721. Kleurenprent, Henry Mirande

Kleurenprent getiteld “Le Modèle” door Henry Mirande, uitgegeven in Frankrijk omstreeks 1910

722. Karaffen

Twee uraniumglazen, jaren 30 geslepen karaffen en twee helderglazen karaffen met stop. 20e eeuw.

Huidig bod: € 40

723. Tekening

Inkttekening van een rivierlandschap. Anoniem, eerste helft 20e eeuw.

724. Schilderij, Wim Steyn

Schilderij, een zelfportret door Wim Steijn (1914-1980), olieverfschilderij op linnen. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1956.

725. Beelden, Afrika

Drie Afrikaanse houtgestoken beelden, tweede helft 20e eeuw.

726. Schilderij

Schilderij van een postkoets in Duitse binnenstad, olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

727. Gemberpot

Chinese handbeschilderde porseleinen gemberpot met landschappelijke voorstelling. Aan de onderzijde gemerkt, 19e eeuw.

728. Schilderij, Reinhart Dozy

Schilderij van een Drents landschap met hooiberg door Reinhart Dozy (1880-1947). Olieverfschilderij op paneel, rechtsonder gesigneerd Dozy en gedateerd 1927.

Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.

Huidig bod: € 35

729. Aquarel

Aquarel van een roerdomp aan de waterkant. Anoniem, tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

730. Schilderij, Reinhart Dozy

Schilderij van een Drents landschap bij avondschemering door Reinhart Dozy (1880-1947). Olieverfschilderij op linnen, jaren 20/30.

Huidig bod: € 30

731. Halskettingen

Drie halskettingen met hematiet en rode-blauwe natuurstenen. 21e eeuw.

732. Schilderij, Reinhart Dozy

Onvoltooid schilderij van een Drents dorpsgezicht door Reinhart Dozy (1880-1947). Olieverfschilderij op linnen, jaren 30/40. Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.

Huidig bod: € 5

733. Schilderij

Schilderij van een dame met hoed in fauvistische stijl, olieverfschilderij op paneel. Anoniem, tweede helft 20e eeuw.

734. Ets, Reinhart Dozy

Ets getiteld “De Boom” door Reinhart Dozy (1880-1947). Rechtsonder gesigneerd Dozy, eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

735. Wandtegel, Plateelfabriek Amphora

Jugendstil wandtegel met opschrift “Zich zelf te helpen is het meest loonende weten” door Plateelfabriek Amphora, Oegstgeest. Aan de achterzijde gemerkt Amphora Holland, omstreeks 1915.

Huidig bod: € 40

736. Tekening, Reinhart Dozy

Tekening getiteld “De Nederlands Hervormde kerk van Giethoorn met klokkenstoel” door Reinhart Dozy (1880-1947). Verso informatie met datering omstreeks 1912.

737. Tegels

Convoluut Delftsblauwe aardewerken tegels met voornamelijk platbodems, molen en dorpsgezichten. 18/19e eeuw.

Huidig bod: € 10

738. Schildersezel, Reinhart Dozy

Schildersezel toebehorend aan kunstschilder Reinhart Dozy (1880-1947), begin 1900.

Huidig bod: € 15

739. Commode

Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met drie lades voorzien van messing beslag, met twee uitschuifbare plateaus. 18e/19e eeuw.

Huidig bod: € 10

740. Schilderij

Schilderij van de afgelegde Jezus Christus in het rotsgraf met bovenschrift “Jesvs Nazarenvs Rex Ivdaeorvm”. Olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1931. Betreft een schilderij op groot formaat.

9725 CT Groningen