801. Zilveren taartschep en lepels
Zilveren taartschep, roomlepel en zes theelepels. Vier keuren, waaronder lopende leeuw 2 en jaarletter K (1920).
Huidig bod: € 20
802. Kanteel
Houten kanteel van een Barokke pilaster gedecoreerd met vrouwenbuste. Vermoedelijk Zuid-Europees, 17e eeuw.
Huidig bod: € 5
803. Parfumfles, Delheid Frères
Kristallen geslepen parfumfles met zilveren dop en montuur door Delheid Frères, Bruxelles. België, jaren 30.
Huidig bod: € 5
804. Zilveren suiker- en melkstel, Zilverfabriek H. Hooikaas
Zilveren suiker- en melkstel met dienblaadje van Zilverfabriek H. Hooijkaas, gemerkt met meesterteken HH, lopende leeuw 2, minvervakop met een M (Schoonhoven) en jaarletter a (1960).
Huidig bod: € 45
805. Kleurenets, Tjeerd Bottema
Kleurenets getiteld “Stille Zee” door Tjeerd Bottema (1884-1978). Rechtsonder met potlood gesigneerd. Tweede kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
806. Grafische druk, Sjouke Heins
Grafische druk van liggende koeien door Sjouke Heins (1948-2020). Rechtsonder gesigneerd Heins, gedateerd 2006 en vermelding van het oplagenummer 10/200.
807. Clubfauteuil
Schaapsleren clubfauteuil, tweede helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
808. Serveerschaaltje, Japan
Glazen cloisonné polychroom serveerschaaltje gedecoreerd met onder meer kersenbloesem. Japan, omstreeks 1950.
Huidig bod: € 5
809. Zilveren lodereindoosje 1882
Zilveren lodereindoosje gemerkt met meesterteken G.C. 114, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter X (1882).
Huidig bod: € 25
810. Gouden ring
18 karaat gouden ring, gekeurd 750, tweede helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 160
811. Vaas, Noritaké
Porseleinen handbeschilderde vaas met landschappelijke voorstelling door porselein fabrikant Noritaké, Japan. Aan de onderzijde gemerkt Made in Japan, omstreeks 1920.
812. Zilveren miniaturen
Zilveren spinnewiel en varkenshoeder, spinnewiel gekeurd met zwaardje en meesterkeur. 20e eeuw.
813. Zilver
Convoluut zilver bestaande uit twee éénpits kandelaren, twee Sterling gemerkte strooiers en twee Sterling onderzetters. 20e eeuw.
Huidig bod: € 75
814. Art Deco vaas, Loetz
Art Deco oranje glazen vaas van Loetz uit de Tango reeks, met een gevlochten ijzeren korf montuur. Oostenrijk/Tsjechië, jaren 20.
Huidig bod: € 10
815. Zilveren dessertlepels en gebaksvorken
Zes zilveren dessertlepels gemerkt 800, halve maan en kroontje. Duitsland, jaren 60. Zes zilveren gebaksvorken gemerkt VKB (Van Kempen en Begeer), lopende leeuw 2, minervakop met een B (Utrecht) en jaarletter h (1967).
Huidig bod: € 35
816. Kunstdruk, Sjouke Heinz
Grafische druk van koeien in een waterplas door Sjouke Heins (1948-2020). Rechtsonder gesigneerd Heins, gedateerd 2008 en vermelding van het oplagenummer 98/200.
817. Gouden horlogeketting
14 karaat gouden horlogeketting, gemerkt met eikenblad. Eerste helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 260
818. Art Deco bureauklok, Kienzle
Art Deco verchroomde bureauklok van Kienzle. Duitsland, jaren 20/30.
Huidig bod: € 5
819. Vaas, Peill & Putzler
Kristallen trechtervormige heldere vaas door Peill & Putzler. Aan de onderzijde gemerkt. Duitsland, jaren 60-70.
Huidig bod: € 5
820. Gouden zakhorloges
Gouden dames zakhorloge met vergulde ketting en een gouden heren zakhorloge, 14 karaat gekeurd. Eerste helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 180
9725 CT Groningen