881. Eetkamerstoelen
Drie verchroomde buisframe eetkamerstoelen met zwarte kunststoffen armleggers, bekleed grijze corduroy bekleding. 21e eeuw.
882. Pijpen, Japan
Twee Japanse tabakspijpen met messing kop en mondstuk. Midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 10
883. Vloerlamp, Italië
Italiaanse metalen design vloerlamp met blauwe lampenkap. Uplight lamp met modelnummer 2209. Made in Italy, midden jaren 80.
884. Beugelbeursjes
Twee maliënkolder beursjes met zilveren gemerkte sluitingen, grote zilveren beugelbeurs gemerkt met lopende leeuw 2, jaarletter r (1876), minervakop en meesterteken. Kleine beugelbeurs gemerkt 800.
Huidig bod: € 5
886. Curiosa
Convoluut voornamelijk zilver, verzilverd en een Sterling lijstje, Onder andere een Zeeuwse knoop speld, spiegel en meer. 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
887. Soeplepel 1916
Zilveren soeplepel gekeurd met meesterkeur JS III (Johannes Hendrikus Schijfsma, Sneek), lopende leeuw 2, minervakop met F (Friesland/Leeuwarden) en jaarletter G (1916). Achterzijde inscriptie HB.
888. Lakwerk komhouder, Japan
Japanse lakwerk komhouder ten behoeve van thee ceremonie, goudkleurig gedecoreerd met schildpadden. Edu periode, omstreeks 1860.
889. Satsuma vaas, Japan
Porseleinen polychrome Satsuma vaas gedecoreerd met hoogwaardigheid bekleders. Aan de onderzijde vermelding Made in Japan, eerste helft 20e eeuw.
890. Ontwerpen, Art Deco
Drie Art Deco ontwerpen voor Ongevallenverzekering, Bedrijfsverzekering en Reis en Bagageverzekering. Gemengde techniek op zwart karton. Anoniem, omstreeks 1935.
891. Apen
Twee vintage houten en gevlochten touw apen. Jaren 70.
Huidig bod: € 5
892. Kopergravures Leeuwarden
Twee gravures van de stad Leeuwarden “la ville de Lewarde” en derde gravure van het Stadhuijs van Leeuwarden”. 18e eeuw.
Huidig bod: € 5
893. Zilveren schakelarmband
Sterling zilveren schakelarmband, gemerkt 925. 21e eeuw.
Huidig bod: € 25
894. Boeddha
Hardhouten gestoken beeld van een Boeddha. Eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
895. Boekensteun, Art Deco
Verchroomde Art Deco boekensteun met dobbelstenen. Frankrijk, jaren 30.
Huidig bod: € 5
896. Fruitverkopers
Drie handbeschilderde composiet fruitverkopers. Latijns-Amerika/Mexico, tweede kwart 20e eeuw.
897. Vruchtbaarheidspop Namchi, Afrika
Houten Namchi vruchtbaarheidspop met buidel en gedecoreerd met kralen. Poppen als deze werden door jonge meisjes met zich meegedragen en verzorgd als voorbereiding op het moederschap. Kameroen, eerste helft 20e eeuw.
898. Eieren, Afrika
Acht hardstenen eieren in diverse grootte. Afrika, 21e eeuw.
899. Schilderij, M. Ligtvoet
Schilderij van Heidelberg aan de Neckar door M. Ligtvoet, olieverfschilderij op linnen. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
900. Damesbeen
Kunststoffen damesbeen, etalagemateriaal voor panty’s en kousen. Vierde kwart 20e eeuw.
9725 CT Groningen