701. Vulpennen

Vijf vulpennen waaronder twee Parker pennen en een Selector met Montblanc dop. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

702. Icoon, Rusland

Russisch icoon van Maria en Jezus Christus en vier Heiligen, deels vergulde schildering op paneel en voorzien van latoenkoperen riza. Rusland, begin 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

703. Vaas, Bernard Rooke

Keramieken brutalistische schijfvaas naar ontwerp van Bernard Rooke (1938). Engeland, jaren 70.

Huidig bod: € 5

704. Bureaulamp, Anglepoise

Verstelbare oranje metalen bureaulamp gefabriceerd door Anglepoise Lightning LTD. Modelnummer 90, naar ontwerp van Herbert Terry. Engeland, jaren 70.

Huidig bod: € 50

705. Schildering op glas

Schildering op glas van Corpus Christi, Barsana Monastery (Mãnãstira Bârsana). Roemenië, begin 21e eeuw.

706. Murano vaas

Groene glazen Murano vaas in visvorm. Venetië, jaren 60/70.

Huidig bod: € 20

707. Olifanten

Vier hardhouten geëboniseerde olifanten in aflopend formaat. Afrika, vierde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

708. Schilderij

Schilderij, compositie met drie personen, olieverf op graanzak van Rolandmühle Bremen. Rechtsonder gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.

709. Kistje, Hindeloopen

Groene houten Hindelooper beschilderde kist met floraal motief en gevuld met naaifournituren, 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

710. Houtdruk, Antje Veldstra

Houtdruk getiteld “No Stone - Unturned” door Antje Veldstra (1954). Rechtsonder gesigneerd met potlood, getiteld en vermelding van houtdruk oplagenummer 1/14.

Huidig bod: € 5

711. Dekselpotten en vaas

Twee Delftsblauwe dekselpotten en vaas met een landschappelijk decor in een door vogels geflankeerd cartouche. Omstreeks 1800.

712. Kandelaren

Twee geslepen kristallen kandelaren met pegels, begin 1900.

Huidig bod: € 5

713. Schilderij

Schilderij van portret van een vrouw met kraag. Olieverfschilderij op paneel. Anoniem, 18e eeuw.

Huidig bod: € 5

714. Prent Huis Oranje-Nassau

Prent van de stamboom van het Huis Oranje-Nassau, van Willem I tot en met Willem III. Aan de takken van een oranjeboom bladeren, bloesem en vruchten met namen en titels. Daar omheen meerdere wapens, allegorische objecten en figuren. Midden boven een wapen met een kroon en twee leeuwen. Op de pot de data '1849-12 mei 1874'. Vervaardigd ter gelegenheid van het 25-jarig regeringsjubileum van Willem III in 1874.

Huidig bod: € 5

715. Schilderij, Jan ten Have

Schilderij van een meergezicht met rietoever door Jan ten Have (1901-1993), olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder voluit gesigneerd en gedateerd 1959.

716. Kunstprent, Walter Crane

Kunstprent getiteld “Dance of the Five Senses” van Walter Crane, photomechanical print, colour. Links gemonogrammeerd en gedateerd 1899.

717. Schilderij, Jan ten Have

Schilderij van een stilleven met fruit, fles en bokking door Jan ten Have (1903-1988). Olieverfschilderij op linnen. Rechtsboven gesigneerd, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

718. Aquarel, Henny Drent

Aquarel van een oranje viooltje door Henny Drent. Verso informatie, jaren 60-80.

719. Schilderij, Jan ten Have

Schilderij van bloemstilleven door Jan ten Have (1903-1991). Olieverfschilderij op board, rechtsonder voluit gesigneerd Jan ten Have. Midden 20e eeuw.

720. Vuurtest en fruittest

Groene Workumer aardewerken 19e-eeuwse vuurtest, c.q. pijpenkomfoor en een fruittest, 19e/20e eeuw.

Huidig bod: € 10

9725 CT Groningen