641. Kris, Indonesië
Javaanse kris met damast ijzeren lemmet, houten wranka en houtgestoken greep met messing schede. Indonesië, midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 10
642. Lithografie, Jan ten Have
Lithografie getiteld “Oosterhaven” te Groningen van Jan ten Have (1903-1991). Rechtsonder met potlood voluit gesigneerd en gedateerd 1951.
643. Schilderij, Willem Jacobus Alberts
Schilderij van een Gelders landschap met beek door Willem Jacobus Alberts (1912-1990). Olieverfschilderij op linnen, linksonder gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.
644. Schilderij
Schilderij van een een dorpsgezicht met bomen in een expressionistische stijl. Olieverfschilderij op linnen. Anoniem, midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
645. Pasteltekening
Pasteltekening naar het werk “Zomer” van Claude Monet. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1978.
646. Barometer, J.L. de Vries Appingedam
Houten barometer met Nederlandse weersaanduiding. Gemerkt J.L. de Vries, Appingedam. Begin 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
647. Inkttekening
Oost-Indische inkttekening, karikatuur van de Joods schrijver en komiek Israel Zangwill. Verso informatie. Tweede kwart 20e eeuw.
648. Pasteltekening
Pasteltekening van een bloemstilleven. Rechtsonder gemonogrammeerd, derde kwart 20e eeuw.
649. Aquarel
Aquarel van een deurpartij met doorkijk boerderij interieur. Anoniem, eerste helft 20e eeuw.
650. Barometer
Houten rijkelijk gestoken barometer met thermometer, Nederlandse weersaanduiding. Begin 1900.
Huidig bod: € 5
651. Vaasjes, A.D. Copier
Vier spijkerbol vazen in twee formaten naar ontwerp van Andries Dirk Copier voor Glasfabriek Leerdam. Jaren 50/60.
652. Beeld
Keramieken terracottakleurig beeld van liggend veulen. Aan de onderzijde genummerd 8919. Duitsland, jaren 60.
Huidig bod: € 5
653. Vazen, Mobach
Twee keramieken vazen in beige en gele kleurschakering door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummers 339 en 102. Derde kwart 20e eeuw.
654. Bureaulamp
Messing in hoogte verstelbare bureaulamp met opalineglazen lampenkap. Vierde kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
655. Meetinstrument
Wetenschappelijk Muller meetinstrument; voor het demonstreren van de wetten van lichtreflectie. Eerste helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
656. Rooms-Katholiek perkament
Vier perkamenten pagina's van een Vesperale of wel een liturgisch boek uit de Rooms-Katholieke kerk dat alleen de voor vespers benodigde psalmen, capitula, hymnes en cantica bevat. Alle bladeren met gekalligrafeerde teksten, 16e/17e eeuw.
657. Swatow borden, China
Twee Chinees porseleinen handbeschilderde Swatow borden. Regio Zhangzhou, 19e eeuw.
658. Gereedschap
Gereedschap, een smeedijzeren zeeflepel (India), twee sikkels en een splijter. 19e eeuw.
Huidig bod: € 5
659. Vaas, Klaas Fenne de Leeuwe
Keramieken vaas met horizontaal ribbelpatroon in groenbruine kleurschakering door Klaas Fenne de Leeuwe (1949). Aan de onderzijde gemonogrammeerd KF, jaren 70.
Huidig bod: € 5
660. Standaard, China
Chinees houten standaard op groot formaat. Eind 20e eeuw.
9725 CT Groningen