801. Zilveren taartschep en lepels

Zilveren taartschep, roomlepel en zes theelepels. Vier keuren, waaronder lopende leeuw 2 en jaarletter K (1920).

Huidig bod: € 20

802. Kanteel

Houten kanteel van een Barokke pilaster gedecoreerd met vrouwenbuste. Vermoedelijk Zuid-Europees, 17e eeuw.

Huidig bod: € 5

803. Parfumfles, Delheid Frères

Kristallen geslepen parfumfles met zilveren dop en montuur door Delheid Frères, Bruxelles. België, jaren 30.

Huidig bod: € 5

804. Zilveren suiker- en melkstel, Zilverfabriek H. Hooikaas

Zilveren suiker- en melkstel met dienblaadje van Zilverfabriek H. Hooijkaas, gemerkt met meesterteken HH, lopende leeuw 2, minvervakop met een M (Schoonhoven) en jaarletter a (1960).

Huidig bod: € 45

805. Kleurenets, Tjeerd Bottema

Kleurenets getiteld “Stille Zee” door Tjeerd Bottema (1884-1978). Rechtsonder met potlood gesigneerd. Tweede kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

806. Grafische druk, Sjouke Heins

Grafische druk van liggende koeien door Sjouke Heins (1948-2020). Rechtsonder gesigneerd Heins, gedateerd 2006 en vermelding van het oplagenummer 10/200.

807. Clubfauteuil

Schaapsleren clubfauteuil, tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

808. Serveerschaaltje, Japan

Glazen cloisonné polychroom serveerschaaltje gedecoreerd met onder meer kersenbloesem. Japan, omstreeks 1950.

Huidig bod: € 5

809. Zilveren lodereindoosje 1882

Zilveren lodereindoosje gemerkt met meesterteken G.C. 114, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter X (1882).

Huidig bod: € 25

810. Gouden ring

18 karaat gouden ring, gekeurd 750, tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 160

811. Vaas, Noritaké

Porseleinen handbeschilderde vaas met landschappelijke voorstelling door porselein fabrikant Noritaké, Japan. Aan de onderzijde gemerkt Made in Japan, omstreeks 1920.

812. Zilveren miniaturen

Zilveren spinnewiel en varkenshoeder, spinnewiel gekeurd met zwaardje en meesterkeur. 20e eeuw.

813. Zilver

Convoluut zilver bestaande uit twee éénpits kandelaren, twee Sterling gemerkte strooiers en twee Sterling onderzetters. 20e eeuw.

Huidig bod: € 75

814. Art Deco vaas, Loetz

Art Deco oranje glazen vaas van Loetz uit de Tango reeks, met een gevlochten ijzeren korf montuur. Oostenrijk/Tsjechië, jaren 20.

Huidig bod: € 10

815. Zilveren dessertlepels en gebaksvorken

Zes zilveren dessertlepels gemerkt 800, halve maan en kroontje. Duitsland, jaren 60. Zes zilveren gebaksvorken gemerkt VKB (Van Kempen en Begeer), lopende leeuw 2, minervakop met een B (Utrecht) en jaarletter h (1967).

Huidig bod: € 35

816. Kunstdruk, Sjouke Heinz

Grafische druk van koeien in een waterplas door Sjouke Heins (1948-2020). Rechtsonder gesigneerd Heins, gedateerd 2008 en vermelding van het oplagenummer 98/200.

817. Gouden horlogeketting

14 karaat gouden horlogeketting, gemerkt met eikenblad. Eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 260

818. Art Deco bureauklok, Kienzle

Art Deco verchroomde bureauklok van Kienzle. Duitsland, jaren 20/30.

Huidig bod: € 5

819. Vaas, Peill & Putzler

Kristallen trechtervormige heldere vaas door Peill & Putzler. Aan de onderzijde gemerkt. Duitsland, jaren 60-70.

Huidig bod: € 5

820. Gouden zakhorloges

Gouden dames zakhorloge met vergulde ketting en een gouden heren zakhorloge, 14 karaat gekeurd. Eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 180

9725 CT Groningen