741. Tegels
Convoluut Delftsblauwe aardewerken tegels met diverse kinderspelen. 18/19e eeuw.
Huidig bod: € 20
742. Schoenpoetsset, Noord-Afrika
Noord-Afrikaanse, houten en messing draagbare schoenpoetsset met marqueterie, gevuld met vierentwintig glazen flessen met messing dop. Midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 10
743. Pastoorskast
Hollandse notenhouten pastoorskast met gecontourneerde kap met twee paneeldeuren, 18e eeuw.
744. Borduurwerk
Borduurwerk met elf Franse heerlijkheden. Vierde kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
745. Schildersezel
Houten verstelbare schildersezel, midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 10
746. Wandborden met portret
Twee wandborden met porseleinen handbeschilderde damesportretten in KPM Berlin stijl, met latoenkoperen omranding. Eind 19e eeuw.
747. Halskettingen
Vier moderne halskettingen uitgevoerd met onder meer glas, koraal en cinnaber. 21e eeuw.
748. Tegels
Convoluut Delftsblauwe aardewerken tegels met dieren en springertjes, 18e/19e eeuw.
Huidig bod: € 20
749. Handwapens Maori, Nieuw-Zeeland
Twee wahaika; Maori handwapens uitgevoerd in hout met ingelegd parelmoer. Nieuw- Zeeland, begin 20e eeuw.
Huidig bod: € 35
750. Bajonet, Frankrijk
Franse ijzeren bajonet, met deels houten en messing greep, model Gras 1874. 19e eeuw.
Huidig bod: € 5
751. Vaas
Dubbele Murano stijl glazen vaas in meerkleurige florale uitvoering. 21e eeuw.
752. Schilderij
Schilderij van drie Noord-Afrikaanse schakende mannen bij een stadspoort, olieverfschilderij op doek, rechtsonder gesigneerd. Oriëntaalse School, begin 20e eeuw.
753. Boekensteun, De Etna
Gietijzeren boekensteun gedecoreerd met twee ijzergieters door de Koninklijke IJzergieterijen “De Etna” Breda, midden 20e eeuw.
754. Secretaire, Meubelfabriek J.A. Huizinga
Eikenhouten klepsectetaire met bronskleurig beslag door Meubelfabriek “Nederland” J.A. Huizinga, Westersingel te Groningen. Tweede kwart 20e eeuw.
755. Tazza en theedoos
Franse tazza met florale Longwy keramieken schotel staand op een witmetalen standaard. Daarbij een Chinese houten lak theedoos met metalen theebussen. Eerste helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
756. Vaasjes
Drie plateel vaasjes met floraal handbeschilderd decor waaronder Arnhemse Fayence met modelnummer 295 en twee Gouda Plateel vaasjes met modelnummers 18B en 403. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 30.
Huidig bod: € 10
757. Kapset
Vierdelige verzilverde kapset gedecoreerd met oud-Hollandse huiselijke taferelen. Midden 20e eeuw.
758. Tegels
Convoluut Delftsblauwe aardewerken tegels met dieren en springertjes. 18/19e eeuw.
Huidig bod: € 20
759. Apothekers curiosa
Convoluut met glazen apothekersflessen, keramieken apothekerspotten, doosjes en meer. 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
760. Vaas, Westraven
Keramieken turquoisekleurige horizontaal geribbelde vaas van Westraven, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt, betreft een vaas op groter formaat. Jaren 60.
Huidig bod: € 5
9725 CT Groningen