseermachine, Wohlmuth

Elektriseermachine Wohlmuth, Amsterdam in originele houten bekisting. Omstreeks 1910.

Huidig bod: € 5

908. Beeld

Porseleinen beeld van een vrouwelijk naakt. Aan de onderzijde gemerkt W 1760 en vermelding van modelnummer 1539. Duitsland/Oostenrijk, midden 20e eeuw

Huidig bod: € 5

909. Werphengel molen

Houten en messing werphengel molen, begin 20e eeuw.

910. Beeld, Afrika

Groen hardstenen beeld van menselijke figuur. Omgeving Zimbabwe, 21e eeuw.

911. Vulpen, Pelikan

Pelikan vulpen met 14 karaat gouden punt in een doos, inclusief inktflacon. Uitgave jaren 80, 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

912. Schaakset

Gematteerde persglazen schaakstukken met glazen schaakbord in bijbehorende koffer. Tsjechoslowakije, jaren 80, 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

913. Beelden, Afrika

Twee gestoken hardhouten beelden, Afrikaanse hoofden van een vrouw en man. Afrika, 20e eeuw.

914. Eieren, India

Zeven houten polychroom handbeschilderde Kashmiri eieren. India, 20e eeuw.

915. Guicciardini: Beschrijvinghe van alle de Nederlanden

Boek Luigi Guicciardini: Beschrijvinghe van alle de Nederlanden anderssins ghenoemt Neder-Duytslandt. Facsimile uitgave uit 1968 van het origineel uit 1612. Kunstleder stempelband met goudopdruk.

916. Curiosa

Houten gestoken fotolijst, latoenkoperen asbak Philips lamps, pijp met paard in foedraal en een messing/houten weegschaal. 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

917. Sieraden

Convoluut sieraden goud, zilver en onedel met onder andere een zilveren roomlepel, parelmoerbeursje, broches en halskettingen. 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

918. Boek, Thailand

Religieus boek geklemd tussen houten panelen, Thailand midden 20e eeuw.

919. Wandkandelaars

Twee messing neogotische wandkandelaars op groter formaat. Begin 1900.

920. Beeld, Afrika

Afrikaans groen hardstenen beeld van een vrouw. Omgeving Zimbabwe, 21e eeuw.

9725 CT Groningen