841. Vaas Satsuma, Japan

Satsuma porseleinen Japanse vaas met keizerlijk decor. Gemerkt aan de onderzijde, Meiji periode, omstreeks 1900.

842. Beelden, Afrika

Twee houten beelden van groepen Afrikaanse vrouwen. Botswana, begin 21e eeuw.

843. Pop Namchi, Afrika

Houten Namchi pop gedecoreerd met kralen, schelpen en messing applicaties. Kameroen, 20e eeuw.

844. Vaas, Ivan Weiss

Keramieken vintage vaas naar ontwerp van Ivan Weiss en geproduceerd door Royal Copenhagen. Aan de onderzijde gemerkt, vermelding modelnummer 963/3764 en monogram Weiss. Denemarken, jaren 60.

845. Schilderij

Schilderij van een wandelende visser met hengel en koffer, rlieverfschilderij op karton. Anoniem, 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

846. Art Deco plaquette, Joseph Witterwulghe

Bronzen Art Deco plaquette met afbeelding van vrouw met palm door Joseph Witterwulghe (1883-1967). Aan de achterzijde vermelding Camp de Beverloo en gedateerd 1939.

Huidig bod: € 5

847. Droogbloemen, E. Tack

Herbarium droogbloemen kunstcompositie op zijden ondergrond door E. Tack. Jaren 70.

848. Prent

Fotografische prent met surrealistische voorstelling van man met seis door G. van Veen. 21e eeuw.

849. Vaas, Ludwig Zepner

Porseleinen wit geglazuurde Mid-Century vaas naar ontwerp van Ludwig Zepner, gefabriceerd door porseleinfabriek Meissen. Aan de onderzijde gemerkt en genummerd. Voormalig Oost-Duitsland, omstreeks 1960.

Huidig bod: € 5

850. Ets, Etienne Bosch

Ets getiteld “Vue de Rome” van Etienne Bosch (1863-1933). Rechtsonder met potlood gesigneerd, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

851. Ets, Etienne Bosch

Ets “Canal Grande Venetië” door Etienne Bosch (1863-1933). Rechtsonder met potlood gesigneerd en links getiteld. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

852. Zilveren zakhorloges

Convoluut van vijf zilveren zakhorloges met een onedele Art Deco horlogeketting. Eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

853. Wandplaquette

Houtgestoken wandplaquette met vrouwelijk naakt op de rug gezien. Anoniem, derde kwart 20e eeuw.

854. Zilveren lepel en kurkentrekker

Zilveren geboortelepel met rattenstaart en een kurkentrekker. Lepel onduidelijk keur, kurkentrekker gekeurd met zwaardje, 19e eeuw.

Huidig bod: € 35

855. Beeld, Erna Dry

Keramieken geglazuurd fantasiewezen door Zuid-Afrikaans keramiste Erna Dry uit Pretoria (1948). Gesigneerd aan de basis Erna 2008.
Provenance: Galerie & Beeldentuin La Lanka, Gorredijk.

Huidig bod: € 10

856. Beeld, Tania Babb

Keramieken, deels geglazuurd beeld van een vrouw door Zuid-Afrikaans keramiste Tania Babb (Zimbabwe 1967). Gemonogrammeerd aan de basis TB. Begin 21e eeuw.

Huidig bod: € 15

857. Ets, Toon de Jong

Ets getiteld “Basiliek St. Jans gezien van de Eng" door Toon de Jong (1879-1978). Rechtsonder met potlood voluit gesigneerd en gedateerd 1948 met vermelding van Laren in de etsplaat.

Huidig bod: € 5

858. Prent

Fotografische prent met surrealistische voorstelling bij boerderij Veldzicht Westerlee door G. van der Veen. 21e eeuw.

859. Droppelmina

Tinnen zwartgelakte droppelmina gedecoreerd met botanisch motief met vogels. Compleet met messing komfoor en kooltjesschaal. 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

860. Schaamlap, Afrika

Afrikaanse schaamlap opgebouwd uit geregen kralen met vogel motief, 20e eeuw.

9725 CT Groningen